Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Przychodnia Lekarska Nowy Chełm Filia Wilanowska
Rogalińska 3 D, 80-809 Gdańsk
Przychodnia Lekarska Nowy Chełm Filia Wilanowska logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (9)

Ogólna ocena

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. Aleksandra Kościelak Inny

  Pani Doktor jest moim lekarzem rodzinnym od wielu lat. Posiada bardzo dużą wiedzę i jest wspaniałym diagnostykiem. Jest lekarzem obdarzonym dużą empatią i jest wrażliwa na ludzkie cierpienie. Zawsze ma czas dla pacjenta poświęca na wizycie tyle czasu ile potrzeba aby dobrze ustalić leczenie. Jest lekarzem godnym pełnego zaufania i zawsze kieruje się zdrowiem i dobrem pacjenta. Polecam z całego serca Panią Doktor i dziękuję za wspaniałą opiekę moją i całej rodziny. Pacjentka Ewa Pruska

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Aleksandra Kościelak

  Podzielam opinię pozostałych pacjentów. Dr Kościelak jest moim internistą od kilku lat i z pewnością mogę stwierdzić, że jest bardzo kompetentnym, rzeczowym, a także sympatycznym lekarzem. Nigdy nie zdarzyło się, aby Pani doktor nie udzieliła mi pomocy. Zleca wszystkie potrzebne badania i je dokładnie analizuje. Polecam!

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Aleksandra Kościelak

  Pani doktor Koscielak jest kompetentna i rzetelna. Słucha pacjenta i jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby nie podała mi cennych wskazówek i pomocy. Jest przy tym życzliwa i ma ogromny zasób wiedzy- wyjątkowy jak na lekarza, bardzo szeroki i dodatkowo dzieli się tą wiedzą. Bardzo polecam. Chciałabym, żeby lekarze posiadali chociaż 1/3 wiedzy i podejścia pani doktor. Jest po prostu bardzo mądra i do tego przemiła i opanowana.

  D
  Profil zweryfikowany
  lek. Aleksandra Kościelak lekarz POZ, więc różne powody

  Oceniając lekarzy biorę pod uwagę wiele aspektów a najważniejszy z nich to kompetencje lekarza i jego podejście do analizy konkretnego przypadku.
  Pani Kościelak zawiera jedne z lepszych cech, które lekarz może posiadać.
  Najważniejsze są kompetencje, które oceniam na bardzo dobre. Robię to na podstawie sposobu w jaki lekarz się wypowiada, tj. stanowczość i pewności siebie podczas rozmowy a zarazem przyznanie się do braku wiedzy w danym zakresie bez zbędnego udawania. W tym wypadku spokojnie można powiedzieć, że u Pani lekarz na pewno nie spotkamy się z początkowym etapem efektu Krugera-Dunninga.
  Kolejnym ważnym elementem jest faktyczny dialog i analiza problemu z lekarzem. Lekarz wysłuchuje i stara się wziąć pod uwagę problemy i objawy, które są mu przedstawiane. W ten sposób, wydaje mi się, że nieiluzorycznie, mój problem jest aktualnie diagnozowany.
  Dla mnie dodatkowo, niezmiernie ważne jest, żeby lekarz, w momencie gdy zadam mu pytanie, odpowiedział na nie zgodnie z posiadaną wiedzą a nie zbywał moje zainteresowanie. Podczas wizyt otrzymałem wszystkie odpowiedzi, na których mi zależało. Co do ich kompletności i zaawansowania to były one dobre, a ja jednak nie wymagam, by lekarz POZ posiadał wiedzę jak serialowi bohaterowie czy doktorzy/profesorowie nauk medycznych.
  Być może, gdyby nie odgórne ograniczenia nakładane na POZ przez NFZ, Pani lekarz dałaby większy popis swoich umiejętności. Natomiast zestaw badań, które w rzeczywistości może zlecić lekarz POZ jest ograniczony, co daje słabszy niż oczekiwany efekt leczenia w POZ.
  Po uwzględnieniu powyższych cech, być może zbędne jest dodawanie, że lekarz w kontakcie z pacjentem, jest po prostu uprzejmy.
  Podsumowując, Pani Kościelak posiada w najgorszym wypadku przynajmniej dobrą wiedzę do wykonywania swojego zawodu. Dodatkowo wiedza ta, wzmocniona bardzo dobrym podejściem do pacjenta i przynajmniej odrobiną pasji, która moim zdaniem jest, owocuje tym, że bezwzględnie mogę tego lekarza polecić jako lekarza POZ.

  Profil zweryfikowany
  lek. Aleksandra Kościelak różne schorzenia

  Polecam Panią doktor Kościelskich przesympatyczna ,dokładna zawsze mogę na Panią doktor liczyć jest typem człowieka godnego zaufania zawsze poświęca czas dla pacjenta tyle ile potrzeba .Bardzo dziękuję za dobrą opiekę .Ewa

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Aleksandra Kościelak

  Wspaniała lekarz i człowiek. Leczę się na nowotwór złośliwy, bywam u wielu lekarzy, ale tak fachowej opieki lekarskiej na darmo wypatrywać. Polecam wszystkim, którzy chcą być leczeni jak ludzie i w profesjonalny sposób.

  A
  Profil zweryfikowany
  Maja Dłoniak

  Pani doktor uważnie słucha, jest wnikliwa, a jej diagnozy i sposób leczenia są zawsze trafne. Już wiele razy mi pomogła. Jestem jej ogromnie wdzięczna.

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Aleksandra Kościelak

  Nie możliwe, że Pani doktor nie ma jeszcze żadnej oceny...
  Pani Doktor to bardzo miła osoba. Zawsze dokładnie zbada, wyslucha i co najważniejsze, mówi o swoich spostrzeżeniach. Wypisze odpowiednie leki, jeśli nie będą działac bez problemu zmienia na inne. Jest naprawdę odpowiednim człowiekiem na odpowienim miejscu.

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Konrad Boblewski Inny

  Pierwsza wizyta i pierwsze wrażenie bardzo dobre. Doktor przyjął mnie mimo, że spóźniłam się na umówioną wizytę 15 minut, czyli praktycznie tyle ile powinna trwać sama wizyta. Podejrzewam, że u wielu innych lekarzy w takiej sytuacji co najwyżej pocałowałabym klamkę od gabinetu. Do tego właściwie wcale nie musiałam czekać w poczekalni (co było dla mnie bardzo ważne ze względu na panujący sezon grypowy i fakt, że jestem w ciąży). Doktor wydaje się być sympatycznym i rzeczowym człowiekiem.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania