Centrum Medyczne Ortomed

(609 opinii)

Celem naszego Szpitala jest zapewnienie kompleksowej opieki nad naszymi Pacjentami. Dążymy do tego by Pacjent od samego początku do zakończenia leczenia był pod opieką jednego lekarza ortopedy, który ... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Ortomed

Józefa Kałuży 1 Stadion Cracovia - wejście od al. Focha., Zwierzyniec

30-111, Kraków, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe +48 12 ...

O nas

Celem naszego Szpitala jest zapewnienie kompleksowej opieki nad naszymi Pacjentami. Dążymy do tego by Pacjent od samego początku do zakończenia leczenia był pod opieką jednego lekarza ortopedy, który diagnozuje jego przypadek, jeśli jest taka konieczność kwalifikuje do zabiegu, przeprowadza operację, konsultuje w czasie rekonwalescencji i nadzoruje rehabilitację.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jacek Olas

  Reumatolog, dr n. med.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: REUMEDIS

   Była to moja pierwsza wizyta u Pana Doktora, która - ze względu na niejasny obraz dolegliwości - nie mogła się jeszcze skończyć postawieniem jednoznacznej diagnozy. Byłam ujęta starannością i wielokierunkowością badania, przeprowadzania wywiadu, a także wielką kulturą obejścia. I rzecz bezcenna: zostałam wysłuchana bez pospieszania, uzyskałam jasne, obszerne odpowiedzi na wszystkie zadane pytania.

  • M
   Lokalizacja: REUMEDISUsługa: silny ból kregoslupa

   Pan doktor to specjalista jeden z lepszych w Krakowie :) całym sercem oddaje się swoim pacjentom i pracy jaka wykonuje dla zdrowia naszego !! Z czystym sumieniem polecam ! I Bardzo Dziękuję za szybką ulgę w bólu.

  Zobacz wszystkie opinie (44) o tym lekarzu


 • Edyta Iwaniec-Karlikowska

  Internista,

  • S
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: USG

   Pani Doktor Edyta jest świetnym lekarzem,miłym a jednocześnie kompetentnym. Ma bardzo fajne podejście do pacjenta, podczas badania jest bardzo dokładna. Poświęca pacjentowi, tyle czasu ile tylko jest potrzebne i przeprowadza rzetelny wywiad. Polecam

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne Ortomed

   Świetny specjalista. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Szybka diagnoza oraz efektywne wdrożenie leczenia.
   Naprawdę Polecam Panią Doktor Edytę.


 • Marcin Karlikowski

  Ortopeda, Ortopeda Dziecięcy, lek.

  • D
   Lokalizacja: Centrum Medyczne OrtomedUsługa: stopa piętowo koślawa wrodzona

   Bardzo dobry lekarz. Szybka i konkretną reakcja na stopkę u noworodka serdeczne polecam. Obiektywnie patrzy na pacjenta bardzo dobry kontakt z małymi dziećmi

  • H
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne OrtomedUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pan doktor jest kompetentnym lekarzem, a postawiona przez niego diagnoza została wzbogacona o wiele praktycznych informacji.

  Zobacz wszystkie opinie (28) o tym lekarzu


 • Paweł Szeliga

  Ortopeda, lek.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne OrtomedUsługa: uszkodzony staw kolanowy (łękotka)

   Szybka obsługa, zostałem przyjęty od razu gdy był czas, bez dodatkowego czekania. Szybka i rzetelna diagnoza, bez nazewnictwa które jest zarezerwowane dla lekarzy.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne OrtomedUsługa: artroskopia stawu skokowego

   Polecam pana dr.Pawła Szeligę. Konkretny lekarz od razu celnie zdiagnozował problem w moim przypadku (skok stawowy stopy)zlecił badania .Obecnie czekam już na zabieg . Bardzo miły sympatyczny lekarz :):)

  Zobacz wszystkie opinie (30) o tym lekarzu


 • Robert Mieżyński

  Chirurg, Chirurg Dziecięcy, dr n. med.

  • I
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: TOPMEDYK Centrum Diagnostyczno-LeczniczeUsługa: konsultacja chirurgiczna (pierwsza wizyta)

   Życzliwie, kompetentnie. By upewnić się co do charakteru zmiany skórnej u Córki, która stanowiła przedmiot konsultacji, Pan Doktor zlecił dodatkowe badanie. Zainteresował się także widocznymi znamionami, sugerując ich zbadanie i ewentualne usunięcie.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: TOPMEDYK Centrum Diagnostyczno-LeczniczeUsługa: doklejony napletek

   Super fachowo z podejściem do dziecka Polecam wizyta przebiegła sprawnie bez czekania .Lekarz godny polecenia widać fachowca

  Zobacz wszystkie opinie (22) o tym lekarzu


 • Agnieszka Dąbek

  Dietetyk, Psycholog, mgr

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne OrtomedUsługa: dieta eliminacyjna

   Pani doktor starannie przanalizowała wyniki badań, dopytywała się o wszystkie objawy i szczegóły dotyczące choroby. Moim zdaniem jest lekarzem cierpliwym, tłumaczy wszystko co dotyczy choroby, kompetentnym bo idealnie wiedziała co się ze mną dzieje i wiedziała jaka dietę zastosować. Wytłumaczyła na czym będzie polegało leczenie i w jaki sposób powinnyśmy współpracować. Dodatkowo Pani Agnieszka na co dzień układa diety dla pacjentów szpitala UJ z moją dolegliwością co jest bez wątpienia dużym plusem. Polecam serdecznie!

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne OrtomedUsługa: konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta)

   Z czystym sumieniem mogę polecić panią Agnieszkę. Na początku wizyty wita pełnym ciepła uśmiechem :) Po dokładnym wywiadzie i pomiarach otrzymujemy dietę dopasowaną do danych gustów i preferencji. Posiłki smaczne i łatwe w przygotowaniu a co najważniejsze na efekty nie trzeba długo czekać, waga spada i samopoczucie 100%lepsze. polecam z całego serca:)


 • Piotr Drewniak

  Psychiatra, lek.

  • I
   Lokalizacja: Centrum Medyczne OrtomedUsługa: konsultacja - pierwsza wizyta

   Świetny fachowiec, w trakcie wizyty pilnie słuchał oraz komentował wybrane fragmenty moich wypowiedzi, po czym dokonał bardzo trafnej diagnozy. Warte podkreślenia jest to, że po wizycie byłem przestraszony lekami, które dostałem (pierwszy raz dostałem jakiekolwiek leki na dłuższy czas) ale po skontaktowaniu się z panem Piotrem wszystkie moje wątpliwości zostały rozwiane. Bardzo zaangażowany i uczynny człowiek, polecam.

  • Ż
   Lokalizacja: Centrum Medyczne OrtomedUsługa: konsultacja - pierwsza wizyta

   Świetny lekarz. Zaangazowany, dobrze doradzający. Z uwagą wysłuchał z jakimi problemami się borykam I wdrożył leczenie. Podpowiada najlepszy sposób pomocy. To dopiero moja pierwsza wizyta, a już patrzę na świat z większym optymizmem I gorąco wierzę, że będzie tylko lepiej. Polecam z całego serca.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Krzysztof Habrat

  Fizjoterapeuta,

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Ortomed

   Bardzo polecam wizyty, profesjonalna obsługa. Jest to fizjoterapeuta, który wie o czym mówi. Był w stanie odpowiedzieć na pytania i podać przyczyny bólu. Dodatkowo po wizycie wiem jak prawidłowo ćwiczyć by nie odbijało się to na moim zdrowiu.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne OrtomedUsługa: ból żeber

   Zabieg tapingu przebiegł sprawnie. Pan Krzysztof to fachowiec. Dzięki jego radom udało mi się postawić moje ciało na nogi w ekspresowym tempie oraz wytrzymać udział w zawodach kilka dni po spotkaniu.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Krzysztof Stączek

  Ortopeda, Chirurg, lek.

  • J
   Lokalizacja: Orto Reha SPORTUsługa: USG stopy

   Lekarz szybko i trafnie zdiagnozował uraz palca. Wszystko odbyło się w bardzo profesjonalnej i miłej atmosferze. Polecam.

  • F
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Orto Reha SPORTUsługa: ból kolana, trudności w poruszaniu się

   Polecam konsultacje oraz zabiegi wykonywane przez dr. Krzysztofa Stączka ,należy do lekarzy którzy starają się używać nowoczesnych preparatów i technik aby poprowadzić leczenie bez konieczności zabiegu chirurgicznego kiedy nie jest on niezbędnie potrzebny.Osobiście przeszedłem serie injekcji dostawowych które doktor wykonał pod kontrolą usg i widzę znaczną poprawę ruchomości i jakości życia .

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Piotr Meryk

  Lekarz Chorób Zakaźnych, Hepatolog, Internista, lek.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne OrtomedUsługa: konsultacja lekarza chorób zakaźnych

   Wizyta przebiegala w bardzo przyjaznej atmosferze. Pan Doktor pidszedl bardzo profesjonalnie do mojego problemu, przeanalizowal uwaznie wszystkie wyniki badan ktore przynioslam, poswiecil mi bardzo duzo czasu. Pan Doktor ma wyjatkowe podejscie do Pacjenta.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Ortomed

   Pan Doktor bardzo mily, profesjonalny, poświęcił mi bardzo duzo czasu. Wiele rzeczy mi wyjasnil. Polecam goraco!