Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Medical Magnus Clinic® jest nowoczesnym, wielospecjalistycznym centrum medycznym działającym od 1987 roku. W Klinice dostępny jest szeroki wachlarz usług wykonywanych zarówno prywatnie jak i w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Świadczymy usługi w zakresie:
- konsultacji osobistych,
- wideo-konsultacji,
- rehabilitacji,
- badań diagnostycznych (BEZTUBOWY rezonans magnetyczny, USG oraz RTG na miejscu),
- zabiegów ambulatoryjnych,
- operacji w trybie jednego dnia lub z pełną hospitalizacją na oddziałach szpitalnych.

Centrum specjalizuje się w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu oraz rehabilitacji. Ważną częścią działalności jest leczenie sportowców w tym mistrzów olimpijskich i mistrzów świata.

Ponadto Medical Magnus Clinic® świadczy usługi z zakresu: chirurgii naczyniowej, chirurgii ogólnej, chirurgii plastycznej, proktologii, urologii, onkologii klinicznej, medycyny sportowej, geriatrii, interny, kardiologii, pediatrii, neurochirurgii, neurologii, dietetyki oraz psychiatrii i psychologii.

W Medical Magnus Clinic® przeprowadzamy zabiegi i operacje narządu ruchu, w tym m.in.: rekonstrukcje więzadeł, artroskopie, endoprotezoplastykę stawu kolanowego i biodrowego, a także zabiegi operacyjne z zakresu chirurgii ogólnej, urologii i neurochirurgii.
Prowadzimy również leczenie onkologiczne (chemioterapia w trybie jednego dnia w ramach NFZ).

W Medical Magnus Clinic® od lat stosujemy wiele różnych biologicznych metod leczenia, w tym:
- komórki macierzyste,
- fibrynę bogatopłytką,
- osocze bogatopłytkowe (PRP),
- Orthokine®.
Doktor Marek Krochmalski, chirurg ortopeda-traumatolog, założyciel Medical Magnus Clinic®, jest pionierem leczenia komórkami macierzystymi CD 34+ schorzeń ortopedycznych i neurologicznych (dystrofii mięśniowej) - jako pierwszy w Polsce, w 2009 r., zastosował tę metodę leczenia. Wraz z Zespołem Specjalistów Medical Magnus Clinic®, opracował innowacyjną metodę leczenia z wykorzystaniem komórek macierzystych CD 34+ z krwi własnej Pacjenta obejmującą również nasz autorski program rehabilitacji, którą, z powodzeniem, stosujemy w leczeniu schorzeń ortopedycznych i neurologicznych.

Serdecznie zapraszamy do Medical Magnus Clinic®.
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (109)

Ogólna ocena

  J
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jarosław Woźniak konsultacja ortopedyczna

  Ten pan w ogóle nie powinien z ludźmi pracować, a co dopiero ich leczyć. Nie chciało mu się nawet przeczytać wyników badania, nie odpowiada na pytania, straszne arogancki, do empatii to już lata świetlne. Totalnie zlekceważył mój problem, podważył opinię lekarza z sor, a gdy próbowałam uzyskać choć trochę więcej informacji, to wyprosił mnie z gabinetu. W ogóle mi się to w głowie nie mieści, po co tacy ludzie są lekarzami... Stanowczo wszystkim odradzam

  O
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jarosław Madej konsultacja ortopedyczna

  Byłam u Pana Doktora na pierwszej wizycie z bolesnym haluksem. Nie miałam wcześniej do czynienia z podobnym schorzeniem. Zapytałam, co Pan doktor zaleca w takiej sytuacji? Otrzymałam odpowiedź, że może chciałabym usłyszeć, że usuną mi przypadłość operacyjnie i że będę mogła chodzić w butach na wysokim obcasie. Wcale takiej odpowiedzi nie oczekiwałam i nawet nigdy nie chodzę w takim obuwiu. Wizyta ogólnie pozytywna ale chyba trafiłam na zły dzień.

  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Jacek Magnuszewski Inny

  Czytałem w Internecie, że w Odessie (Ukraina) znany profesor wykonał operację wymiany stawu biodrowego i trwała ona 3 godziny 10 minut. Miałem podobną operację (operacja wymiany stawu biodrowego) w Polsce, Łodzi, przez polskiego chirurga Jacka Magnuszewskiego. Operacja była trudna, ponieważ staw był całkowicie zniszczony. Ale ten czas trwał niepełną godzinę. Pan Jacek i cały jego zespół to Profesjonaliści najwyższej klasy.Po dwóch miesiącach czuję się świetnie! Czekam i liczę na wymianę lewego stawu. Niezmiernie wdzięczny polskim lekarzom!!! Przyłączam się do dobrych recenzji innych osób. bardzo polecam. Doktor Magnuszewski to wspaniały człowiek i ortopeda !

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Aleksandra Iljin Inny

  Redukcja piersi.Lepszego lekarza nie mogłam sobie wybrać.
  Lekarz z polecenia innych więc najlepsza forma wyboru.
  Dla mnie najważniejsza opieka nad pacjentem-6 tyg po operacji,wciąż w kontakcie.
  Wyjaśnienia,doradzenie,wsparcie w trakcie i po operacji.
  Przed operacją wyniki badań nie satysfakcjonujące ale dzięki zaleceniom operacja mogła odbyć się w terminie.
  Efekt przeszedł moje oczekiwania z dużego , mocno opadniętego rozm D/E ładne, sterczące C.
  Świetna opieka po operacji, kontakt nawet w sobotę gdy miałam wątpliwości czy prawidłowo goi się rana.
  Operacja 3h, po 3 dniach w domu.
  Po 2 tyg zdjęcie szwów.Potem samodzielne zmiany opatrunków.Obecnie noszony specjalny stanik,smarowanie maściami no i radość z efektów.
  Pani doktor Ludzka, poświęcająca czas empatyczna.
  Rysunek przed operacją opierał się nie tylko na wybranej metodzie,szablonach ale tez na oględzinach sylwetki i wieloletniemu doświadczeniu.
  Doktor,która nie zostawia pacjenta gdy odłoży narzędzia na sali operacyjnej.
  Polecam

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Aleksandra Iljin Konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

  Dziękuje Pani doktor za niesamowicie sprawną operację, jestem bardzo zadowolona! Poprawiło sie moje pole widzenia mój wygląd i samoocena

  I
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Aleksandra Iljin Inny

  Pani doktor wykonała u mnie abdominoplastykę brzucha po operacji bariatrycznej i utracie wagi (ponad 40 kg).
  Operacja była długa i ciężka, ale efekt jest WOW!
  Po operacji pani doktor opiekuje się pacjentem, dzwoni, pisze, pyta o stan zdrowia.
  Polecam serdecznie!

  J
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jarosław Madej konsultacja ortopedyczna

  Zgłosiłam się z bólem w lewym kolanie. Koszt wizyty 200 zł. Po obejrzeniu zdj. rtg. usłyszałam że są zwyrodnienia z czym związany jest jednak poziom bólu i zaleceno środki p.bólowe oraz noszenie ortezy. Zakupiłam ortezę na miejscu w klinice. Koszt ortezy 85zł. Ale ból nie ustępował. Pomyślałam może żylaki. Zrobiłam badanie Doplera 180 zł. Z wynikami poszłam do chirurga naczyniowego. Kolejne 180 zł. Chirurg zrobił powtórnie Doplera i kategorycznie stwierdził że z żylaków ten ból nie może się pojawić. Cóż pozostało pójść ponownie do ortopedy. Tym razem pod adres zespołu wyspecjalizowanego w medycynie sportowej. Po obejrzeniu tego samego zdjęcia rtg. ortopeda stwierdził kategorycznie: pęknięcie łąkotki z częściowym już, lecz nieprawidłowym zrastaniem się. Dalsze postepowanie po dostarczeniu badań rezonansem magnetycznym. Wniosek z wizyty w Magnus Clinic Medical: wyrzucone w błoto 645 zł, ból i brak leczenia.

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Aleksandra Iljin Konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

  Miałem robioną korektę powiek górnych. Najwyższe uznanie dla pani doktor: idealnie dobrana ilość wyciętego nadmiaru skóry - całkowicie usunięte fałdy, ale z zachowaniem domykalności powiek i symetrycznie na obu oczach.

  L
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adam Jakubowski konsultacja ortopedyczna

  Konkretny i bardzo sympatyczny lekarz. Wzbudza zaufanie.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jarosław Woźniak konsultacja ortopedyczna

  Nigdy wcześniej nie trafiłam na tak aroganckiego i niemiłego lekarza. Trafiłam z bardzo złymi wynikami rezonansu dwóch odcinków kręgosłupa. Komentarz "no to ma pani problem". Nie zbadał mnie, nie obejrzał postawy. Zero wyjaśnień, wskazań do dalszego leczenia. Mimo zgłoszonego bólu odcinka piersiowego, odmówił wystawienia skierowania na rezonans magnetyczny słowami "niech neurolog wystawi". Wizyta trwała 3 minuty. Strata czasu. Więcej dowiedziałam się od pani w sklepie medycznym...

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Kopernika 38, 90-552 Łódź Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

 • Porady z jakiego zakresu oferuje Medical Magnus Clinic, Łódź?
  Medical Magnus Clinic, Łódź dysponuje dużym zespołem o następujących zakresach porad: ortopedia, ortopedia dziecięca, medycyna sportowa, chirurgia, chirurgia naczyniowa, proktologia, rehabilitacja medyczna, fizjoterapia, fizjoterapia dziecięca, radiologia, ultrasonografia, urologia, onkologia, neurochirurgia, neurochirurgia dziecięca, neurologia, chirurgia plastyczna, medycyna estetyczna, kardiologia, flebologia, reumatologia, pediatria, geriatria, interna, dietetyka.
 • Oferta Medical Magnus Clinic obejmuje 54 usług. Poniżej wybrane usługi świadczone przez zespół tej placówki: badanie RTG, rezonans magnetyczny, USG narządu ruchu, komórki macierzyste, konsultacja ortopedyczna, artroskopia, artroskopowa rekonstrukcja więzadeł, Artroskopowa rekonstrukcja więzadła krzyżowego przedniego, Plastyka więzadeł krzyżowych kolana, artroskopia stawu kolanowego.
 • Nie, Medical Magnus Clinic obecnie nie oferuje konsultacji online.
 • Medical Magnus Clinic ma zawsze aktualny kalendarz na ZnanyLekarz. Wystarczy, że wybierzesz termin, który najbardziej Ci odpowiada. Umówienie wizyty jest darmowe, a przed wizytą otrzymasz przypomnienie.
 • Medical Magnus Clinic może mieć dostępne terminy w tym lub w nadchodzącym tygodniu. Terminy, które widzisz w kalendarzu są dostępne, ponieważ aktualizujemy go na bieżąco. Jeśli pierwszy dostępny termin Ci nie odpowiada, sprawdź następny. Rezerwacja terminu jest natychmiastowa, bez dodatkowych opłat.
 • 109 osób dodało swoją opinię o placówce Medical Magnus Clinic. Średnia ocena placówki to 4 gwiazdek (out of 5).
 • Adres placówki Medical Magnus Clinic to Kopernika 38 Łódź.
Powiązane wyszukiwania