Gyncentrum Klinika Leczenia Niepłodności i Diagnostyki Prenatalnej Katowice

Gyncentrum Klinika Leczenia Niepłodności i Diagnostyki Prenatalnej Katowice

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Misją GynCentrum jest umożliwienie pacjentom spełniania marzeń o potomstwie, przy zapewnieniu najwyższej jakości usług medycznych.

Opieramy się na wieloletniej tradycji i doświadczeniu naszych oddziałów w Polsce i Czechach. Na sukces kliniki pracuje doskonale dobrany zespół oraz najwyższej klasy wyposażenie laboratoriów i gabinetów. Zatrudniamy najlepszych lekarzy i specjalistów z dziedziny endokrynologii, ginekologii i położnictwa, urologii i embriologii. Dodatkowe wsparcie pacjentom zapewnia psycholog, seksuolog oraz dietetyk.

Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie. Leczenie zaczynamy od zbadania przyczyny oraz diagnostyki endokrynologicznej, by następnie zaproponować przemyślane rozwiązania i skuteczną terapię.

Stosujemy najnowsze techniki wspomagania rozrodu takie jak: IMSI, PIC-SI, diagnostyka preimplementacyjna PGD. Oferujemy badania laboratoryjne oraz dostęp do Międzynarodowego Banku Nasienia i Komórek Jajowych Gyncentrum.

Mając na uwadze komfort leczenia naszych pacjentów sukcesywnie poszerzamy naszą ofertę.
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adres

Gyncentrum Klinika Leczenia Niepłodności i Diagnostyki Prenatalnej Katowice
Żelazna 1, 40-851 Katowice
Gyncentrum Klinika Leczenia Niepłodności i Diagnostyki Prenatalnej Katowice logo
Ubezpieczenia
NFZ, Medicover, LUX MED
Zobacz więcej

Specjaliści

Opinie o specjalistach (159)

Ogólna ocena

  J
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Dariusz Mercik Inny

  Dzień dobry. Polecam naszego lekarza! Bardzo kompetentny lekarz, oddany swojemu zawodowi!

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Dariusz Mercik Inny

  Lekarz z ogromnym doświadczeniem. Mnie bardzo odpowiada jego podejście nawet jak wyniki badań nie współpracują z życzeniowym myśleniem. Nie zgadzam się z opiniami o naciąganiu, każda sugestia do diagnostyki była nienachalna i wiele wniosła do leczenia. Pan Dr jest skupiony i analityczny, od trzymania za rękę i dobrych rad jest rodzina. Serdecznie polecam Dr Mercika.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Łukasz Szwaczka Inny

  Byłam u doktora na badaniach prenatalnych 1 trymestru. Jestem bardzo zadowolona. Pan doktor zgodził się nie tylko na obecność męża, ale i córki (a tutaj mialam obawy). Podczas USG na bieżąco informował co oglądamy i czy wszystko z danym parametrem/ narządem jest w porządku. Była też przestrzeń na to co ja bym chciała wiedzieć. Zachęcał do zrobienia testu PAPPA (ja nie zrobiłam i robić nie będę), ale w nie nachalny, a profesjonalny sposób. Na koniec dodatkowo objaśnił wszystko na wydrukowanych wynikach. Duży plus za zaangażowanie i dokładność.

  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Wioletta Rozmus-Warcholińska Inny

  Z całego serca polecam wykonywanie tych badań u Pani Doktor Wioletty Rozmus-Warcholińskiej. Badania przeprowadzone bardzo szczegółowo. Przy bliźniakach Pani Doktor wszystko musi sprawdzać x2, przez co czasem może się utworzyć kolejka ale to i tak oznacza że Pani Doktor poświęca odpowiednią ilość czasu, nigdzie się nie spieszy. Wszystko wyjaśnia na bieżąco, rozwiewa wątpliwości Pacjenta i odpowiada na pytania zanim jeszcze Pacjent zdąży je zadać. Jest to wspaniały fachowiec. Została mi Pani Doktor polecona przez mojego ginekologa, że jak badania prenatalne to tylko u tej Pani Doktor ;). Polecam również wykonanie odpłatnie echo serca u Pani Doktor, jest to również bardzo ważne i potrzebne. 2 badania wykonywaliśmy na NFZ, 3 badanie płatne. Można wykupić film z badania że zdjęciami i mieć wspaniała pamiątkę na całe życie ;),

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Anna Wajda Leczenie niepłodności – pierwsza wizyta

  Do Gyncentrum w Katowicach pojechaliśmy właściwie ustalić plan działania w kierunku invitro. Wizyta odbyła się ekspresowo,bez jakiegokolwiek wyjasnienia o kolejnych etapach. Pani Anna była calkowicie pozbawiona empatii. Odnioslam wrazenie,oczywiscie wraz z mezem, że wszystko odnosnie in vitro powinnismy wiedziec wczesniej, z innych źródeł. Szczescie w nieszczesciu,ze podlamani ta wizyta udaliśmy sie do innego lekarza. Dzis jestem szczęśliwa mama.

  D
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Łukasz Szwaczka Inny

  Szczerze, to z pierwszych badań prenatalnych u Pana Doktora wyszłam nieusatysfakcjonowana, ze względu na bardzo zdawkowe informacje jakie otrzymałam. Pan Doktor pokazywał główkę, brzuch dzidziusia, ale nie opowiadał o prawidłowości budowy. Podsumował tylko na koniec badania, że jest ok. Rozumiem, że podczas badań konieczne jest skupienie, a pełny obraz ryzyka jest możliwy do oszacowania dopiero po otrzymaniu wyników testu podwójnego z krwi, ale oczekiwałam, że chociaż trochę rozwinie się na temat przezierności karkowej czy innych markerów widocznych na USG… Być może trafiłam na gorszy dzień Doktora, ale widzę, że podobne opinie pojawiały się już wcześniej. Dlatego nie polecam :(

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Wioletta Rozmus-Warcholińska Inny

  Do Pani doktor trafiłam na badania prenatalne z polecenia mojego ginekologa. Zdecydowanie ja także mogę polecić tę lekarkę innym.
  Szczegółowo wykonane badanie, dokładne wyjaśnienia, udzielenie odpowiedzi na wszystkie pytania i rozwianie wszelkich wątpliwości.
  Pani doktor posiada dużą wiedzę i spore doświadczenie.
  Dodatkowo charakteryzuje się ciepłem, empatią, taktem i wysoką kulturą osobistą. Potrafi rozładować stres pacjentki. Nie straszy możliwymi czarnymi scenariuszami, a uspokaja i w razie potrzeby zaleca dalszą diagnostykę. Tłumaczy zawiłości od strony medycznej, a także wskazuje, czym jest statystyka.
  Wizyta przebiegła w pozytywnej i miłej atmosferze.
  Pani doktor jest gadułą, dlatego nie ma potrzeby wyciągania z niej każdego słowa. Wystarczy aktywnie słuchać.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Łukasz Szwaczka Inny

  Do Pana doktora na badania prenatalne trafiłam dwukrotnie.
  Merytorycznie w porządku - lekarz posiada wiedzę i doświadczenie.
  W czasie wykonywania badania szczegółowo sprawdzał kolejne parametry odpowiadając jedynie zdawkowo, że wszystko jest w porządku. Myślę, że doktor potrzebuje się skupić, by wszystko rzetelnie sprawdzić, niczego nie pominąć i się w niczym nie pomylić.
  Po zakończeniu badania spojrzał mi w oczy i dokładniej wytłumaczył, że wszystkie parametry wyszły dobrze. Odpowiedział na wszelkie pytania i rozwiał wątpliwości.
  Jeśli ktoś jest nieusatysfakcjonowany informacją zwrotną - wystarczy poprosić o szczegółowe wyjaśnienia po zakończeniu badania. Lekarz nie jest gadułą, ale udzieli wszystkich niezbędnych informacji.
  Doktor ma specyficzny sposób bycia i poczucie humoru. Dla mnie to na plus, choć nie każdy może to rozpoznać czy nie każdemu będzie to odpowiadać.

  P
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Grzegorz Jabłoński konsultacja ginekologiczna

  Doktor Jablonski prowadził moja zagrożona i ogólnie "ciężka" ciążę. Dzięki niemu mogę cieszyć się dzisiaj zdrowym dzieckiem. Od samego początku był skrupulatny, konkretny i szczery. Kiedy stwierdził skracając się szyjkę macicy od razu skierował mnie do szpitala, taka sama sytuacja była w momencie podejrzenia zmniejszonej ilości wód płodowych i problemów z cukrzycą ciążowa. Lekarz przyjazny, empatyczny, wyrozumiały. Zawsze chciał dla nas jak najlepiej. Doceniam fakt bycia dla pacjenta psychicznym wsparciem w trudnych momentach. Zawsze wszystko wytłumaczył, abym nie miała za dużo do myślenia . Polecam z całego serca.
  Pełen profesjonalizm, punktualność. Oby więcej takich lekarzy.

  A
  Profil zweryfikowany
  Anna Piekarz-Adamczyk konsultacja ginekologiczna

  Leczylam się u Pani Doktor w klinice Gyn Centrum. Pani Doktor ma ogromną wiedzę, dużo taktu i empatii. Wszystko wnikliwie tłumaczy i daje nadzieję. Gdyby nie nieprzyjemna sytuacja z innym lekarzem w klinice nadal byłabym jej pacjentką.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania