Informacje o placówce

Gabinety

PROelmed Przychodnie Lekarskie w Łaziskach Górnych

Staszica 4a

43-170, Łaziska Górne, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

PROelmed Przychodnie Lekarskie w Łaziskach Górnych

Plac Ratuszowy 1b

43-170, Łaziska Górne, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Paweł Sorek

  Urolog, Lekarz W Trakcie Specjalizacji, lek.

  • A
   Lokalizacja: MED Holding S.A. Szpital Specjalistyczny im. Prof. E. Michałowskiego

   Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Pan Doktor konkretny, rzeczowy, szczegółowo wyjaśnił cały problem. Zostały wykonane wszystkie badania aby potwierdzić diagnozę. Badania wykonane w komfortowych warunkach. Po wizycie otrzymałem szczegółowe zalecenia do dalszego leczenia. Polecam serdecznie.


 • Tomasz Nowakowski

  Internista, Lekarz Rodzinny, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Katowice, Francuska 46Usługa: Infekcja

   Nie polecam tego lekarza, prosiłam o zmianę antybiotyku ponieważ ewidentnie był nietrafiony i czułam się coraz gorzej ale Pan doktor uznal ze to pewnie infekcja wirusowa i najpierw mam zrobić badania. Mówiłam ze to na pewno infekcja bakteryjna,całą rodzina byliśmy chorzy na to samo,wszystkim pomógł antybiotyk który u mnie zupełnie nie zadziałał,ale Dr Nowakowski nie był zainteresowany tym co do niego mówię. Nieważne były objawy typowo bakteryjne,najważniejsze było crp,które można było oznaczyc w przeciągu paru minut na miejscu jednak lekarz zlecił mi komplet badan na które musiałam sie ponownie umowic,terminy były odległe a mój stan pogarszał się z godziny na godzinę.Nastepnego dnia trafilam już z wysoka gorączką do innego lekarza,na szczęście z ludzkim podejściem,który bez wahania zamienił antybiotyk i mój stan poprawił się o 360 stopni juz po podaniu pierwszej tabletki. Jestem bardzo rozczarowana wizytą u Dr Nowakowskiego. W rezultacie infekcja rozwinęła się u mnie jeszcze bardziej i w kiepskim stanie zmuszona byłam po raz kolejny jechać do lekarza, co przy dwójce małych dzieci nie było łatwe,nie wspominając o możliwości dodatkowego nadkazenia. Porażka !


 • Ireneusz Fischer

  Neurolog,

  • G

   Bardzo dobry lekarz, uczynny, zawsze wysłucha i odpowie na wszystkie pytania.

  • M

   kompetentny, przyjazny i życzliwy pacjentom, prawdziwy lekarz z powołania


 • Henryk Siwiński

  Lekarz Rodzinny, Internista, Lekarz Medycyny Pracy,

  • J

   Lekarz, który ma wiedzę i praktykę. Bardzo dobry internista. Polecam wszystkim z okolic Łazisk Górnych i Mikołowa. Człowiek uczciwy i oddany dla swojego pacjenta. Należy mu ufać i ze spokojem można powierzać swoje zdrowie.
   Doktor Henryk Siwiński jest wspaniałym człowiekiem, który zawód lekarza wykonuje z godnością!


 • Dariusz Orawski

  Lekarz Rodzinny, Reumatolog,

  • J

   Kompletnie ignotuje i nie słucha pacjenta. Nie zleca dodatkowych badań ani nawet nie zbada. Sprawia wrażenie pracy za karę. Lepiej poczekać i wybrać kogoś innego. Nie polecam. Można przyjść do niego co najwyżej z przeziębieniem choć też bym się bał.

  • M

   bardzo oddany swojej pracy lekarz-zdiagnozował początki udaru u mojego teścia i pomógł szybko dostać się do szpitala-dzięki niemu udało się uniknąć najgorszego,dziękuję

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Adam Muszer

  Lekarz Medycyny Pracy, Internista,

  • A

   Ten lekarz jest dla mnie bezcenny - zawsze mi pomógł, zawsze mi dobrze doradził i w ogóle jest bardzo miły i sympatyczny. Wizyta zawsze jest sympatyczna. W dodatku jest bezinteresowny - jak byłam w ciąży pomógł mi, chociaż wcale nie musiał akurat tego robić. Lekarz z powołania! Polecam.

  • G

   bardzo miły i sympatyczny lekarz,zawsze dobra diagnoza i pełny profesjonalizm.Bardzo polecam jako doktora rodzinnego.Pozdrawiam.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Krystyna Gronkiewicz

  Dermatolog, lek.

  • I

   Nie polecam. Poszłam z jednym problemem, a Pani doktor skupiła się zupełnie na innym (blizny potrądzikowe), o którym tak naprawdę nie chciałam rozmawiać. Musiałam szukać innego lekarz, bo niestety dowiedziałam się tylko, że "no to naczyniak przecież" i nic poza tym. Pomimo moich pytań- co dalej z tym robić, skąd się wziął ten naczyniak Pani doktor była dużo bardziej zainteresowana moimi pozostałościami po trądziku..


 • Dorota Anna Pawlęczyk-Gasz

  Lekarz Medycyny Pracy, Lekarz Rodzinny,

  • Świetny lekarz rodzinny jak za dawnych czasów leczy 3 pokolenia w mojej rodzinie .jestesmy zadowoleni z usług naszej Pani Dokktor duzo zdrowia życzymy


 • Wiesław Banaś

  Ginekolog,

  • K
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: ciąża

   Bardzo ale to bardzo polecam Dr. Banasia to wspaniały człowiek i w 100% specjalista w swoim zawodzie. Dzięki doktorowi mam cudna córeczkę opieka w ciąży była doskonała i poród który przeszłam z doktorem skończył się szczęśliwie a było ciężko z przyczyn różnych opanowanie i szybka reakcja doktora uratowała nie tylko moja córeczkę ale i mnie sama. Wszystkim Panią które poszukują dobrego lekarza z czystym sercem polecam Dr. Banasia. Mega człowiek i Maga lekarz.

  • M

   Po bardzo złych doświadczeniach z poprzednim ginekologiem długo unikalam wizyty aż zmusiła mnie do tego sytuacja. Wybrałam dr Banasia i ani przez sekundę tego nie żałowalam. Mogę z czystym sumieniem polecić. Byłam na wizycie w ramach NFZ bo wiem że czasem to robi różnice.

  Zobacz wszystkie opinie (44) o tym lekarzu


 • Wojciech Kaniuk

  Alergolog, Laryngolog, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: kaszel po leczeniu, przegroda nosowa

   Najlepszy laryngolog jakiego spotkałam. gdyby nie on zapewne do dziś chodziłabym po wszystkich lekarzach.
   Za każdym razem wysłuchał mnie dokładnie i postawił dobrą diagnozę. Szukał przyczyny przez którą chorowałam a nie zasypywał setkami leków, czekając czy pomoże.
   Od kilku lat dzięki panu doktorowi choruję najwyżej raz na rok, a nie 8.
   Kiedyś niedowierzałam i kręciłam głową w jego dniagnozęm kiedy powiedział mi,że mój uporczywy kaszel to refluks , a inni lekarze kierowali na prześwietlenia płuc, karmili sterydami. Jednak leki wykupiłam nie wierząc,że cokolwiek zadziałają.. po 2 dniach wielka poprawa... do dziś wiem,że jaśli po antybotyku to sie powtórzy to wiem co kupić bez recepty w aptece.
   Lekarz który potrafi słuchać, dokładnie rozrysuje temat, co jak działa, nie naciąga na wizyty kontrolne.
   Polecam!

  • P

   Leczyłem się u Pana dr. Wojciecha Kaniuka w Poradni Alergologicznej w Tychach z powodu licznych uczuleń - pyłkowicy na pyłki traw , zbóż , roślin . Na pierwszej wizycie u dr. Kaniuka poinformowałem go o mojej dodatkowej chorobie - nadciśnieniu tętniczym i że z tego powodu zażywam leki obniżające ciśnienie - leki z grupy - beta -blokerów . Doktor zignorował ten fakt i zlecił odczulanie alergovitem- szczepionką odczulającą . Po drugiej inecjii szczepieniu dostałem bardzo szybkiej akcjii serca znalazłem sięna Izbie Przyjęc , Pan dr. Kaniuk chyba nie wie o tym że przyjmując leki beta - blokery nie można być odczulanym . O mało co nie wylądowałbym na drugim świecie przez dr. Kaniuka - NIE POLECAM - na poważniejszych przypadkach zupełnie się nie zna .

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu