Dental Star Specjalistyczne Centrum Stomatologii Estetycznej

(277 opinii)

Szanowni Państwo, w Dental Star prowadzimy kompleksowe leczenie stomatologiczne. Głównym celem jest dostarczenie Państwu usług stomatologicznych o najwyższym standardzie i jednocześnie w przystępnej ... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Dental Star Specjalistyczne Centrum Stomatologii Estetycznej

Marii Konopnickiej 1c lok U3 (wejście z boku budynku)

15-215 , Białystok , podlaskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Szanowni Państwo,
w Dental Star prowadzimy kompleksowe leczenie stomatologiczne. Głównym celem jest dostarczenie Państwu usług stomatologicznych o najwyższym standardzie i jednocześnie w przystępnej cenie. Osiągamy to dzięki dobrej organizacji pracy i doborze metody leczenia adekwatnej do możliwości finansowych każdego pacjenta, bez obniżania jakości usług.
Naszych Pacjentów staramy się otoczyć jak najlepszą opieką stomatologiczną zgodnie z najnowszymi metodami leczenia przy użyciu wysokiej klasy materiałów i sprzętu stomatologicznego. Przy użyciu lasera diagnostycznego wykrywamy najmniejsze ogniska próchnicowe. Dzięki zastosowaniu techniki cyfrowej redukujemy dawkę promieniowania rtg pochłoniętą przez pacjenta aż o 90% w porównaniu do tradycyjnej metody. Obraz zdjęcia otrzymujemy na monitorze komputera już w kilka sekund po wykonaniu zdjęcia co skraca czas leczenia i pozwala na dokładną diagnostykę oraz potwierdzenie prawidłowego leczenia endodontycznego po wypełnieniu kanałów.
Dzięki nowoczesnym estetycznym wypełnieniom odbudowującym naturalny kształt zębów możecie Państwo cieszyć się pięknym zdrowym uśmiechem. Leczenie wykonujemy w znieczuleniu w komfortowej bezstresowej atmosferze w nowoczesnych i przytulnych wnętrzach. Nasi lekarze to głównie specjaliści w danej dziedzinie stomatologicznej.
Leczenie zachowawcze, chirurgiczne (resekcje wierzchołków, wyłuszczanie torbieli, usuwanie zębów mądrości), ortodontyczne (aparaty ruchome i stałe) oraz protetyczne (korony, mosty, licówki, protezy zarówno akrylowe, szkieletowe jak i overdenture, czyli na precyzyjnych niewidocznych elementach mocujących) przywróci Państwu uśmiech i pełen komfort wymowy i funkcji żucia.
Najmłodszych Pacjentów traktujemy szczególnie. Specjalnie dla nich została stworzona Wróżkolandia Stomatologiczna Kraina dla Dzieci, w której czeka na nich:
kącik zabaw – panel interaktywny, różnorodne zabawki i przybory do malowania
kolorowy gabinet z postaciami z ulubionych bajek
wizyty adaptacyjne i przygody z Dr. Ząbkiem
bajki wyświetlane podczas leczenia
leczenie w sedacji wziewnej podtlenkiem azotu (tzw. gazem rozweselającym)
warsztaty szczotkowania i higieny jamy ustnej
drobne upominki dla każdego
Czystość i higiena to najważniejsze kryteria, jakie musi spełniać gabinet stomatologiczny. Mając na uwadze dobro zarówno pacjentów jak i lekarzy, bezwzględnie przestrzegamy procedur dezynfekcji i sterylizacji. Cały personel Dental Star dołoży wszelkich starań, aby byli Państwo zadowoleni z diagnostyki, procesu leczenia i jego efektu.
Serdecznie zapraszam do skorzystania z naszych usług
właścicielka Dental Star
lek. stom. specjalista protetyki
Anna Kuc

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl

Wyróżnienie za najlepszą jakość opieki medycznej (na podstawie prawdziwych opinii pacjentów).

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Anna Kuc aparaty stałe

  Indywidualne podejście do pacjenta. Pani doktor zawsze oddzwania i wyjaśnia wszelkie wątpliwości (pamięta pacjentów bez zaglądania w kartę). Konkretna a efekty leczenia niesamowite. Bardzo polecam

  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. dent. Anna Kuc aparaty stałe

  Pani doktor bardzo konkretna i kompetentna. Wszystko dokładnie wyjaśniła. Jedyny minus dla Pani w recepcji która mogłaby wybrać się na szkolenie z obsługi klienta.

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. dent. Anna Kuc Inny

  Bardzo drogo. Za dosłownie 2 minutową konsultację zapłaciłem 150zł. Pani doktor się śpieszyła, takie podejście w leczeniu ludzi robi bardzo złe wrażenie.

  lek. dent. Anna Kuc

  Cena konsultacji jest podobna jak w większości gabinetów ortodontycznych. Należę do lekarzy, którzy nie owijają w bawełnę, tylko mówią o konkretach problemu czy jego leczenia. Czasem konsultacja trwa 30 minut, czasem 5 minut - wszystko zależy od problemu, z którym pacjent sie zgłasza. Nigdy się nie spieszę i poświęcam tyle czasu ile problem tego wymaga. Nie uważam by zmyslanie i sztuczne wydłużanie czasu było uczciwym podejściem do sprawy. Liczy się efekt a nie czas…

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. dent. Anna Kuc aparaty stałe

  Bardzo sprawnie nałożony aparat , szybko i dokladnie . Bardzo dobre podejście do małego pacjenta , wizyta przebiega bez nerwów :)

  lek. dent. Anna Kuc

  Dziękuje za miłe słowa i zaufanie.

  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. dent. Anna Kuc konsultacja ortodontyczna

  I didn't like the doctor as much as the visit itself. The doctor just put on a glove, ran his fingers over his teeth and didn't even really examine his teeth and jaw. The visit lasted less time than I filled out the documents at the reception. As a result, there was not even an inspection as such. And I had to pay 150 zl. I feel like I've been fooled somewhere.

  lek. dent. Anna Kuc

  We are sorry that this is how you perceived it, but not time is an indicator of a good consultation just the knowledge of the doctor. The first visit is for the patient to present the problem with which he / she reports and to initially recognize the problem. In some situations, already during this visit, it is possible to perform the second stage, i.e. diagnostic examination, impressions and analysis of x-rays, if the patient has them, but this is no longer part of the consultation, but full orthodontic diagnostics. But sometimes patient need a consultation of another doctor first or to do the x ray or doesnt qualified to orthodontic treatment. Consultation isn’t the same as the examination. But I always try to answer all the questions bothering the patient and how much I can do. The specific treatment plan is thoroughly discussed at the third visit after full diagnostic and examination and this is how most orthodontists work.

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Anna Kuc konsultacja ortodontyczna

  Córka bardzo zadowolona. Pani dr bardzo mila i rzeczowa. Konkretna rozmowa i obraz przyszłych wizyt.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. dent. Anna Kuc

  Gabinet godny polecenia, pełen profesjonalizm. Zawsze prosba o potwierdzenie wizyty i tym samym przypomnienie dla zapominalskch. Dobre podejscie do pacjenta,szczegółowe zalecenia leczenia. Polecam

  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Anna Kuc konsultacja ortodontyczna

  Jestem mile zaskoczona profesjonalnym podejściem do pacjenta.W bardzo przejrzysty i zrozumiały dla mnie,,laika"sposób pani doktor wyjaśniła i doradziła etapy leczenia syna.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Anna Kuc aparaty stałe

  Polecam serdecznie.Doktor jest bardzo kompetentną osobą.Córka po 8 miesiącach noszenia aparatu stałego ma już piękne proste zęby.

  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Anna Kuc aparaty stałe

  Wspaniałe podejście do dzieci. Widzimy postępy po 6 miesiącach noszenia aparatu u 8-latki. Moja córka uwielbia wizyty u lek.dent. Anna Kuc.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania