Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Szpital Pulsmed jako placówka medyczna funkcjonuje nieprzerwanie od 1994 roku. W swoich strukturach posiada wielospecjalistyczną przychodnię lekarską oraz szpital udzielający świadczeń w zakresie: bariatrii – leczenia otyłości, chirurgii ogólnej, plastycznej, szczękowej, a także urologii, laryngologii i neurochirurgii. Pacjentom oferowane są nowoczesne terapie wykorzystujące komórki macierzyste w leczeniu zmian i chorób ortopedycznych, neurologicznych, okulistycznych, czy w medycynie estetycznej i terapiach anti-aging. Jako najbardziej doświadczony w Polsce oraz jeden z trzech najlepszych na świecie ośrodków leczenia otyłości metodami o zmniejszonej inwazyjności (np. balon żołądkowy), Szpital Pulsmed prowadzi szkolenia dla lekarzy z kraju i zagranicy.
Dowiedz się więcej

Adres

Pulsmed
Polskiej Organizacji Wojskowej 26, 90-248 Łódź
Pulsmed logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (2)

Ogólna ocena

  H
  Profil zweryfikowany
  lek. Maciej Kolasa Inny

  Niezaprzeczalnie jest Lekarzem z gatunku wymierających :ludzkichDoktorków ,patrzącym na Pacjenta nie jak na kolejny marudzący przypadek a jak na człeka któremu warto i może można pomóc. Mnie Doktorek poskręcał do kupy ;) polecam

  Profil zweryfikowany
  lek. Maciej Kolasa dyskopatia, pęknięcie kręgu w odcinku lędźwiowym

  Pan dr. Maciej Kolasa to najlepszy lekarz jakiego znam. Jest miły, życzliwy i super specjalista. Leżałam w Koperniku po operacji i byłam świadkiem jego zaangażowania i zainteresowania pacjentem. Polecam w 100%. Za rok czeka mnie kolejna operacja i na pewno skorzystam poraz kolejny z pomocy Pana Macieja Kolasy. Byłam u niego na wizytach kilka razy przed operacją i po operacji i nigdy się nie spóźnił.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania