Informacje o placówce

Gabinety

Ośrodek Medyczny Tommed

Fredry 22

40-662, Katowice, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Sybilla Piekarska

  Chirurg Plastyczny, Lekarz Medycyny Estetycznej, lek.

  • P
   Lokalizacja: Dr Sirek MedCosmetic Klinika Chirurgii PlastycznejUsługa: operacja plastyczna nosa

   Jestem zachwycona efektem! Słyszę że mam nos aktorski, jak z Hollywood ♡ lepiej trafić nie mogłam, w dodatku świetny kontakt z Panią Sybilla:)

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: tłuszczak

   Pani Sybilla to lekarz z powołania. To osoba konkretna i prawdziwa.
   Wykonała ekspresowo 3 zabiegi.
   Po wykonanym zabiegu mogłam normalnie funkcjonować.
   Polecam wszystkim w 100 %.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Wiesława Halina Szewczak-Matuszewska

  Internista, Lekarz Rodzinny,

  • J

   Dobra lekarka,sumiennie wykonuje swoją prace,miła dla pacjentów,wyrozumiała,życzliwa i chętny do pomocy


 • Adam Maciejewski

  Chirurg, prof. dr hab. n. med.

  • M

   Bardzo dziękuję. Rekonstrukcja przełyku z wolego płata jelita. pełen profesjonalizm jako lekarz i najnormalniejszy na świecie jako człowiek, Tylko mógłby się częściej uśmiechać.Szczerze i bardzo polecam. MICHAŁ CENTKOWSKI- TORUŃ


 • Danuta Bełkowska-Śliż

  Ginekolog, lek.

  • H

   Od 18 lat jestem pacjentką pani Doktor. Uważam że niektóre opinie na forum są bardzo krzywdzące. Pani Doktor jest bardzo kompetentną i rzetelną osobą, która w sposób bardzo sumienny i indywidualny podchodzi do pacjentek. Kilka razy w sytuacji kryzysowej o różnych porach musiałam wykonać telefon i zawsze spotkałam się z wyczerpująca poradą i ogromną życzliwością oraz wyrozumiałością. Wszystkie moje przyjaciółki oraz rodzina są pacjentkami pani Doktor. Nadto, co rzadko się zdarza pani Doktor ma bardzo dużo cierpliwości oraz empatii. Polecam.

  • L

   Pani doktor faktycznie jest bardzo miła i ciepłą osobą, ale raczej nic poza tym. Przyszłam do niej z konkretnym wynikiem z rezonansu (torbiel endometrialna) pani jedynie to potwierdziła i dała skierowanie do szpitala. Nic poza tym. Nie poinformowała mnie na temat tego czy wszystko poza tym jest w porządku. Nie poinformowała także na czym polega sam problem torbieli endometrialnej i sposobu usunięcia. Byłam zestresowana i nie zdawałam konkretnych pytań wobec czego dowiedziałam się jedynie, że 'będzie dobrze'

  Zobacz wszystkie opinie (24) o tym lekarzu


 • Teresa Teodora Płonka-Wrochna

  Stomatolog,

  • M

   Od dziecka chodziłam do Pani doktor, jednak jako dorosła zdecydowałam się na leczenie prywatne ze względu na długie kolejki u Pani Wrochny.
   Wizyty zawsze były w porządku, Pani doktor była delikatna, podczas zabiegu starała się zadawać jak najmniej bólu. Niestety, po latach okazało się, że wyleczone przez nią zęby tylko z zewnątrz wyglądają dobrze. Przy wymianie plomb i rozwierceniu zęba przez mojego nowego lekarza ukazały się niedoczyszczone z próchnicy zęby (jak dotąd 3 takie ząbki) co skutkowało koniecznością zastosowania leczenia kanałowego.
   Poza tym po zrobieniu zdjęcia RTG okazało się, że wykonane przez Panią Wrochnę leczenie kanałowe jest wykonane nieprawidłowo i należy przeprowadzić je raz jeszcze.
   Niestety, pomimo całej sympatii do Pani Doktor, odradzam u niej wizytę.


 • Ewa Maria Łukaszek-Gwóźdź

  Internista,

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: analiza stanu odżywiania

   Pani doktor bardzo rzetelni przejrzała wszystkie wyniki badań i spokojnie i ze zrozumieniem dla pacjenta omówiła je. Ułożyła jadłospis, zwracając uwagę na produkty które powinno się spożywać przy danej jednostce chorobowej. Jedyny lekarz który nie spoglądał nerwowo na zegarek. Wizyta trwała ponad godzinę. Lekarz pełen empatii z dużą wiedzą. Na pewno jest to lekarz do którego będę wracała. Z wyrazami szacunku. Ada
   l


 • Wojciech Aleksander Wróbel

  Ortopeda,

  • R
   Lokalizacja: TommedUsługa: podejrzenie gandliona

   Bardzo nie przyjemny Lekarz mialem wrażenie ze zaraz mi powie pocos Pan tu przyszedl . Poszedlem do niego z podejrzeniem gangliona wrece pomacal reke dal diagnoze bez usg rtg na wyciecie . Jak dostalem termin na zabieg 6 miesiecy póżniej to lekarz ktory najpier chcial to zobaczyc poprosil o usg ktore powinie zlecic Pan Wrobel . Pan lekarz odmowil zabiegu bo nie wie dokladnie gdzie i co ma ciac . Teraz zabawa od nowa ale napewno nie pojde do tego lekarza .

  • A
   Lokalizacja: TommedUsługa: mocny ból w prawym kolanie

   Dokładnej daty wizyty już nie pamiętam, ale ból w kolanie ciągle mi to przypomina. Doktor obejrzał prawe kolano i napisał do ogólnego że jestem symulant . Nie dal nawet na RTG. Cały rok lub mniej, już dokładnie nie pamiętam chodziłem z bólem i nawet sztywnym kolanem ( zbierali się płyny).
   Diagnoz innego lekarza:
   "Chondropatia II stopnia kłykcia udowego przyśrodkowego, piszczelowego bocznego i przyśrodkowej części rzepki.Uszkodzenie faldu maziowego podrzepkowego.
   M22.4-Rozmiękanie chrząstki rzepki
   M23.8--Inne wewnętrzne uszkodzenia stawu kolanowego"
   Generalnie lekarza oceniam negatywnie i nie polecam .

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Krzysztof Oleś

  Laryngolog, dr hab. n. med.

  • Lokalizacja: Centrum Onkologii - Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie Oddział w Gliwicach

   Pana Profesora Krzysztofa Olesia znam od 9 lat. Kultura osobista, profesjonalizm, troska o pacjenta, ogromna wiedza i doświadczenie. Czego więcej oczekuje pacjent od lekarza? Pan profesor jest niezwykle konkretny i rzeczowy, informuje dokładnie pacjenta o wszystkim, o czym powinien wiedzieć pacjent - w szczegóły nie wnikajmy bo i tak nie mamy o nich pojęcia. Liczy się efekt leczenia. Piszę to wszystko na przykładzie osoby mojego męża. Dziewięć lat temu operowany w Krakowie na Oddziale Otolaryngologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie - chrzęstniak krtani umiejscowiony w chrząstce pierścieniowatej. Niestety nie został usunięty w całości. Po 9 latach guz odrósł do rozmiarów około 5 cm jak wykazało badanie MR wykonane przed operacją. Dzięki osobie Pana Profesora mąż został zakwalifikowany do operacji oszczędzającej, rekonstrukcji krtani. Zabieg trwał ponad 10 godzin, OIOM, pobyt na oddziale, sonda do karmienia, rana klatki piersiowej i uda, rana w jamie ustnej. Tego wszystkiego wymagała rekonstrukcja krtani. Dla mnie niewyobrażalnie trudny i skomplikowany zabieg. Bardzo trudny czas dla mojego męża ale wiedzieliśmy, że zajmują się mężem najlepsi fachowcy. Pan Profesor Oleś doglądał męża kilka razy dziennie, wykonywał badania kontrolne i proszę wierzyć, że los pacjenta nie jest mu obojętny. Mąż po prawie trzech tygodniach opuścił szpital, jeszcze z rurką przez którą oddycha, wszystko dobrze się goi. W razie pytań albo czegoś niepokojącego zawsze mogłam zadzwonić do Pana Profesora Olesia i wszystko skonsultować pomimo, że przebywał na urlopie. Mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończy choć muszę powiedzieć, że nie było łatwo a przed samą operacją było bardzo ciężko.
   Pan Profesor Krzysztof Oleś jest jedyną nadzieją dla chorych takich jak mój mąż.
   Dziękuję Panie Profesorze za to, że los pozwolił Nam Pana poznać.
   Dziękuję że tak wspaniale zajął się Pan moim Januszem.
   Gdyby nie Pan nie byłoby żadnej operacji, nie byłoby krtani a moja córka już nigdy nie usłyszałaby od swojego tatusia - Kocham Cię Myszko. Beata Czapla

  • S
   Lokalizacja: Ośrodek Medyczny TommedUsługa: zespół Eagla, Tonsillektomia

   Szukając przez 6 lat przyczyn mojego złego samopoczucia i diagnozy trafiłam do Profesora Olesia. Diagnoza postawiona bardzo szybko. Zespół Eagla czyli zespół przedłużonego wyrostka rylcowatego w szyi powodowały u mnie niewyobrażalny ból i jednostronne dolegliwości w obrębie szyi i głowy. Diagnoza pozwoliła na przeprowadzenie pierwszej operacji resekcji wyrostka rylcowatego. Wszystkie dolegliwości minęły. Z powodu powtarzających się angin do usunięcia nadawały się również migdałki. Druga operacja usunięcia migdałków pozwolila mi na nowo cieszyć się życiem. Przez 6 lat byłam pod opieką poradni neurologicznej i laryngologicznej w Londynie ze względu na miejsce zamieszkania i tutejsi specjaliści nie byli w stanie mi pomóc . Profesor Oleś bardzo szybko postawił diagnozę i pomógł mi odzyskać zdrowie i uwolnić się od wszystkich lekarstw którymi byłam leczona w Londynie i które zrujnowały mi zdrowie. Byłam skomplikowanym przypadkiem dla specjalistów w Londynie którzy nie byli w stanie mnie zdiagnozować, lecząc mnie na wiele schorzeń i nie mając pojęcia o Zespole Eagla a Profesor Oleś po pierwszej wizycie wiedział co mi dolega. Zarówno pierwsza jak i druga operacja przeprowadzone w sposób idealny.Jestem niezmiernie wdzięczna i polecam każdemu kto potrzebuje fachowej opieki.
   Pełen profesjonalizm.
   Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek.
   Dziękuje Profesorze!

  Zobacz wszystkie opinie (43) o tym lekarzu


 • Elżbieta Wermińska

  Pediatra, lek.

  • K
   Lokalizacja: Ośrodek Medyczny Tommed

   Byłam pacjentką jako dziecko - bardzo mile wspominam panią doktor - dobre podejście do dzieci. Kompetentna, rzetelna, bardzo duża wiedza


 • Iwona Beata Błaszczyk-Giełzak

  Laryngolog,

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne SignumUsługa: konsultacja

   W związku z moimi problemami z zatokami wybrałem się na konsultacje do dr Błaszczyk- Giełzak. Wizyta przebiegła bardzo sprawnie, zostały omówione przyczyny dolegliwości oraz zdjęcie z tomografii komputerowej zatok. Otrzymałem również wskazówki co do dalszego leczenia i skierowanie na dalsze badania. Jestem zadowolony z podejścia i zaangażowania lekarza. Jedyne zastrzeżenie to 30 minutowe opóźnienie.