Samodzielny Publiczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Muszynie

(8 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Muszynie

Zefirka 6

33-370 , Muszyna , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jan Piotr Choroszczak

  Internista,

  • C

   Bardzo dobry lekarz. Wnikliwie ocenia stan zdrowia pacjenta nie tylko po wynikach, ale również patrząc na objawy. Jest bardzo dokładny i posiada dużą wiedzę. Przepisuje wszelkie potrzebne badania, a w razie potrzeby kieruje do specjalisty. Najlepszy internista jakiego znam.


 • Honorata Jabłońska

  Stomatolog,

  • K
   Lokalizacja: Prywatny Gabinet DentystycznyUsługa: ból zęba

   Od dwóch dni szukałam stomatologa w Krynicy który przyjął by mnie z bolącym zębem niestety nigdzie się nie udało. Udałam się do Pani Jabłońskiej w Muszynie i przyjęła mnie bez kolejki. Cudowna Pani doktor z dużym doświadczeniem , uśmiechnięta , spokojna , opanowana. Ząb wyleczony i jestem umówiona na następną wizytę. Polecam wszystkim!

  • K

   U pani Jabłońskiej leczyłam zęby do 16 roku życia. Wszyscy mówili, że jest to najlepszy dentysta w okolicy. Jednakże, po wyjeździe do innej miejscowości okazało się, że ząb który był leczony kanałowo, ma niedopełniony do końca kanał, oprócz tego jest zapalenie. Dentystka która się mną teraz opiekuje musiała mi od nowa przeleczyć większość z wcześniej leczonych zębów u pani Jabłońskiej. Nie polecam. Czasami warto pojechać kilka kilometrów więcej do innego dentysty, niż mieć problem z źle wyleczonymi zębami przez resztę życia.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu