Prywatny Gabinet Chirurgiczny dr n.med. Andrzej Popow DUOMED

verifiedCreated with Sketch.

Chirurgia, Proktologia, Fizjoterapia, Stomatologia, Chirurgia naczyniowa więcej

(21 opinii)

Gabinet specjalizuje się się w leczeniu nieoperacyjnym żylaków kończyn dolnych metodą skleroterapii piankowej Tessariego pod kontrolą USG Color Doppler. Udziela również konsultacji chirurgicznych, kwa... więcej

Informacje o placówce

O nas

Gabinet specjalizuje się się w leczeniu nieoperacyjnym żylaków kończyn dolnych metodą skleroterapii piankowej Tessariego pod kontrolą USG Color Doppler. Udziela również konsultacji chirurgicznych, kwalifikuje do zabiegów chirurgicznych techniką laparoskopową (kamica pecherzyka żółciowego, przepuklina, infekcje wyrostka robaczkowego, otyłość) oraz usuwa zmiany skórne z niezbędną histopatologią. Gabinet wykonuje badania USG Color Doppler, usuwa wrastające paznokcie oraz wykonuje skleroterapię żylaków odbytu czyli hemorhoidów jak również żylaków warg sromowych.

Bezoperacyjne, skuteczne leczenie zylakow metoda skleroterapii piankowej Tessariego pod kontrolą USG Color Doppler - TO PRZEŁOM W LECZENIU ŻYLAKÓW.!!!

Zabiegi

 • skleroterapia

Badania

 • USG dopler żył
 • USG dopler tętnic
 • Usg jamy brzusznej

Choroby

 • żylaki
 • orzodzenia
 • guzki krwawnicze
 • hemorhoidy
 • zmiany skórne
więcej

Typ placówki

 • Przychodnia

Gabinety

 • Prywatny Gabinet Chirurgiczny dr n.med. Andrzej Popow DUOMED

  11 Listopada 17

  17-200, Hajnówka, podlaskie

  Pokaż dane kontaktowe

Lekarze przyjmujący w placówce

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Justyna Popow-Suszcz

  Fizjoterapeuta,

  • J

   Gorąco polecam Panią Justynę. Przesympatyczna osoba. Pani Justyna dokładnie wytłumaczyła mi jak będzie wyglądał zabieg oraz jaki będzie efekt po zabiegu. Odpowiedziała na każde nurtujące mnie pytanie. Każdy pacjent życzyłby sobie takiego profesjonalizmu, podejścia do zabiegu i tematu, jaki Pani Justyna posiada. Jeszcze raz serdecznie polecam i pozdrawiam!

  • A

   Z wielką przyjemnością piszę o Pani Justynie, bo dzięki Jej różnym zabiegom z przyjemnością patrze w lustro. Przemiła osoba, fachowo doradza (czasami nawet odradza). Czułam się u Niej jak najważniejsza pacjentka, a nie jak jedna z wielu. Pozdrawiam Panią Justynę i polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Irena Grygoruk Popow

  Stomatolog, lek. dent.

  • M

   kilka razy robiłem u tej pani ząbki swoje, i musze przyznać że zna się na swoim fachu, robi to ze stoickim spokojem, i pełnym opanowaniem, a najbardziej mi się podoba to że kiedy się siada na fotelu dentystycznym można się ochołodzić od klimatyzacji, mało który gabinet ma takie udogodnienie

  • B

   Genialny Stomatolog!!! Leczyłam ząbki u Pani Doktor jeszcze w podstawówce i liceum. Aktualnie mieszkam poza Hajnówką i żadnemu stomatologowi nie ufam tak jak Pani Irenie. Plomby założone jeszcze w liceum trzymają się do dziś, a mam już 30 lat. Naprawdę cenię kunszt Pani Doktor. Mogą Państwo śmiało oddać się w ręce Pani Ireny. Nie będą Państwo zawiedzeni.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Andrzej Popow

  Chirurg, Chirurg Naczyniowy, Proktolog, dr n. med.

  • 13.10.2016 r. Witam serdecznie. Dziś właśnie wróciłam z wizyty u dr Andrzeja Popowa, gdzie miałam usuwane szwy po operacji żylaków, którą również wykonał dr Popow. Niniejszym wyrażam ogromny szacunek i wdzięczność dla wybitnego specjalisty, za jakiego uważam Pana A. Popowa. Choć minęło zaledwie 2 tygodnie od operacji, jestem z niej bardzo zadowolona, chociaż nie widziałam jeszcze jej końcowych efektów. Chcę zaznaczyć, że moje nogi (zwłaszcza ta operowana) były w fatalnym stanie. Wierzę, że teraz może być tylko lepiej. Dlatego też, już dziś mogę z czystym sumieniem polecić doktora Popowa jako prawdziwego fachowca, uczciwego człowieka, otoczonego miłym i kompetentnym personelem. Mnie wcześniej również polecono Pana Doktora i nie żałuję, że skorzystałam z cudzych podpowiedzi.
   Jeszcze raz dziękuję Panu, Panie Doktorze!!! Hanna z Ostrołęki.

   19.11.2016 r. Witam ponownie. Żałuję, że nie mogę dodać nowej opinii, ale takie są zasady. Dlatego w tej formie chcę dziś nawiązać do swojej wcześniejszej wypowiedzi. Czuję się wręcz zobowiązana dopowiedzieć coś do opinii z 13.10.2016 r. Opatrunki dawno zdjęte i mogę śmiało powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona z operacji. Nie było żadnych powikłań, wróciłam do pracy. Bardzo się cieszę, że trafiłam właśnie do Pana doktora Andrzeja Popowa. Okazał się nie tylko znakomitym specjalistą, ale i wspaniałym, życzliwym człowiekiem, czego doświadczyłam już po zakończeniu leczenia. Obyśmy mogli spotykać na swojej drodze więcej takich ludzi. Dziękuję za wszystko Panie Doktorze. Hanna z Ostrołęki.

  • A

   Doktor Popow jest wybitnym specjalistą w leczeniu żylaków. Leczenie rozpoczęłam latem 2015r. a tydzień temu miała miejsce ostatnia wizyta. Z efektów jestem bardzo, bardzo zadowolona i z czystym sumieniem mogę polecić Pana Doktora wszystkim zainteresowanym. Oprócz najwyższej klasy profesjonalizmu, Pan Doktor posiada wyjątkowy kontakt z pacjentem. Zastosowanie się do Jego zaleceń gwarantuje znakomite efekty. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc.
   Renata z okolic Lublina

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu