Dental Star Specjalistyczne Centrum Stomatologii Estetycznej

(128 opinii)

Szanowni Państwo, w Dental Star prowadzimy kompleksowe leczenie stomatologiczne. Głównym celem jest dostarczenie Państwu usług stomatologicznych o najwyższym standardzie i jednocześnie w przystępnej ... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Dental Star Specjalistyczne Centrum Stomatologii Estetycznej

Marii Konopnickiej 1c lok U3 (wejście z boku budynku)

15-215, Białystok, podlaskie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Szanowni Państwo,
w Dental Star prowadzimy kompleksowe leczenie stomatologiczne. Głównym celem jest dostarczenie Państwu usług stomatologicznych o najwyższym standardzie i jednocześnie w przystępnej cenie. Osiągamy to dzięki dobrej organizacji pracy i doborze metody leczenia adekwatnej do możliwości finansowych każdego pacjenta, bez obniżania jakości usług.
Naszych Pacjentów staramy się otoczyć jak najlepszą opieką stomatologiczną zgodnie z najnowszymi metodami leczenia przy użyciu wysokiej klasy materiałów i sprzętu stomatologicznego. Przy użyciu lasera diagnostycznego wykrywamy najmniejsze ogniska próchnicowe. Dzięki zastosowaniu techniki cyfrowej redukujemy dawkę promieniowania rtg pochłoniętą przez pacjenta aż o 90% w porównaniu do tradycyjnej metody. Obraz zdjęcia otrzymujemy na monitorze komputera już w kilka sekund po wykonaniu zdjęcia co skraca czas leczenia i pozwala na dokładną diagnostykę oraz potwierdzenie prawidłowego leczenia endodontycznego po wypełnieniu kanałów.
Dzięki nowoczesnym estetycznym wypełnieniom odbudowującym naturalny kształt zębów możecie Państwo cieszyć się pięknym zdrowym uśmiechem. Leczenie wykonujemy w znieczuleniu w komfortowej bezstresowej atmosferze w nowoczesnych i przytulnych wnętrzach. Nasi lekarze to głównie specjaliści w danej dziedzinie stomatologicznej.
Leczenie zachowawcze, chirurgiczne (resekcje wierzchołków, wyłuszczanie torbieli, usuwanie zębów mądrości), ortodontyczne (aparaty ruchome i stałe) oraz protetyczne (korony, mosty, licówki, protezy zarówno akrylowe, szkieletowe jak i overdenture, czyli na precyzyjnych niewidocznych elementach mocujących) przywróci Państwu uśmiech i pełen komfort wymowy i funkcji żucia.
Najmłodszych Pacjentów traktujemy szczególnie. Specjalnie dla nich została stworzona Wróżkolandia Stomatologiczna Kraina dla Dzieci, w której czeka na nich:
kącik zabaw – panel interaktywny, różnorodne zabawki i przybory do malowania
kolorowy gabinet z postaciami z ulubionych bajek
wizyty adaptacyjne i przygody z Dr. Ząbkiem
bajki wyświetlane podczas leczenia
leczenie w sedacji wziewnej podtlenkiem azotu (tzw. gazem rozweselającym)
warsztaty szczotkowania i higieny jamy ustnej
drobne upominki dla każdego
Czystość i higiena to najważniejsze kryteria, jakie musi spełniać gabinet stomatologiczny. Mając na uwadze dobro zarówno pacjentów jak i lekarzy, bezwzględnie przestrzegamy procedur dezynfekcji i sterylizacji. Cały personel Dental Star dołoży wszelkich starań, aby byli Państwo zadowoleni z diagnostyki, procesu leczenia i jego efektu.
Serdecznie zapraszam do skorzystania z naszych usług
właścicielka Dental Star
lek. stom. specjalista protetyki
Anna Kuc

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Anna Kuc

  Protetyk, Ortodonta, lek. dent.

  • P
   Lokalizacja: Dental Star Specjalistyczne Centrum Stomatologii EstetycznejUsługa: aparaty stałe

   Pani Doktor przedstawiła plan leczenia i wszystko dokładnie wytłumaczyła. Bardzo dobre podejście do pacjenta.

  • P
   Lokalizacja: Dental Star Specjalistyczne Centrum Stomatologii EstetycznejUsługa: aparaty stałe

   Bardzo polecam Panią dr Annę Kuc :) Pani doktor jest bardzo miłą i spokojną osobą, co jest dla mnie bardzo ważne, ponieważ każda wizyta w takich gabinetach jest dla mnie bardzo stresująca. Dzięki Pani doktor z chęcią przychodzę na wizyty, bo wiem, że będzie miła atmosfera, a w dodatku jestem pewna, że trafiłam w "dobre ręce". Pani dr Anna Kuc jest specjalistą o dużym doświadczeniu, co można zauważyć już na pierwszej wizycie.

  Zobacz wszystkie opinie (96) o tym lekarzu


 • Kornelia Żuk

  Stomatolog, lek. dent.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Dental Star Specjalistyczne Centrum Stomatologii EstetycznejUsługa: próchnica w mleczakach

   to miejsce jest magiczne synek 4 lata leczy ząbki bez znieczulenia i wychodząc pyta kiedy tu znowu wrocimy .

  • J
   Lokalizacja: Dental Star Specjalistyczne Centrum Stomatologii EstetycznejUsługa: leczenie próchnicy u dziecka

   Bardzo polecam Panią doktor.Leczy zęby mojej córce pomimo tego że jest krzyczącym i trudnym dzieckiem.Jest miła,sympatyczna a co najważniejsze skuteczna i konkretna.

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Joanna Parfieniuk

  Stomatolog, lek. dent.

  • Lokalizacja: Dental Star Specjalistyczne Centrum Stomatologii Estetycznej

   W pełni profesjonalne podejście do małego pacjenta. Jestem pełna podziwu cierpliwości, pomysłów zabawiania mojej księżniczki. Wizyta bezstresowa dla dziecka????polecam !

  • T
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Dental Star Specjalistyczne Centrum Stomatologii Estetycznej

   Jestem zawiedziona jakością leczenia w gabinecie pani Joanny. Umówiona byłam na ekstrakcję ósemki, co przy rejestracji było uzgodnione z panią recepcjonistką i panią stomatolog. Podczas wizyty pani stomatolog poinformowała mnie że nie robi ekstrakcji ósemek. Było to duże nieudogodnienie gdyż na wizytę umówiłam się z parotygodniowym wyprzedzeniem i gdybym wiedziała że pani stomatolog nie podejmie się zabiegu to poszłabym gdzie indziej, nie starczyło mi jednak na to czasu. 

   Zabieg który miałam wykonany w gabinecie to skaling z piaskowaniem. Pozytywne rzeczy dotyczące zabiegu to to że położono mi maść znieczulającą na dziąsła. Negatywne rzeczy dotyczące zabiegu to:
   - brak kremu na usta i kąciki ust co spowodowało popękane kąciki
   - brak kremu na twarz co spowodowało że piasek z maszyny rysował skórę twarzy- brak mokrej chusteczki do zmycia piasku z twarzy
   - pani stomatolog poraniła mi dziąsło tak że goiło się przez tydzień, rana znajdowała się o wiele wyżej niż granica z zębem gdzie normalnie występuje pewne podrażnienie
   Podsumowując, brak troski o komfort pacjenta.

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania