rado-dent.pl
Łódź 1 adres
O nas
Zobacz więcejUsługi
Specjaliści
Adres
rado-dent.pl
Opinie o specjalistach (184)
184 opinie
Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach
Ewa
Pomimo płaczu syna zęby zostały sprawdzone. Pan Piotr jest wyjątkowo cierpliwy.
K.
Przemiły, cierpliwy, "bezbolesny" lekarz. Chodzimy z przyjemnością!
Artur
Szczerze polecam pana doktora Piotra i gabinet Rado-Dent. Wizyta przyjemna, cały proces został szczegółowo omówiony, kolejne kroki jasno ustalone. Pan doktor co chwila sprawdzał komfort pacjenta, co tylko potwierdza zaangażowanie. Efekt osiągnięty.
Marek D
Jestem bardzo zadowolony z wizyty i zabiegu. Zdecydowanie polacam.
Danuta
Pan Doktor jest kompetentny, sympatyczny i spokojny, co wielce znaczy dla zestresowane pacjenta.
ROBERT
Dopiero zaciąłem swoją przygodę z pomocą Pana Piotra ale już wiem że trafiłem dobrze. Podejście, atmosfera oraz profesjonalna postawa. To utwierdza mnie w przekonaniu o dobrym wyborze miejsca i specjalisty.
Maciek
Polecam. Pan doktor miły, kompetentny. Profesjonalne podejście do pacjenta.
Adrian J
Jestem bardzo zadowolony z usług stomatologicznych. Pełen profesjonalizm, dokładność i świetne podejście do pacjenta. Najlepszy stomatolog, na jakiego trafiłem. Również pani Małgorzata – ogromne wsparcie i miła atmosfera. Zdecydowanie polecam.
Joanna Aleksandra Wilk
Znakomity lekarz. Zarówno dr Piotr Ślusarski jak i Pani dr Małgorzata Ślusarska-Kałużna to najwyższej klasy specjaliści. Opieka kompleksowa - od leczenia kanałowego po protetykę - wszystko zgodnie z najwyższymi standardami i etyką zawodową. Gorąco polecam!!!!
Magdalena
Z całego serca polecam wizytę u Pana Doktora! Moja 9-letnia córka była zachwycona – a to najlepsza rekomendacja
Mimo iż Pan Doktor na co dzień raczej nie pracuje z małymi dziećmi, wizyta przebiegła w bardzo spokojnej i przyjaznej atmosferze. Zarówno badanie, jak i naprawa zęba zostały przeprowadzone profesjonalnie, sprawnie i bez stresu.
Pan Doktor wszystko dokładnie wyjaśnił, dzięki czemu córka czuła się pewnie i komfortowo przez cały czas. Po wyjściu z gabinetu była uśmiechnięta i dumna z siebie.
Pełen profesjonalizm i świetne podejście do pacjenta. Zdecydowanie polecam!