Usługi
Specjaliści
Adresy (2)
Gabinet Lekarski Dermatologiczny - lek. Alicja Bujakiewicz-Krześniak
Gabinet Lekarski Dermatologiczny - lek. Alicja Bujakiewicz-Krześniak
Opinie o specjalistach (33)
33 opinie
Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach
Michał
Przemiła i rzeczowa Pani Doktor. Podejście do pacjenta niespotykane już w dzisiejszych czasach. Polecam z czystym sumieniem
Martyna
Serdecznie polecam Panią doktor. Świetne podejście do pacjenta, empatia i ogromna wiedza w swojej dziedzinie.
Jacek A
Jestem bardzo zadowolony z wizyty, otrzymałem wyczerpującą i fachowa pomoc. Pani doktor jest osobą empatyczną, o dużej kulturze osobistej i zaangażowaną w leczenie pacjenta. Bardzo ważna jest możliwość stałej konsultacji telefonicznej z panią doktor w trakcie leczenia. Serdecznie polecam.
Viktoriia
Profesjonalna, dokładna i miła Pani, która zna swoją pracę i potrafi dać niezbędny porady
OG
Trafiłam do Pani doktor z silną alergią objawiająca się czerwoną i podpuchniętą twarzą, szyją oraz lekko dekoltem. Mimo szczegółowego wywiadu trwającej prawie 40 minut wizyty nie zasugerowała mi, aby zrobić testy na alergię, co w zaistniałej sytuacji wydaje się być oczywiste, jedynie powtarzała cały czas "od czego to może być". Szybkie spojrzenie na kawałek skóry na policzku przez lupę i dermastoskop. Kręciła się "w koło" moich innych dolegliwości. Dostałam maść i tabletki na alergię, mimo że mówiłam, że takie już brałam i nie pomagają .Trzy dni po wizycie wylądowałam na ostrym dyżurze ze wstrząsem, dostałam zastrzyki i wskazówki.
Pani doktor bardzo miła, jednakże maskowanie objawów bez propozycji dalszej diagnostyki jak widać źle się kończy. A przecież przyszłam do alergologa i to niby dobrymi opiniami. :( To była strata czasu i pieniędzy.
Jk
Duże zaangażowanie, wysoka kultura , skuteczne leczenie
Renata
Bardzo kompetentna Pani doktor. Zaangażowana z ogromnym doświadczeniem. Z całego serca polecam.
Sławek
Kiedyś byłem u Pani doktor ale zapomniałem nazwiska i po latach udało mi się do Pani doktor trafić
Tak samo skuteczna lekarz jak kiedyś
Polecam
Milena
Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pani doktor poświęciła mi tyle czasu, ile było potrzebne. Otrzymałam leki, które w krótkim czasie mi pomogły.
MJ
Arcydokładne, wnikliwe badanie, empatia, wysoka kultura osobista, ogromna wiedza - krótko mówiąc: ideał lekarza.