Przychodnia Na Parcelkach Włodzimierz Hoffmann Poradnie Podstawowej Opieki Zdrowotnej, Specjalistyczne i Orzecznicze w Krotoszynie

(7 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Na Parcelkach Włodzimierz Hoffmann Poradnie Podstawowej Opieki Zdrowotnej, Specjalistyczne i Orzecznicze w Krotoszynie

Grudzielskiego 25A

63-700 , Krotoszyn , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Włodzimierz Hoffmann

  Lekarz Rodzinny, lek.

  • P

   Podczas wizyty zamiast poświęcić należytą uwagę pacjentowi doktor wypisuje równocześnie kartotekę poprzedniego pacjenta, zwolnienia lekarskie, recepty.
   Pracujące w przychodni pielęgniarki niemal bez przerwy wchodzą do gabinetu z następnymi papierkami do wypisania. Zdarza się że potrafią przez całą wizytę stać w gabinecie przy biurku doktora i czekać aż doktor zajmie się sprawami z którymi one przychodzą. Myśli nie można zebrać podczas takiej wizyty. W przychodniach tak jak w innym instytucjach powinny obowiązywać jakieś zasady. W końcu wizyta jest dla pacjenta.

  • M

   Wiecznie sie spoznia, nie przyjezdza na umowione wizyty, lekcewazy pacjentow. Bylem z dzieckiem umowiony na wizyte na 8 rano w przychodzi, czekalismy do 10 az pan doktor sie pojawil i nastepnie do 11 az zostalismy przyjeci. Polowa czekajacych pacjentow nie miala nawet gdzie usiasc. Wizyta natomiast trwala 6 minut, nawet dobrze nie zbadal mi dziecka tylko wypisal recepty.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania