Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Lekarsko-Pielęgniarska Eskulap

Wojska Polskiego 51

16-300 , Augustów , podlaskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ryszard Ignacy Przerwa Inny

  Lekarz z powołania.Podchodzi do każdego indywidualnie.Poswieca tyle czasu ile pacjent potrzebuje. Dokladnie wyjasnia. Nie wystawia diagnozy zbyt pochopnie. Leki również dobiera pod pacjenta. Takich lekarzy jak doktor Przerwa jest niestety coraz mniej. Nie raz uratował mnie. Z całego serca polecam. Warto poczekać na wizytę. Wizyta trwa czasami nawet z godzinę dopóki lekarz nie rozwieje moich wątpliwości. Naprawde Warto. Otacza pacjenta opieka. Doktora dodatkowa specjalizacja powinna byc psychologia bo nie tylko wypisuje leki ale rowniez rozmawia o problemach doslownie o wszystkim. Nie ocenia....rozumie.


  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Monika Leśniewska Inny

  Bardzo sympatyczna Pani Doktor, wizyta na luzie, ale wszystko co trzeba wyjaśnione, leczenie skuteczne, oby więcej takich lekarzy! Mimo zmiany miejsca zamieszkania wciąż do niej dojeżdżam, polecam :)


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Monika Leśniewska Inny

  Dawno nie czułam się tak swobodnie na wizycie. Zawsze wizyta ginekologiczna kojarzyła mi się ze stresem aż do czasu gdy poszłam do p. Leśniewskiej bo wyszłam z uśmiechem na twarzy. Bardzo miła Pani doktor, wszystko tłumaczy, naprawdę polecam.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Monika Leśniewska Inny

  Osobiście bardzo polecam dr.Leśniewska.jest lekarzem kompetentnym, miły i wyrozumiałym. Zawszs można jej się spytać o wszystko. Polecam.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Radosław Moroz Inny

  Do dr. Moroza wybrałam się w celu dobrania odpowiedniej metody antykoncepcji. Lekarz na wzmiankę o tym przepisał mi od razu tabletki Vines, które okazały się dla mnie nieodpowiednie m.in. przez zawartość laktozy. Następnie zmienił je na plastry Evra. Co jest w tym wszystkim rażące to fakt, że przed przepisaniem środków antykoncepcyjnych nie przeprowadził ze mną wywiadu (nie zapytał m.in. o problemy z zatorami czy żylakami w rodzinie) i nie zlecił nawet badania hormonów. Lekarz wydaje się być sympatycznym człowiekiem, jednak jego metody i podejście do pacjenta nie są profesjonalne, co więcej brak odpowiedniego podejścia do stanu zdrowia pacjenta jest szkodliwy, co potwierdza mój przypadek.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Janusz Kłoczko

  Bardzo ciepły, kulturalny, opanowany profesor, który dociekliwie podszedł do tematu. Udzielił trafnych wskazówek i fizycznie pomógł w dalszej diagnostyce kierując w odpowiednie miejsca. Polecam szczerze!


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Grzegorz Dembski badania diagnostyczne

  Bardzo konkretny lekarz, bardzo miły . Jeden z najlepszych lekarzy w całym Eskulapie . Wizyta bardzo profesjonalna,wysłuchanie pacjenta,analiza wyników,szczegółowe badanie,postawienie diagnozy,fachowa porada. Moim zdaniem lekarz kompetentny. Polecam


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Henryk Usowicz operacja przepukliny

  Wysoki profesjonalizm i troskliwa opieka nad pacjentem. Lekarz bardzo spokojny, oraz przemiły. Dziękuję za wszystko. Paweł.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Janusz Kłoczko niski poziom płytek krwi

  Profesor nie zlecił żadnych badań, aby dowiedzieć się co było powodem całkowitego spadku płytek krwi, nie dał żadnych rad, wskazówek co zrobić, aby poziom płytek krwi podwyższyć. Jestem rozczarowana, gdyż zapłaciłam bardzo duże pieniądze, a nic w zamian nie otrzymałam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania