Zobacz lekarzy

Centrum Medyczne ENEL-MED S.A. istnieje od 1993 roku. Jesteśmy największą firmą z branży medycznej z polskim kapitałem, a od 2011 r. spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych. Oferujemy pe... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Enel-Med S.A. Oddział Szczytnicka

Szczytnicka 11

50-382 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Medyczne ENEL-MED S.A. istnieje od 1993 roku. Jesteśmy największą firmą z branży medycznej z polskim kapitałem, a od 2011 r. spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Oferujemy pełną obsługę medyczną, prowadzimy Pacjenta od konsultacji, przez stomatologię, diagnostykę, hospitalizację, operacje, aż po rehabilitację – czyli przez zamknięty cykl leczenia. Wysoki standard świadczonych usług wyznaczają uznani specjaliści, najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny, a także nowoczesne rozwiązania technologiczne dla pacjentów – system on-line, aplikacja mobilna, e-wizyty.

Rocznie realizujemy ponad 1,6 mln konsultacji i zabiegów. Zatrudniamy ok. 1800 lekarzy w 60 specjalizacjach, którzy troszczą się o zdrowie 700 000 pacjentów.

Ogólnopolską sieć medyczną ENEL-MED tworzą 32 wieloprofilowe odziały (Warszawa, Sochaczew, Gdańsk, Gdynia, Łódź, Kraków, Poznań, Katowice, Wrocław), w tym 7 przychodni przyzakładowych, prawie 1600 placówek partnerskich, szpitale w Warszawie, a także 3 kliniki ortopedii i rehabilitacji enel -sport, klinika medycyny estetycznej ESTELL i ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny Willa Łucja. W 2018 r. w warszawskiej Galerii Północnej otworzyliśmy pierwszy sklep medyczny.

Wysoką jakość obsługi pacjenta potwierdzają wyniki badań satysfakcji. W 6-stopniowej skali osiągamy wysoki poziom 5,49.

W 2018 r. otrzymaliśmy szereg nagród i wyróżnień:
Najlepszy produkt dla Biznesu 2018 - ranking Gazety Finansowej
Najlepszy Pracodawca 2018 - ranking Gazety Finansowej
Gwiazda Jakości Obsługi 2018 -niezależne badanie konsumentów i Polskiego Programu Jakości Obsługi
Wectory 2018 – nagroda dla założyciela enel-med Adama Rozwadowskiego. Nagroda przyznawana przez Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej wybitnym osobistościom ze świata gospodarki, polityki, kultury i mediów.
Most Attractive Employers 2018 - IV miejsce w rankingu, w kategorii Medycyna i Farmacja
Orły medycyny 2018 dla Estell Kliniki medycyny estetycznej. Ranking sporządzony na podstawie ocen w najpopularniejszych serwisach z opiniami.
Woman star 2018 dla Estell kliniki medycyny estetycznej. Elitarne wyróżnienie przyznawane firmom z grona Laureatów plebiscytu Kobieca Marka Roku.

ENEL-MED w liczbach:
Ponad 25 lat doświadczenia
700 000 pacjentów
35 wieloprofilowych oddziałów (7 przychodni przyzakładowych)
3 kliniki ortopedii i rehabilitacji enel-sport
Klinika medycyny estetycznej ESTELL
Ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny Willa Łucja
Ponad 1600 placówek partnerskich
1800 lekarzy

Oddział Szczytnicka powstał na wrocławskim śródmieściu w 2017 roku.
Mieści się w budynku Green2Day na ulicy Szczytnickiej 11.

Pacjenci w oddziale mogą skorzystać z kompleksowej oferty m.in. konsultacji specjalistycznych, diagnostyki, stomatologii, czy zabiegów ambulatoryjnych.

Nasza oferta

Konsultacje specjalistyczne Diagnostyka podstawowa Diagnostyka laboratoryjna Poradnia laryngologiczna Poradnia ortopedyczna Poradnia Dermatologiczna Poradnia Ginekologiczna Szczepienia Pracownia RTG Strefa Pomocy Doraźnej całodobowo 24h/7 Rozbudowana stomatologia wraz z specjalnością dziecięcą, chirurgią stomatologiczną, implantologią, ortodoncją, protetyką

Nasz sprzęt

 • RTG
 • USG
 • Elektrokardiograf
 • Spirometr
 • Pantomogram
 • Tomografia komputerowa stożkowa CBCT
 • Aparat do wykonywania zdjęć wewnątrzustnych
 • Aparat do wykonywania zabiegów z zakresu piezochirurgii
 • Mikroskop endodontyczny
więcej

Zabiegi

 • Kriochirurgia zmian wirusowych
 • Wycinanie znamion

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
34 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Mateusz Jeka ekstrakcja zęba

  Wielkie dzięki za zaangażowanie i wyrozumiałość!
  Miałam wyrywany ząb, trzęsłam się ze strachu po mega przejściach bólowych u innego "specjalisty", który katował mnie w bólu przez 40 minut, a nie był w stanie nic z zębem zrobić. Dlatego zdecydowałam się na usunięcie zęba u Pana Mateusza. I na maksa żałuję, że przez poprzednie przejścia nie uwierzyłam mu w to, że zęba da się wyleczyć i że nie istnieje u niego sytuacja, w której znieczulenie nie zadziałało. Czasu nie cofnę, ząbek usunięty ale przynajmniej w super komfortowych warunkach z super opieką. Nie bolało absolutnie nic. Zabieg trwał może 2-3 minuty.
  Bardzo polecam zestresowanym panikarzom jak ja :) i pamiętajcie, że jak Pan Mateusz mówi, że nie będzie boleć to znaczy, że nie będzie boleć. Walcie jak w dym :)

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. dent. Mateusz Jeka ekstrakcja zęba

  Najlepszy dentysta którego kiedykolwiek spotykałam! Miałam chirurgiczne usuwanie dolnej ósemki - nie poczułam nic w ogóle, usunęliśmy od razu i górną, zajęło to chyba jakieś 3 minuty. Przyszłam tak zestresowana, a wyszłam z uśmiechem na twarzy :) Zabieg przebiegał w baaaardzo miłej i komfortowej atmosferze. Polecam doctora Mateusza od całego serca!!

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Mateusz Jeka chirurgia stomatologiczna

  Doktor to wspaniały fachowiec i człowiek, polecam zwłaszcza w "trudnych przypadkach" Przed planowanym zabiegiem dokładnie poinformował mnie o jego przebiegu .Zabieg został przeprowadzony z pełnym profesjonalizmem , podobnie jak zainteresowanie i opieka medyczna po zabiegu.Dziękuje bardzo!

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Mateusz Jeka chirurgiczne usuwanie zębów

  Szczerze bardzo polecam, lekarz bardzo zaangażowany, pomocny i niezwykle empatyczny. Poza ostatnim usunięciem 8, trafiłam do Doktora po wypadku twarzy, pomimo naprawdę ciężkich uszkodzeń, dziś nie ma prawie śladu.

 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Katarzyna Beszłej konsultacja internistyczna

  Lekarz bardzo kompetentny. Pani jest bardzo miła, zaangażowana, przeprowadza bardzo dokładny wywiad- to już druga moja wizyta, bardzo polecam.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Mateusz Jeka chirurgiczne usuwanie zębów

  Miałam nagłą sytuację (pękł mi ząb),w sobotę po południu.Pan doktor udzielił mi fachowej pomocy pomimo nietypowej pory.Byłam przerażona,doktor wykazał się cierpliwością.Tłumaczył mi wszystko co będzie robione.Bardzo dbał o mój komfort w trakcie wyrywania nieszczęsnego zęba.Wszystko przebiegło sprawnie i fachowo.Po tej sytuacji korzystałam z pomocy doktora jeszcze kilkukrotnie.Zawsze był bardzo kompetentny i rzeczowy a jednocześnie wykazywał dużą cierpliwość i troskę o pacjenta.Od lat wizyty w gabinecie stomatologicznym były dla mnie koszmarem,teraz dzięki Panu Doktorowi idę na nie zdecydowanie spokojniejsza.Polecam!

 • I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jolanta Kula-Lis konsultacja laryngologiczna

  Przesympatyczna Pani doktor! Rzeczowo i z angażowaniem dokładnie wytłumaczyła mi wszystko. Bardzo serdecznie polecam! Widać po Pani doktor, że to lekarka z pasją.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. dent. Mateusz Jeka ekstrakcja zęba

  Dość bezproblemowe, jak na okoliczności, usunięcie ósemki. Boli jak cholera, ale pewnie gdyby to robił ktoś inny, bolałoby bardziej:)

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Mazur USG jamy brzusznej

  Świetny lekarz. Zostałam dokładnie zbadana, a w czasie wizyty wszystko zostało wytłumaczone. Miło poczuć, że nie jest się tylko kolejnym pacjentem do odklepania i że są lekarze z powołaniem.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Mazur USG jamy brzusznej

  Badanie przebiegło szczegółowo i profesjonalnie. Pan doktor bardzo miły i stwarza dobrą atmosferę. Jestem zadowolona z przebiegu wizyty i szczerze polecam.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania