Inter Medical Diagnostyka

Inter Medical Diagnostyka

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Inter Medical to placówka medyczna świadcząca usługi w zakresie diagnostyki obrazowej (Rezonans Magnetyczny, Tomografia Komputerowa, Mammografia, Densytometria, RTG USG), lekarzy specjalistów, lekarzy POZ oraz laboratorium
Zobacz więcej

Adres

Inter Medical Diagnostyka
ul. Łopuskiego 52, Kołobrzeg
Inter Medical Diagnostyka logo
Zobacz więcej

Specjaliści

Opinie o specjalistach (3)

Ogólna ocena

  A
  Inter Medical Diagnostyka

  Bardzo polecam podczas badania czułam się komfortowo.Termin uzgodniłam przez internet i już na drugi dzień miałam badanie.

  T
  Inter Medical Diagnostyka

  Wszystko w jak najlepszym porządku. Szybkie terminy.

  K
  Inter Medical Diagnostyka

  Polecam, wszystko szybko i sprawnie.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Pytania do placówki

Jakie udogodnienia oferujecie pacjentom?

Darmowy parking, woda w poczekalni. 


Czy wykonujecie badania dzieciom?

Tak


Czy pacjenci z klaustrofobią mogą czuć się bezpiecznie w placówce?

Tak - dostępna jest gruszka alarmowa, indywidualne podejście.


Czy sprzęty diagnostyczne są przygotowane dla osób z otyłością?

Tak.


Czy oferujecie pacjentom możliwość przeprowadzenia badania pod narkozą lub ze środkiem uspokajającym?

Tak.


Jakie środki ostrożności stosujecie ze względu na obecność COVID-19?

Stosujemy zalecenia GIS - obowiązek noszenia maseczek ochronnych, płyny do dezynfekcji, odzież ochronna, regularna dezynfekcja, pomiar temperatury przy wejściu, wywiad przed wizytą, w placówce są lampy UV.


Jakie metody płatności przyjmujecie?

Karta, gotówka, blik, możliwość przedpłaty. 


Co wyróżnia Was od innych placówek diagnostycznych?

Dostępność terminów, długie godziny otwarcia, różnorodność badań i kompleksowość usług. 


Jak należy przygotować się na badanie rezonansu magnetycznego?

Posiłki:
Nie należy jeść 3 godz. przed badaniem oraz pić 1 godz. przed badaniem (prosimy potwierdzić podczas rejestracji). Osoby, które przyjmują na stałe leki powinny je zażyć tak jak zwykle.

Dokumenty:
Prosimy o przedstawienie dokumentów: dokument tożsamości, skierowanie na badanie (nie jest konieczne w przypadku badań prywatnych), wyniki wcześniejszych badań, w przypadku wszczepionych jakichkolwiek implantów należy dostarczyć dokumentację medyczną oraz zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do badań, w przypadku badania z kontrastem należy posiadać aktualny (nie starszy niż 7 dni) laboratoryjny wynik poziomu kreatyniny.

Ubranie:
Nie ma konieczności rozebrania się do badania, ale ubranie musi być pozbawione elementów metalowych (guziki, cekiny, pasek, zegarek, spinki, biżuteria itp.). Do pomieszczenia badania nie wolno wnosić także metalowych przedmiotów (telefonu komórkowego, kart magnetycznych, urządzeń elektronicznych itp.).


W jaki sposób pacjent otrzymuje wyniki?

Pacjent otrzymuje powiadomienie sms o tym, że wyniki są gotowe do odbioru, możliwość odbioru osobistego, bądź po wcześniejszym zgłoszeniu istnieje możliwość wysłania wyników drogą mailową. 


Czy Wasza placówka jest dostosowana do przyjmowania pacjentów z niepełnosprawnościami?

Tak, widna, brak barier architektonicznych. 


Czy opis badania ma wpływ na ostateczną cenę?

Nie, opis jest zawarty w cenie. 


Jak się przygotować do badania Tomografia Komputerowa?

Posiłki:
Nie należy jeść 6 godzin przed badaniem oraz pić 3 godziny przed badaniem (prosimy potwierdzić podczas rejestracji). Osoby, które przyjmują na stałe leki powinny je zażyć tak jak zwykle. W przypadku badania TK jamy brzusznej, w dniu poprzedzającym badanie należy przyjąć ESPUMISAN 3 razy dziennie po 2 kapsułki, wypić 1,5 litra niegazowanej wody oraz przyjąć środek przeczyszczający. Pacjent przed badaniem powinien być odpowiednio nawodniony (woda niegazowana, płyny obojętne). W przypadku badania TK głowy, uszu, szyi, klatki piersiowej, angiografii, Pacjent przed badaniem powinien być odpowiednio nawodniony (woda niegazowana, płyny obojętne).

Dokumenty:
Prosimy o przedstawienie dokumentów: dokument tożsamości, skierowanie na badanie, wyniki wcześniejszych badań, w przypadku badania z kontrastem należy posiadać aktualny (nie starszy niż 7 dni) laboratoryjny wynik poziomu kreatyniny.

Ubranie:
Nie ma konieczności rozebrania się do badania. Przed badaniem pacjent może być poproszony o zdjęcie biżuterii, okularów, aparatu słuchowego zewnętrznego – jeżeli znajdują się w okolicy zakresu badania.

Najczęściej zadawane pytania