Informacje o placówce

Gabinety

Ośrodek Medyczny Tommed

Fredry 22

40-662 , Katowice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Damian Kusz Inny

  Jestem pacjentką Pana Profesora Kusza od 2013r. - operacja lewego stawu biodrowego w Szpitalu w Katowicach - Ochojcu. Zaawansowanie choroby uniemożliwiało mi poruszanie się o własnych siłach. Pan Profesor zoperował, co dało mi powrót do normalnego życia. Czułam, że jestem w dobrych rękach - Pana Profesora i całego Zespołu. Wtedy uwierzyłam, że można "opanować" również ciężkie schorzenia. Byłam bardzo szczęśliwa, że trafiłam do Pana Profesora Kusza, którego charakteryzuje wysoki profesjonalizm, empatia, zaangażowanie i dbanie o dobro pacjenta.
  Teraz przyszedł czas, by zadbać o swoje drugie biodro. Na wizycie we wrześniu br. Pan Profesor szczegółowo opisał mój obecny stan zdrowia, i wydał stosowne zalecenia. Wszystko nadal jest na wysokim poziomie - podejścia do pacjenta, poświęcony czas i to, o czym pisałam powyżej. Jestem pod dużym wrażeniem, i każdemu potrzebującemu pomocy w zakresie ortopedii - szczerze polecam. Z poważaniem Renata B. z Katowic.


  H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Damian Kusz Inny

  Jestem po operacji biodra w czerwcu 2021 roku w Katowicach - Ochojcu, operował mnie Pan Profesor Damian Kusz. Lekarz o wyjątkowo empatycznym podejściu do pacjenta, uprzejmy, troskliwy i świetny fachowiec. Dzień pracy rozpoczyna od odwiedzin chorych. Pan Profesor to przyjaciel pacjentów, bardzo ciepły i wrażliwy człowiek, delikatny o wielkiej kulturze osobistej, pacjent jest dla niego najważniejszy. Dzięki Panu Profesorowi odzyskałam radość życia. W moim odczuciu to najlepszy specjalista, wybitny fachowiec. Bardzo dziękuję Panie Profesorze!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Danuta Bełkowska-Śliż Inny

  Pełna ciepła i empatii Pani Doktor, do tego bardzo kompetentny lekarz, prowadzi mnie od kilkunastu lat . Bardzo polecam !!!


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Adam Maciejewski chirurgia rekonstrukcyjna

  Bardzo rzetelny, konkretny specjalista. Przeprowadził rekonstrukcje żuchwy po usunięciu guza. Sprinter pod kontem wizyt pooperacyjnych, ale na brak zaangażowania ani jego ani reszty personelu szpitala złego słowa powiedzieć nie można.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Elżbieta Wermińska Inny

  Bardzo dobry pediatra, posiada duże doświadczenie i wiedzę. Szybko diagnozuje możliwe problemy zdrowotne u dziecka.


  C
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Adam Maciejewski Inny

  W szpitalu zdiagnozowano mojej mamie nowotwora złośliwego gardła, chcieliśmy skonsultować możliwość zaproponowanego leczenia. Profesor Maciejewski nawet nie oglądnął płyty z tomografem, przeczytał tylko wypis ze szpitala i powiedział, że tego nie da się operować. Podciął mamie skrzydła, bo powiedział to tak, jakby to był koniec. To co było na wypisie mogliśmy sobie wygooglować. Koszt wizyty 600 zł za 3 minuty w gabinecie, dla pozorów odpaliłby płytę z tomografem, nie tego się spodziewaliśmy od profesora. Przecież ktoś, kto dokonał opisu do TK mógł się pomylić. Mama nie wiedziała, że wizyta jest płatna, tak naprawdę okłamaliśmy ją że udało się na NFZ, nie zgodziłaby się, żebyśmy za nią płacili, jej emerytura wynosi nieco ponad 800 zł. Nie pieniądze dla nas były problemem, chociaż mama źle się z tym czuła, ale jeśli trafi tu ktoś, kto za 3 minuty wizyty zapłaci 75% emerytury i lekarz nie przyłoży się do wizyty jak należy, to dla pacjenta może być szokiem tak jak dla nas. Możliwe, że rzeczywiście nowotwór jest nieoperacyjny, ale tytuły, jakie ma Pan doktor, powinny zobligować do oglądnięcia TK, i trochę empatii, że zaproponowane leczenie w rodzimym szpitalu chemia i radioterapia jest najlepszym rozwiązaniem, poświęcić chociaż 15 minut dla pacjentki... Niestety, słowa brzmiały tak jak wspomniałam, jakby nie było ratunku :-( Zawiedliśmy się bardzo :-(


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Elżbieta Wermińska Inny

  Od ponad roku moja córeczka jest pod opieką Pani dr.Wermińskiej i jesteśmy z tej opieki bardzo zadowolone. Już od pierwszej wizyty dało się poznać, że jest to lekarka z powołania, kompetentna, z ogromną wiedzą i doświadczeniem ale przede wszystkim ze wspaniałym podejściem do małych pacjentów, których niezależnie od wieku traktuje z należytym im szacunkiem. Pani Doktor jest bardzo sympatyczna i zawsze uśmiechnięta, zaprasza do gabinetu, zwraca się do dziecka po imieniu, dokładnie tłumaczy co i jak będzie badać, dzięki czemu wzbudza zaufanie i nawet bardzo małe dziecko podczas badania jest spokojne i doskonale współpracuje. Pani Doktor świetnie diagnozuje, jest spokojna i empatyczna, odpowiada wyczerpująco na zadane pytania, dokładnie tłumaczy swoją diagnozę i jasno rozpisuje schemat dawkowania leków, w razie jakichkolwiek podejrzeń zleca wykonanie dodatkowych badań. Wizyty nie sprowadzają się jedynie do podstawowego badania i wypisania leków, ponieważ dr.Wermińska dużą wagę przykłada również do edukacji. Na wizytę małego pacjenta Pani Doktor przeznacza odpowiednią ilość czasu, przez co czasem zdarzają się opóźnienia, ale jej kompleksowe podejście do pacjenta w zupełności rekompensuje tę małą niedogodność. W razie konieczności lub nagłej potrzeby można bez problemu skontaktować się z Panią Doktor dzwoniąc do poradni. Polecam wizyty u Pani Dr.E.Wermińskiej.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Danuta Bełkowska-Śliż Inny

  Pani doktor jest nieuprzejma wobec pacjentki oraz co najważniejsze przez cały okres prowadzenia ciąży nie wykonywała w ogóle badań tętna, co powinno być wykonywane. Po konsultacji z innym lekarzem ginekologiem - okazało się, że zaniedbała również zlecenie wykonania innych badań. Mimo, że znajoma odradzała mi panią doktor, postanowiłam skorzystać z usług ze względu na bliską odległość od miejsca zamieszkania. Jestem niezadowolona z usług pani doktor i już nigdy nie udam się do niej. Bazując na moich doświadczeniach zdecydowanie odradzam.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Krzysztof Oleś endoskopowa operacja nosa

  Na początek chciałbym zaznaczyć, że jestem głęboko przekonany, że dr.Oleś posiada wiedzę i umiejętności. Zgłosiłem się do niego w prywatnym szpitalu w celu wykonania operacji przegrody, przy okazji okazało się, że może jeszcze w tym samym zabiegu zająć się małżowiną puszkową. Po operacji niestety moje problemy nosowo zatokowe tylko się nasilały, wiec zostałem skierowany na TK kontrolne przez laryngologa w moim mieście. Badanie pokazało że, operacja przegrody została wykonana niedbale, a całkowite wycięcie małżowiny środkowej było co najmniej lekkomyślnym pomysłem jak to określił mój obecny lekarz (niestety brak małżowiny jest odczuwalny przeze mnie na co dzień, bardzo nieprzyjemne uczucie). Z tego wnioskuje, że Dr. preferuje radykalne usuwanie chirurgiczne (nawet w zwykłych przypadkach które tego nie wymagają) i warto to mieć na uwadze wybierając tego operatora. Niestety mi przyniosło to więcej kłopotu niż pożytku. Przykro mi, że nie miałem tyle szczęścia do Doktora co inni oceniający.


  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Damian Kusz konsultacja ortopedyczna

  W dniu 15.07.2019 roku byliśmy z moim synem na konsultacji u Pana Profesora. Wizyta przeszła moje najśmielsze oczekiwania.
  Można jednym zdaniem opisać jej przebieg: Dlaczego jest tak mało taki wspaniałych lekarzy i ludzi?
  To pytanie wyjaśnia wszystko. Poznaliśmy wspaniałego człowieka, którego cechuje niezwykła empatia - ma czas dla pacjenta. Na każde nasze pytanie uzyskaliśmy szczegółowa, w pełni zrozumiałą odpowiedź. Pan Profesor wnikliwie opisał nam schorzenie syna i przedstawił drogę dalszego postępowania i leczenia. Profesjonalizm w każdym calu.
  Okazał się człowiekiem pełnym szacunku do pacjenta, serdecznym i pomocnym, o niezwykłej wrażliwości na ludzkie cierpienie. Nazwisko Pana Profesora na zawsze zapisane zostało w naszej pamięci. Za wszystko co Pan dla nas zrobił składamy słowa podziękowania.
  Z wyrazami szacunku, Leszek i Sebastian z Wrocławia.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania