PRYWATNA PRAKTYKA LEKARSKA DR N.MED. SABINA KLUZ

PRYWATNA PRAKTYKA LEKARSKA DR N.MED. SABINA KLUZ

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

PRYWATNA PRAKTYKA LEKARSKA DR N.MED. SABINA KLUZ
Aleja Armii Krajowej 76/U9, 35-307 Rzeszów
PRYWATNA PRAKTYKA LEKARSKA DR N.MED. SABINA KLUZ logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (5)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Sabina Kluz konsultacja ginekologiczna + USG + cytologia

  Z całym sercem polecam Panią Doktor, która kilka lat temu uratowała mi życie nie ustając w poszukiwaniu przyczyn mojej dolegliwości. Do Pani doktor trafiłam z polecenia i zostałam przyjęta z pełnym profesjonalizmem, a byłam po wizytach u kilku ginekologów wcześniej. Pani doktor zrobiła wszystkie niezbędne badania dopóki nie poznała przyczyny moich dolegliwości. Niestety w moim przypadku okazało się że mam nowotwór, który ze względu na wiek był praktycznie nie możliwy i który wcześniejsi ginekolodzy odrzucili bez jakichkolwiek badań. Po diagnozie Pani doktor nie zostawiła mnie samej pokierowała do odpowiednich szpitali, pomogła zorganizować operacje. Od tamtej pory jestem pod opieką ginekologiczna Pani doktor i polecam z czystym sumieniem ponieważ zawdzięczam Pani doktor moje życie.

  P
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Sabina Kluz Antykoncepcja

  Nigdy nie wystawiam opinii, ale po mojej dzisiejszej wizycie, która przebiegła bardzo miło stwierdziłam, że podzielę się z innymi moimi odczuciami. Bardzo obawiałam się wizyty, ponieważ po przeprowadzce do Rzeszowa nie miałam mojej Pani Doktor na miejscu, a zbliżał się czas kontroli. Z polecenie koleżanki wybrałam się na konsultację do Pani Doktor Sabiny i jestem zachwycona. Szczerze polecam każdej z Was dziewczyny!

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Sabina Kluz konsultacja ginekologiczna (kolejna wizyta)

  To już moja kolejna wizyta u Pani Doktor i niezmiennie udana. Bardzo polecam każdemu, kto chce czuć się w 100% komfortowo.

  D
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Sabina Kluz Operacja ginekologiczna

  Pełny profezjonalizm, empatia, świetny operator. Pani doktor bardzo komunikatywna i konkretna. Dzięki świetnej operacji przywrócila mi jakość życia. Polecam i dziękuję.

  B
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Sabina Kluz prowadzenie ciąży + USG

  Bardzo serdecznie polecam Panią Doktor. Jestem pacjentką Pani doktor już prawie 10 lat. Prowadziłam u Pani doktor wszystkie ciążę. Czułam się zaopiekowana i spokojna, że wszystko jest pod kontrolą. Na ogromny plus punktualne wizyty i kontakt z gabinetem. Pani doktor jest świetną specjalistką, jest konkretna i dokładna. W styczniu urodziłam drugą córkę poprzez CC które wykonywała również Pani Doktor. Jestem bardzo zadowolona, blizna bardzo ładna i dużo delikatniejsza niż po wcześniejszym CC. Przebywając w szpitalu w którym pracuje Pani Doktor, codziennie odwiedzała mnie przez cały pobyt po porodzie sprawdzając czy wszystko jest w porządku i czy czegoś nie potrzebuję. Naprawdę serdecznie polecam szczególnie do prowadzenia ciąży

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz