Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Jaśkowicach

(49 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Jaśkowicach

Jaśkowice Legnickie 37

59-221, Jaśkowice Legnickie

Pokaż dane kontaktowe

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jarosław Majcherek

  Chirurg Naczyniowy, Chirurg, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Diamen Gabinety LekarskieUsługa: USG / doppler tętnic szyjnych i kręgowych

   Moja wizyta przebiegła w bardzo miłej, pozytywnej, ale także profesjonalnej atmosferze. Pan Doktor bardzo dokładnie wykonał, tłumaczył oraz opisał badanie USG, przy użyciu nowoczesnego sprzętu. Każda informacja, którą uzyskałam od Pana Doktora była dla mnie łatwa do zrozumienia.

  • I
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Diamen Gabinety LekarskieUsługa: konsultacja chirurga naczyniowego + USG Doppler

   Polecam wizytę u Doktora Jarosława Majcherka. Byłam na wizycie z Mamą.Doktor wyjaśnił mi na czym polegał zabieg mojej Mamy. Objaśnił co kontroluje na monitorze USG.Jasno i zrozumiale odpowiedział na zadane przeze mnie pytania. Zaproponował zmianę leków.Polecam wizytę u Doktora

  Zobacz wszystkie opinie (24) o tym lekarzu


 • Grzegorz Olkowski

  Pediatra, Lekarz Rodzinny,

  • P

   Wyjątkowy lekarz i specjalista. Cierpliwie i dokładnie bada, a nie zbywa pacjenta jak to często się zdarza, przy czym jest bardzo konkretny. W moim przypadku, pan dr sprawnie postawił diagnozę i zalecił leczenie, które pomogło mi wrócić do zdrowia. Szczerze polecam!

  • P

   Doktor przyjechał na wizytę domowa ,spieszył się okropnie,nie słuchał co do Niego mowie -nie byłam w stanie przekazać najważniejszych informacji na temat przebiegu choroby córki. Osłuchał, na 2 sekundy wsadził patyk do buzi i to było koniec! Zle postawił diagnozę!!! powiedział ze to bakteryjne zapalenie gardła i przepisał antybiotyk! a co się okazało to gardło bylo czyste!! stwierdzono zapalenie krtani i węzłów chłonnych wywołane przez wirus!! antybiotyk w tym przypadku tylko narobiłby biedy ... Dziękuje za usługi Pana Doktora bez powołania i wiedzy.


 • Rafał Szymczak

  Endokrynolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Pan doktor to lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Jednak przede wszystkim to człowiek taktowny , empatyczny , pomocny oraz otwarty na problemy pacjenta. Jestem pacjentką doktora od 4 lat i z całą pewnością mogę polecić jego osobę innym pacjentom.

  • A
   Lokalizacja: 4 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny

   Jako lekarz - endokrynolog od dobrych 5 lat nadal nie potrafił postawić mi trafnej diagnozy. Dopiero wizyta u innego lekarza sprawiała, że stanęłam na nogi.
   Idealnie potrafi pokazać pacjentowi różnicę między wizytą komercyjną a tą na NFZ. Bywa często niemiły a moje dolegliwości wyśmiewał twierdząc, że trzeba bylo przyjść do niego wcześniej. Jako lekarz, u którego leczylam się wiele lat i zostawialam mnóstwo pieniędzy, bo kazda wizyta kosztowala mnie 150 zl, uważam, że kompletnie mi nie pomógł. Przy tym diagnozy innych lekarzy na temat mojego stanu zdrowia zawsze wysmiewał. Szkoda, bo przez doktora Szymczaka stracilam wiele lat, tkwiąc w chorobie, którą mozna bylo zdiagnozować już w zarodku, 5 lat temu.
   Warto czasem, aby lekarz przyznał się że nie potrafi pomóc, niż trzymać pacjenta w niewiedzy....

  Zobacz wszystkie opinie (25) o tym lekarzu