Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Przychodnia
Lecznicza 6, 93-127 Łódź
Przychodnia logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (4)

Ogólna ocena

  E
  Profil zweryfikowany
  Przychodnia Inny

  Pani doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci wszystko szczegółowo wyjaśnia, polecam w 100%.

  I
  Profil zweryfikowany
  lek. Jacek Kidoń Inny

  Minute trwa zbadanie niemowlaka przed szczepieniem,trzeba dopytywać o wszystko bo nic nie mówi oprócz namawiania na szczepionki droższe. Brak empatii, nie interesuje go,że dziecko w przychodni gdzie jest kierownikiem wypadłoby z wózka na podjeździe dla wózków. Odmawia leczenia niemowlaka ponieważ rodzic zwraca uwagę głośno,że nie są zapewnione środki bezpieczeństwa dla małych dzieci. Wyśmiewa innych specjalistow min. neurologopede( uważa,że to wymysł i dzisiejsza moda). Odmówił skierowania usg główki, gdzie inny lekarz skierował pilnie na usg 3 miesieczne dziecko. Wizyta u tego lekarza stresuje, rodzic boi się o cokolwiek zapytać. Nie polecam , trzymać się z dala od tego lekarza.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  G
  Profil zweryfikowany
  Przychodnia wzmożone napięcie mięśniowe

  Pani doktor pozytywnie mnie zaskoczyła. Sympatyczna, zainteresowana swoim pacjentem i jednocześnie chętnie odpowiadająca na moje pytania/wątpliwości.

  A
  Profil zweryfikowany
  Przychodnia Inny

  Stracony czas mojego dziecka. W wieku 6 miesiecy Pani dr bagatelizuje asymetrie stwierdzeniem, że się "wyrówna" po kolejnych 2 miesiącach błędnie djagnozuje krecz szyjny dziecka, mimo że dziecko kręci główką w obie strony. Po udaniu się do innych specjalistów ciągle słyszymy "dlaczego tak późno", aż głupio odpowiadać że byliśmy u neurologa...

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania