Gyncentrum Klinika Leczenia Niepłodności i Diagnostyki Prenatalnej Katowice

Gyncentrum Klinika Leczenia Niepłodności i Diagnostyki Prenatalnej Katowice

O nas

Misją GynCentrum jest umożliwienie pacjentom spełniania marzeń o potomstwie, przy zapewnieniu najwyższej jakości usług medycznych.

Opieramy się na wieloletniej tradycji i doświadczeniu naszych oddziałów w Polsce i Czechach. Na sukces kliniki pracuje doskonale dobrany zespół oraz najwyższej klasy wyposażenie laboratoriów i gabinetów. Zatrudniamy najlepszych lekarzy i specjalistów z dziedziny endokrynologii, ginekologii i położnictwa, urologii i embriologii. Dodatkowe wsparcie pacjentom zapewnia psycholog, seksuolog oraz dietetyk.

Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie. Leczenie zaczynamy od zbadania przyczyny oraz diagnostyki endokrynologicznej, by następnie zaproponować przemyślane rozwiązania i skuteczną terapię.

Stosujemy najnowsze techniki wspomagania rozrodu takie jak: IMSI, PIC-SI, diagnostyka preimplementacyjna PGD. Oferujemy badania laboratoryjne oraz dostęp do Międzynarodowego Banku Nasienia i Komórek Jajowych Gyncentrum.

Mając na uwadze komfort leczenia naszych pacjentów sukcesywnie poszerzamy naszą ofertę.
więcej O nas
Nasze specjalizacje
Pokaż wszystkie
ginekologia

Ginekologia

pediatria

Pediatria

dietetyka

Dietetyka

urologia

Urologia

psychologia

Psychologia

Zobacz więcej

Usługi

Specjaliści

Adres

Gyncentrum Klinika Leczenia Niepłodności i Diagnostyki Prenatalnej Katowice
Żelazna 1, 40-851 Katowice
Ubezpieczenia
  • LUX MED
  • Medicover
  • NFZ
Zobacz więcej

Opinie o specjalistach (194)

194 opinie

Sprawdzamy wszystkie opinie. Specjaliści nie mogą płacić za modyfikowanie lub usuwanie opinii. Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

    A

    Polecam Pana Doktora z całego serca, dla Naszej Rodziny dokonał cudu, po kilkunastu latach bezowocnej walki, wystarczyła konsultacja u Doktora wprowadzenie odpowiedniego leczenia i od tygodnia jesteśmy szczęśliwymi rodzicami pięknej dziewczynki. Do dzisiaj mam sms od Doktora gdzie obiecał, że damy radę :) i słowa dotrzymał. Doktor zawsze odpowiadał czy to na prośby o kontakt telefoniczny czy mailowy. Nie bez znaczenia miał nawet spokojny i pełen optymizmu głos Pana Doktora, co jest niezwykle ważne dla osoby, która przez tyle lat walczyła. Polecam i pozdrawiam dziękując jeszcze raz za pomoc.

     • dr n. med. Wojciech Sydor konsultacja immunologiczna  • 

    A

    Wspaniała lekarka z powołania. Mimo natłoku pacjentek zawsze znajduje czas, by szczegółowo odpowiedzieć na pytania, rozwiać wątpliwości. Uśmiechnięta, uważna i bardzo delikatna. Jako pacjentka mam poczucie, że jej naprawdę zależy. Mam wrażenie, że Pani Doktor mocno wierzy w swoją misję pomocy pacjentom. Szczerzy polecam Panią Doktor i klinikę Gyncentrum w Katowicach.

     • dr n. med. Alicja Gajewska-Kucharek Inny  • 

    M

    Byliśmy u Pani doktor na III badaniach prenatalnych. Bardzo żałuję, że wcześniej nie wiedziałam, że również na I i II mogę przyjść mimo, że skierowanie miałam do innego miejsca. Gdybym widziała, na pewno przyszłabym na nie również do Pani doktor. Atmosfera w gabinecie cudowna, wszystko wytłumaczone bardzo dokładnie. Pani doktor bardzo się starała żeby zrobić dobre zdjęcie 3D, tak żebyśmy mieli co oglądać. Polecam z całego serca. Jeśli będę w kolejnej ciąży to wszystkie badania prenatalne tylko w tym miejscu.

     • dr n. med. Wioletta Rozmus-Warcholińska Inny  • 

    S

    Byłam dzisiaj na kolejnych badaniach prenatalnych i bardzo pozytywnie odbieram wizytę u Pani Doktor. Przede wszystkim za mile podejście, zaangażowanie i kompetencje.

     • Zofia Augustyniak Inny  • 

    K

    Pani Dr. Alicja Gajewska-Kucharek to najlepszy lekarz u którego byłam, a było ich wielu. Wizyty dokładne, bez pośpiechu z wielkim zaangażowaniem i zrozumieniem pacjenta. Odpowie na każde pytanie, jest bardzo wyrozumiała. Pani Doktor posiada ogromną wiedzę w temacie Leczenia Niepłodności i będę polecać każdemu komu mogę. Oby więcej takich lekarzy z powołania!

     • dr n. med. Alicja Gajewska-Kucharek Leczenie niepłodności – pierwsza wizyta  • 

    K

    Właśnie z żoną byliśmy na badaniach prenatalnych już trzecich ale pierwszy raz u Pani Doktor i co możemy powiedzieć kobieta Anioł wizyta przebiegła w najlepszym porządku wszystko dobrze wyjaśnione w super atmosferze. Żałujemy że poprzednie badania nie wykonaliśmy u Pani Doktor.

     • dr n. med. Wioletta Rozmus-Warcholińska Inny  • 

    A

    Z całego serca dziękujemy za leczenie, które pomogło uzyskać ciążę, po wielu nieudanych próbach. Wizyty u Pana Doktora zawsze napawały mnie entuzjazmem, za każdym razem czułam zaangażowanie i chęć pomocy. Polecam wszystkim przyszłym pacjentkom :)

     • dr n. med. Wojciech Sydor konsultacja immunologiczna  • 

    K

    Trafiliśmy do Pani Doktor z polecenia znajomych i był to strzał w dziesiątkę. Zostaliśmy dokładnie przebadani, gdzie w poprzedniej klinice mówiono nam, że wszystko jest ok i problemu nie widzą a jednak. Niestety tam nie powiedziano nam o immunologii. Pani Doktor dociekliwa, uśmiechnięta, żartobliwa. Przyczyniła się do tego, że mamy półtora roczną córeczkę. Ciążę również prowadziłam u Pani Doktor i byłam zadowolona. Serdecznie polecam Panią Anię.

     • lek. Anna Wajda Leczenie niepłodności – pierwsza wizyta  • 

    P

    Pani doktor jest świetnym ginekologiem, odpowiada rzetelnie na wszystkie pytania, przemiła i ciepła osoba z duza wiedza! Bardzo polecam!!!

     • dr n. med. Alicja Gajewska-Kucharek Inny  • 

    S

    Pani Doktor to prawdziwa specjalistka z powołania – kobieta do rany przyłóż! Wizyta na II badaniach prenatalnych przebiegła w niezwykle miłej i profesjonalnej atmosferze. Wszystko zostało dokładnie i spokojnie wyjaśnione – nawet nie trzeba było zadawać pytań, bo Pani Doktor sama szczegółowo tłumaczy każdy etap badania. Czułam się zaopiekowana i spokojna. Polecam z całego serca każdej przyszłej mamie!

    Dodam, ze miałam możliwość na II prenatalnych być w ramach NFZ. Natomiast już zapisałam się na III badania prenatalne juz prywatnie, ale dzisiejsza wizyta pokazała, że będzie warto.

     • dr n. med. Wioletta Rozmus-Warcholińska Inny  • 

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania