O nas

Misją GynCentrum jest umożliwienie pacjentom spełniania marzeń o potomstwie, przy zapewnieniu najwyższej jakości usług medycznych. Opieramy się na wieloletniej tradycji i doświadczeniu naszych oddziałów w Polsce i Czechach. Na sukces kliniki pracuje doskonale dobrany zespół oraz najwyższej klasy wyposażenie laboratoriów i gabinetów. Zatrudniamy najlepszych lekarzy i specjalistów z dziedziny endokrynologii, ginekologii i położnictwa, urologii i embriologii. Dodatkowe wsparcie pacjentom zapewnia psycholog, seksuolog oraz dietetyk. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie. Leczenie zaczynamy od zbadania przyczyny oraz diagnostyki endokrynologicznej, by następnie zaproponować przemyślane rozwiązania i skuteczną terapię. Stosujemy najnowsze techniki wspomagania rozrodu takie jak: IMSI, PIC-SI, diagnostyka preimplementacyjna PGD. Oferujemy badania laboratoryjne oraz dostęp do Międzynarodowego Banku Nasienia i Komórek Jajowych Gyncentrum. Mając na uwadze komfort leczenia naszych pacjentów sukcesywnie poszerzamy naszą ofertę.
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o lekarzach z tej placówki (143)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Wajda Inny

  Pani doktor to lekarz z powołania. Bardzo profesjonalna, ciepła, pomocna, doradzi gdy ma się wątpliwości. Dzięki Pani doktor nasze największe długo wyczekiwane marzenie ma szansę na spełnienie. Dziękujemy Pani doktor.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Aleksandra Jezela- Stanek Inny

  Z pozytywów: gabinet w centrum z dobrym dojazdem, poczekalnia przestronna. Ale plusy na tym się kończą. Dziecko ze stwierdzoną wadą genetyczną w czasie prenatalnym - mozaiką. Pani doktor nie umiała wyjaśnić jak powstaje mozaika chromosomowa, skierowała nas na badania kariotypu (mnie i partnera) mówiąc, że któreś z nas jest obciążone genetycznie. Jak się okazuje mozaika to sytuacja losowa, gdybyśmy otrzymali taką informację nie musielibyśmy szukać innego genetyka. Jedyne co doktor przekazała to informacja na czym polega mozaika. Otrzymałam kartkę z wydrukowanym fragmentem badań z Nowej Zelandii na dzieciach z tą wadą, po angielsku. To była cała konsultacja, która nie wniosła niczego do naszej sytuacji i byłam zmuszona szukać innego genetyka, na którego na szczęście udało się trafić szybko, precyzyjnego, mówiącego wszystko ci wie w danym temacie. Po porodzie w szpitalu proponowano mi konsultacje genetyczną, z doktor Jezelą-Stanek, odmawiałam wielokrotnie, ale pielęgniarki prosiły, błagały. Na własną odpowiedzialność odmówiłam i nie skorzystałam, nie potrzebuje opinii kogoś kto nie wzbudził mojego zaufania. I nie chodzi tu o prywatną niechęć do Pani doktor, ale udzielania informacji wprowadzających nas w błąd.

  prof. dr hab. n. med. Aleksandra Jezela- Stanek

  dziękuję za opinię! przykro mi, że tak Państwo wizytę odebrali.... Badanie było zlecone z tego powodu, że każdy wynik badania prenatalnego, gdzie jest mozaikowatość, MUSI zostać zweryfikowany po urodzeniu (i to też było powodem proponowanej konsultacji); a "wydruk" był artykułem, gdzie opisano charakterystykę kliniczną i pokazano, że dzieci są zdrowe...., ale to wiemy po urodzeniu i ocenie ponownej i badaniu genetycznym

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Wioletta Rozmus-Warcholińska konsultacja ginekologiczna

  Pani doktor jest przemiłą i bardzo kompetentną osobą. Na badaniu prenatalnym wytłumaczyła wszystkie szczegóły i wprowadziła bardzo miłą atmosferę. Życzę wszystkim przyszłym mamom, żeby zawsze trafiały na tak świetnych specjalistów.

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Wojciech Sydor konsultacja immunologiczna

  Świetny pan dr! :) Przede wszystkim widać, że z dużą wiedzą, która w prosty i przyjazny sposób przekazuje pacjentowy. Bardzo zaangazowany na wizycie, dostałam tyle czasu ile potrzebowałam, omówiliśmy dokładnie moje wyniki badań, pan dr dobrał odpowiednie leki. :) Bylam u niego na konsultacji nieplodnosciowej immunologicznej, dostałam szczegółowo rozpisane zalecenia i mamy nadzieje, że transfer się powiedzie. A do tego wszystkiego pan dr bardzo sympatyczny i ludzki. Polecam starającym się dziewczynom!

  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Wioletta Rozmus-Warcholińska konsultacja ginekologiczna

  Każde badania prenatalne odbyły się w miłej atmosferze. Podczas badań wszystko dokładnie zostało wyjaśnione i zostały rozwiane każde wątpliwości. Polecam wizyty u Pani doktor.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Zofia Augustyniak Inny

  Zapisując się na badania prenatalne kierowałam się pozytywnymi opiniami w internecie.. natomiast Pani doktor nie przypadła mi do gustu.. badanie było wykonane,ale zdecydowanie brakowało kontaktu ze strony lekarza a przy zdawkowych odpowiedziach na pytania prześmiewczy uśmiech jest chyba nie na miejscu- Tymbardziej, że badanie było utrudnione co dodatkowo mnie zestresowało. Jest to moja pierwsza ciążą i zależało mi na profesjonalnym podejściu. Od kogo mam się dowiedzieć jak nie od lekarza? Obraz w kolorze włączony na 30 sek...Nie spotkałam się jeszcze z czymś takim Na kolejne badania na pewno wybiorę innego lekarza.

  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Wojciech Sydor konsultacja immunologiczna

  Rozumiem, że pacjentów są setki a Doktor tylko jeden, ale takie olewanie pacjenta nigdy wcześniej mnie nie dotknęło. Pierwsza wizyta z godzinnym opóźnieniem, doktor wypytał o wszystko, kazał zrobić dodatkowe badania. Wiele się nie dowiedziałam. Kolejna wizyta to teleporada, która odbyła się po 2 tygodniowym opóźnieniu i tylko dlatego że codziennie wydzwaniałam i się dopominałam. Dostałam zalecenia, które nic nie dały- transfer nie udany,gdzie wcześniej doszło do zapłodnienia ale ciąże poronione. Kolejna prośbą o kontakt zakończyła się tak że mija 2 miesiące a ja nadal nie mam kontaktu z Doktorem (gdzie rozmawiałam z nim telefoniczniepotem smsowo bo kazał się przypomnieć). Czuję się niezaopiekowana i totalnie olana.

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Agnieszka Padjas Inny

  Jeśli chodzi o leczenie niepłodności immunologicznej, to odradzam. Pani Doktor wypisała ogrom drogich badań do zrobienia, po czym stwierdziła, że nawet jeśli w nich coś wyjdzie to niewiele można zrobić. Więc po co przyjmuje pacjentki w klinice leczenia niepłodności? Nie wzbudziła mojego zaufania, na szczęście trafiłam na wspaniałego immunologa w Łodzi, dzięki któremu wdrożone leczenie przyniosło zdrową ciążę i mamy szansę na zdrowe dzieciątko. W Krakowie straciliśmy tylko czas i pieniądze.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Wojciech Sydor konsultacja immunologiczna

  Do Pana doktora zgłosiłam się w związku z leczeniem niepłodności.
  Pan Doktor polecił wykonać badania. Druga wizyta to analiza wyników badań, okazało się, że jedno badanie trzeba powtórzyć.
  Po otrzymaniu badań, zgodnie z ustaleniami, skontaktowałam się telefonicznie z Panem doktorem, w celu umówienia telekonsultacji. Podczas telekonsultacji Pan doktor zaproponował antybiotykoterapię i powtórzenie badania profilu cytokinowego po leczeniu.
  Pan doktor przez dwa tygodnie nie wystawił konsultacji i nie wypisał recepty. Przesyłałam wiadomości, dzwoniłam.
  Pan doktor kilkukrotnie zapewniał, że zaraz wystawi konsultacje i receptę - do dnia dzisiejszego nic nie otrzymałam.
  Czas poświęcony na wizytę, na analizę wyników badań i wyjaśnienie co jest nie tak i jakie leczenie należy podjąć, także pozostawia wiele do życzenia.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Wajda konsultacja ginekologiczna

  Pani Anna prowadziła moją ciążę. Zawsze skrupulatna I opanowana, odpowie na każde pytanie i upewni się czy na pewno wszystko jest zrozumiałe. Dba o samopoczucie swoich pacjentek. Jestem wymagającą klientką/pacjentką i naprawdę polecam.

  lek. Anna Wajda

  Bardzo dziękuje za opinię , serdecznie pozdrawiam

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania