Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Powiatowe Centrum Medyczne Szpital Powiatowy

Warszawska 104

98-400 , Wieruszów , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Longin Słowikowski

  Internista,

  • G

   Myślę, że w okolicy nie ma lepszego internisty. Jest dobry w tym, co robi, a kontakt z pacjentem jest na bardzo wysokim poziomie. Szczerze polecam

  • P

   JEST DOBRYM LRKARZEM , DOBRYM INTERNISTĄ , POMÓGŁ MI NIE JEDEN RAZ A CHORUJĘ OD DAWNA I MIAŁAM DO CZYNIENIA Z WIELOMA LEKRZAMI , NIGDY NIE ODMOWI POMOCY , DZIĘKI NIEMU ŻYJĘ MIMOZE MAM STENTY W SERCU ALE TO DZIĘKI NIEMU , BO W PORĘ WYKRYŁ CHOROBĘ , LECZY TYSIĄCE LUDZI I WIELU TYSIĄCOM POMÓGL .

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Krzysztof Raszewski

  Chirurg,

  • P

   Profesjonalista w każdym calu, z poczuciem humoru, życzliwością, w prosty i jasny sposób wyjaśnia procedury i sposób leczenia, PERSONEL na oddziale Chirurgii Jednego Dnia jak z filmu - przesympatyczna!!

  • P

   Niestety kasa chorych na pracujących w niej lekarzy wymusza pewne urzędnicze postępowania, których nie można obejść a zniesmaczeni tym pacjenci swoje frustracje przenoszą na lekarzy w internecie. W/w przykład nie jest związany z leczeniem a postępowaniem urzędniczym

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Henryk Pasternok

  Ginekolog,

  • 1

   Nie polecam!! Panu doktorowi nie chciało się mnie porządnie przebadać więc przepisał mi tabletki na chybił trafił (,,z pierwszymi tabletkami antykoncepcyjnymi nigdy nie wiadomo, spróbujemy tych a jak będzie coś nie tak to zmienimy, aż trafimy na te właściwe" ) i NIE TRAFIŁ teraz już nie potrzebuję tabletek bo po tamtych stałam się bezpłodna!!!
   może i dr był miły przy każdej wizycie ale co z tego.
   DROGIE PANIE PAMIĘTAJCIE LEKARZ NIE MA BYĆ MIŁY A KOMPETENTNY !

  • N

   Polecam jak najbardziej tego lekarza. Prowadziłam u niego całą ciążę. Po wyjściu z gabinetu nie ma się żadnych traumatycznych przeżyć i na kolejną wizytę jedzie się z przyjemnością żeby usłyszeć jak rowija się maluszek. Z wypisywaniem recept nie ma jak najmniejszych problemów. Na każde pytanie lekarz odpowiada wyczerpująco, co czasem może być denerwujące wiedząc, że przed tobą jest jeszcze kilka osób. Ale po wyjściu z gabinetu zawsze miałam rozwiane wszelkie wątpliwości odnośnie moich pytań.

  Zobacz wszystkie opinie (23) o tym lekarzu


 • Jarosław Goździk

  Ginekolog, lek.

  • M

   Bardzo polecam tego lekarza. Jest kompetentny i ma bardzo dużą wiedzę. byłam u wielu lekarzy i żaden mi nie powiedział tyle o moim zdrowiu co Pan Goździk. Oczywiście nie jest to lekarz dla osób, które oczekują pochwał, on zwyczajnie mówi prawdę i nie oszuka nikogo. To, że kieruje do określonego laboratorium świadczy o tym, że ma do niego zaufanie. Polecam serdecznie.

  • B

   Jestem pacjentką pana doktora od kilku lat. Zależało mi na dobrym specjaliście i nie myliłam się. Miałam zaburzenia hormonalne, chciałam mieć jeszcze jedno dziecko. To jedyny lekarz który potrafił mi pomóc. Ciążę przeszłam książkowo, urodziłam dużego zdrowego synka, pan doktor wykonał cięcie cesarskie, poprawił szpecącą bliznę po poprzednich dwóch cięciach. Uważam że jest on nie tylko świetnym ginekologiem, ale również endokrynologiem. Każdej pacjentce poświęca mnóstwo czasu. Szczegółowo odpowiada na wszystkie pytania. Jest szczery. Paniom którym zależy na zdrowiu zdecydowanie polecam pana doktora no chyba, że wolą głaskanie po rączce i słodzenie, a nie po to idziemy do lekarza. Od słodzenia mamy swoich mężów, partnerów... Jako kompetentny lekarz do fachowej oceny stanu zdrowia pacjentki potrzebuje szeregu badań laboratoryjnych, nikt nie jest cudotwórcą, żeby wiedzieć co komu dolega bez badań.
   Dla mnie liczy się przede wszystkim kompetencja, doświadczenie i wiedza medyczna, a to pan doktor posiada .
   Zdecydowanie polecam!!!

  Zobacz wszystkie opinie (47) o tym lekarzu


 • Ireneusz Białek

  Ginekolog,

  • S
   Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny. Usługa: Inny

   Profesjonalnie podchodzi do pacjentki, wszystko spokojnie i jasno tlumaczy. Jest bardzo sympatyczny. Dzięki wiedzy która posiada ja czuje się dużo lepiej. Do takiego lekarza chodzi się z przyjemnością i bez obaw że czegoś niedopowie lub zignoruje prosby. Polecam zdecydowanie.

  • M

   Dla mnie to wspaniały ,wyrozumiały,słuchający pacjentki lekarz.Dzięki niemu mam 2 dużych już synów..Wszystkim polecam poród z doktorem..czulam się przy nim bezpiecznie.

  Zobacz wszystkie opinie (34) o tym lekarzu


 • Dorota Kozłowska

  Ginekolog, Anestezjolog, lek.

  • D
   Lokalizacja: Prywatny gabinet lekarski

   Pierwszą wizytę traktuję jako nieprofesjonalną dla młodej dziewczyny. Bez żadnych konkretnych badań za samo "dotknięcie" mnie, wzieła spore pieniądze. Dla mnie kobieta bez empatii, oraz chęci pomocy. Uważam że ginekolog powinien mieć więcej zrozumienia oraz powinna wiedzieć co i jakim tonem powiedzieć. Natomiast po paru latach dzwoniłam. Była bardzo niekulturalna i niesympatyczna jak tylko dowiedziała się, że chce przyjść na nfz. .

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Lekarz z powołania! Pani doktor jest miła i konkretna. :) Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Wybrałam ją, po tym jak moja mama chorowała i trafiła na nią przypadkowo w szpitalu, Pani doktor pokierowała ją w odpowiednie miejsca i wsparła. Ja również się na Pani doktor nie zawiodłam i nie wyobrażam sobie pójść do innego ginekologa. Bardzo polecam! :)

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Radosław Lebiedziński

  Ortopeda, Ortopeda Dziecięcy, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Składowa.MedUsługa: operacja zespołu cieśni nadgarstka

   Jestem już po zabiegu jestem bardzo zadowolona bardzo polecam pana doktora jego profesjonalne podejście konkretna rozmowa.Dziękuje

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Dr Lebiedziński jest profesjonalistą w swoim fachu. Jest znakomitym, wybitnym ortopedą. Wnikliwie bada pacjenta,, odpowiada na pytania, dobiera najlepsze metody leczenia. Zawsze uśmiechnięty i pełen energii.

  Zobacz wszystkie opinie (22) o tym lekarzu


 • Jolanta Anek

  Internista, Diabetolog,

  • N
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: Inny

   Stwierdzono u mnie cukrzycę ciazowa, wizyta u pani doktor podniosła mnie na duchu ze nie będzie tak źle, dostałam masę informacji, broszurek, nowy glukometr i dokładną instrukcję jak dokonywac pomiarów, polecam z całego serca każdej ciężarnej z problematycznymi cukrami.

  • M
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: Inny

   Pani doktor jest bardzo sympatyczną osobą a przy tym bardzo rzetelną i cierpliwa. Wszytko dokładnie tłumaczy. Okazało się że mam cukrzycę ciążowa i Pani doktor rozwiała wszystkie moje obawy. Przy wizytach kontrolnych okazuje ogromne zainteresowanie pacjentem i jego stanem zdrowia. Z całego serca polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Zdzisław Cywiński

  Ginekolog,

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   W mojej opinii zachowanie lekarza podczas naszego porodu, było niestosowne i nie powinno mieć miejsca w trakcie wykonywania obowiązków lekarza w pracy. Na izbie przyjęć, lekarz nie odpowiadał na moje pytania dotyczące mojego zdrowia, w czasie wypełniania dokumentacji medycznej prowadził rozmowę telefoniczną w trakcie, której umawiał się na urlop, co moim zdaniem bezpośrednio doprowadziło do zaniedbań w zebraniu wywiadu medycznego i nieprzekazania mojego planu porodu położnym, a także nie przyjęcia wszystkich niezbędnych badań do porodu. Lekarz tez wyśmiewał moje wątpliwości i zgłaszane dolegliwości, o których mówiłam w nawiązywaniu do odpowiedzi na pytania z ankiet. Podobnych zachowań niestety było więcej. Zaznaczę, że mamy dystans z mężem i poczucie humoru, lecz zachowanie lekarza przekraczało nasze granice, i było szokujące pod względem tego, ze można w taki sposób zachowywać się w pracy - na dyżurze. Lekarz też zdecydował o przyspieszaniu mojego porodu w 2 fazie poprzez uciskanie mojego brzucha chwytem Kristellera, mimo braku medycznych wskazań. Natomiast po porodzie pan doktor pokusił się o wyrażenie opinii nt. mojego wyglądu zewnętrznego, nie pytany o to. Stwierdził "że wyglądam po tym porodzie niewyraźnie, ale jak się jutro pomaluje to już będzie ok". Uważam, że za takie stwierdzenia i oceny mojego wyglądu nie powinny mieć miejsca w szpitalu ani w żadnych innych miejscach, do których nie wstawiłam się w celu oceny mojego wyglądu. Wnieśliśmy oficjalna skargę do dyrekcji szpitala. Osobiście, jestem w szoku, że takie zachowania są dopuszczalne przez dyrekcje, ponieważ sama nie wyobrażam sobie takiego zachowania w życiu codziennym, a tym bardziej w miejscu pracy, wobec innych ludzi czy klientów.

  • A

   Jak najbardziej polecam. Zacznę od tego iż ja i moja siostra rozwijałyśmy się jak najbardziej pozytywnie pod jego opieką. Potem kilkanaście lat później uratował mojej mamie życie wykrywając martwą ciaże w którą mama nie chciała uwierzyć i nie chciała poddać się zabiegowi. Został nawet pare h po swoim dyżurze aby przekonać mamę, że to konieczne gdyż inaczej nie przeżyła by kolejnych godzin. Teraz osobiście mam bardzo dobre zdanie o tym lekarzu. Sama mam pewną wadę (bardzo nietypową - inni lekarze z powiatu czy okolicy nie mieli takiej pacjentki), ale dzięki jego opiece i poradom plus zabiegowi mam nadzieję, że kiedyś będę mogła sama urodzić zdrowie dziecko. Jestem zadowolona z jego podejścia i wiedzy.

  Zobacz wszystkie opinie (31) o tym lekarzu


 • Agnieszka Grzybowska-Szczepaniak

  Dermatolog, lek.

  • K
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: Inny

   Pani doktor sympatyczna miła, ale niestety leczenie słabe. Zaczęłyśmy chodzić do niej z córka 4 miesięczna stwierdziła Pani doktor AZS, rzeczywiście na to choruje córka, ale przy wysypie tylko i wyłącznie kazała stosować leczenie sterydowe co średnio dawało efekt, a to jednak steryd i to u takiego maluszka. Gdy poszłyśmy z kolejnym wysypem AZS Pani doktor stwierdziła ze to chyba jednak łuszczyca, co jest nie prawdą. Pozatym wszelkie inne balsamy płyny tez dawały średni efekt. Zmieniałyśmy Panią doktor aktualnie i narazie skóra córki się poprawiła po innym leczeniu

  • K
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Pani doktor jest niezwykle sympatyczną, ciepłą i uśmiechniętą osobą. Trafnie stawia diagnozę i dobiera leczenie. Jest bardzo dobrym specjalistą z ogromną wiedzą w swoim fachu. Bardzo polecam :)

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania