O nas

www.proneuro.pl

Naszym celem jest kompleksowa opieka nad pacjentami ze schorzeniami neurologicznymi.
Specjalistyczne konsultacje, diagnostyka oraz odpowiednie leczenie w jednym miejscu.

Zatrudnieni w ProNeuro lekarze, pracujący na co dzień w szpitalach aglomeracji śląskiej, od lat prowadzą chorych z różnymi problemami neurologicznymi i każdy z nich szczególnie zajmuje się określonymi jednostkami chorobowymi. Kompleksowość opieki oznacza udostępnienie Państwu diagnostyki na miejscu.

Diagnostykę wspieramy wykonywanymi na miejscu badaniami, takimi jak USG (tętnic szyjnych i kręgowych oraz tzw. doppler przezczaszkowy), badania przewodnictwa nerwowego i elektromiografię (EMG), a wkrótce również elektroencefalografia (EEG). Na miejscu znajduje się laboratorium medyczne oraz dobrze wyposażone pracownie rehabilitacji medycznej.

Aby zrealizować potrzeby naszych Pacjentów współpracujemy ze specjalistami z dziedzin pokrewnych neurologii i takich, gdzie problemy mogą się przenikać, stąd w gronie fachowców znajdziecie Państwo doświadczonych: neurologów, kardiologa, psychologa, psychiatrę, neurologopedę i dietetyka. Nie zapominamy też o najmłodszych, o nich zadba neurolog dziecięca.
więcej O nas
Nasze specjalizacje
Pokaż wszystkie
neurologia

Neurologia

kardiologia

Kardiologia

psychiatria

Psychiatria

psychologia

Psychologia

dietetyka

Dietetyka

Zobacz więcej

Usługi

Specjaliści

Adres

Centrum Medyczne ProNeuro
aleja Zjednoczonej Europy 37, 44-240 Żory
Zobacz więcej

Opinie o specjalistach (374)

374 opinie

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

    B

    Lekarz bardzo kulturalny, wnikliwy, dociekliwy. Pacjent czuje się zaopiekowany.

     • dr n. med. Maciej Turski konsultacja kardiologicza + USG echo serca  • 

    B

    Wizyta przebiegła bardzo fajnie. Pani doktor miła i sympatyczna. wszystko dokładnie wyjaśniła. Odpowiedziała na każde zadanie pytanie w bardzo przystępny sposób.

     • Sabina Widenka konsultacja diabetologiczna  • 

    A

    Bardzo dobre fachowe podejście do pacjenta. Szczegółowe badanie na warunki gabinetowe. Wszystko jasno wytłumaczone. Pani profesor godna polecenia.

     • dr hab. n. med. Ewa Krzystanek konsultacja neurologiczna (pierwsza wizyta)  • 

    U

    Pozytywne zaskoczenie. Odpowiedzi na wszystkie moje pytania.

     • lek. Klaudyna Borucka Konsultacja endokrynologiczna  • 

    T

    Szczegółowy wywiad, punktualność, cierpliwość. Polecam.

     • dr n. med. Małgorzata Sadowska Konsultacja neurologiczna  • 

    M

    Kompetencja, rzeczowość, empatia. Lekarz godny polecenia .

     • dr n. med. Maciej Turski konsultacja kardiologiczna (pierwsza wizyta)  • 

    M

    Pani doktor bardzo miła,sympatyczna,szczegółowo wyjaśniła na czym polega moja choroba.Na wszystkie pytania które miałam uzyskałam odpowiedź,cała wizyta przebiegła bardzo sympatycznie,przede wszystkim zostałam nareszcie wysłuchana za co jestem bardzo wdzięczna będę z chęcią do Pani doktor wracać.Z czystym sumieniem polecam doktor Klaudynę

     • lek. Klaudyna Borucka Konsultacja endokrynologiczna  • 

    N

    Polecam Panią Doktor. Wizyta przebiegła w spokojnej atmosferze, a wszystkie moje wątpliwości zostały cierpliwie wyjaśnione. Czuję się pod bardzo dobrą opieką.

     • lek. Klaudyna Borucka Konsultacja endokrynologiczna  • 

    S

    Dziękuję za miłą rozmowę. Byłem zaskoczony, że lekarz od razu postawił diagnozę i zlecił badania, a wkrótce dostałem receptę na leki

     • lek. Klaudyna Borucka Inny  • 

    G

    Pierwsza wizyta ,badanie szczegółowe wyjaśnienie dalszej diagnostyki i sposobu dalszego leczenia .

     • dr n. med. Maciej Turski konsultacja kardiologicza + USG echo serca  • 

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania