Centrum Medyczne ENEL-MED S.A. istnieje od 1993 roku. Jesteśmy największą firmą z branży medycznej z polskim kapitałem, a od 2011 r. spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych. Oferujemy pe... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Enel-Med S.A. Oddział Szczytnicka

Szczytnicka 11

50-382 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Medyczne ENEL-MED S.A. istnieje od 1993 roku. Jesteśmy największą firmą z branży medycznej z polskim kapitałem, a od 2011 r. spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Oferujemy pełną obsługę medyczną, prowadzimy Pacjenta od konsultacji, przez stomatologię, diagnostykę, hospitalizację, operacje, aż po rehabilitację – czyli przez zamknięty cykl leczenia. Wysoki standard świadczonych usług wyznaczają uznani specjaliści, najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny, a także nowoczesne rozwiązania technologiczne dla pacjentów – system on-line, aplikacja mobilna, e-wizyty.

Rocznie realizujemy ponad 1,6 mln konsultacji i zabiegów. Zatrudniamy ok. 1800 lekarzy w 60 specjalizacjach, którzy troszczą się o zdrowie 700 000 pacjentów.

Ogólnopolską sieć medyczną ENEL-MED tworzą 32 wieloprofilowe odziały (Warszawa, Sochaczew, Gdańsk, Gdynia, Łódź, Kraków, Poznań, Katowice, Wrocław), w tym 7 przychodni przyzakładowych, prawie 1600 placówek partnerskich, szpitale w Warszawie, a także 3 kliniki ortopedii i rehabilitacji enel -sport, klinika medycyny estetycznej ESTELL i ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny Willa Łucja. W 2018 r. w warszawskiej Galerii Północnej otworzyliśmy pierwszy sklep medyczny.

Wysoką jakość obsługi pacjenta potwierdzają wyniki badań satysfakcji. W 6-stopniowej skali osiągamy wysoki poziom 5,49.

W 2018 r. otrzymaliśmy szereg nagród i wyróżnień:
Najlepszy produkt dla Biznesu 2018 - ranking Gazety Finansowej
Najlepszy Pracodawca 2018 - ranking Gazety Finansowej
Gwiazda Jakości Obsługi 2018 -niezależne badanie konsumentów i Polskiego Programu Jakości Obsługi
Wectory 2018 – nagroda dla założyciela enel-med Adama Rozwadowskiego. Nagroda przyznawana przez Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej wybitnym osobistościom ze świata gospodarki, polityki, kultury i mediów.
Most Attractive Employers 2018 - IV miejsce w rankingu, w kategorii Medycyna i Farmacja
Orły medycyny 2018 dla Estell Kliniki medycyny estetycznej. Ranking sporządzony na podstawie ocen w najpopularniejszych serwisach z opiniami.
Woman star 2018 dla Estell kliniki medycyny estetycznej. Elitarne wyróżnienie przyznawane firmom z grona Laureatów plebiscytu Kobieca Marka Roku.

ENEL-MED w liczbach:
Ponad 25 lat doświadczenia
700 000 pacjentów
35 wieloprofilowych oddziałów (7 przychodni przyzakładowych)
3 kliniki ortopedii i rehabilitacji enel-sport
Klinika medycyny estetycznej ESTELL
Ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny Willa Łucja
Ponad 1600 placówek partnerskich
1800 lekarzy

Oddział Szczytnicka powstał na wrocławskim śródmieściu w 2017 roku.
Mieści się w budynku Green2Day na ulicy Szczytnickiej 11.

Pacjenci w oddziale mogą skorzystać z kompleksowej oferty m.in. konsultacji specjalistycznych, diagnostyki, stomatologii, czy zabiegów ambulatoryjnych.

Nasza oferta

Konsultacje specjalistyczne Diagnostyka podstawowa Diagnostyka laboratoryjna Poradnia laryngologiczna Poradnia ortopedyczna Poradnia Dermatologiczna Poradnia Ginekologiczna Szczepienia Pracownia RTG Strefa Pomocy Doraźnej całodobowo 24h/7 Rozbudowana stomatologia wraz z specjalnością dziecięcą, chirurgią stomatologiczną, implantologią, ortodoncją, protetyką

Nasz sprzęt

 • RTG
 • USG
 • Elektrokardiograf
 • Spirometr
 • Pantomogram
 • Tomografia komputerowa stożkowa CBCT
 • Aparat do wykonywania zdjęć wewnątrzustnych
 • Aparat do wykonywania zabiegów z zakresu piezochirurgii
 • Mikroskop endodontyczny
więcej

Zabiegi

 • Kriochirurgia zmian wirusowych
 • Wycinanie znamion

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. dent. Mateusz Jeka konsultacja chirurga stomatologicznego

  Pan doktor bardzo dokładnie mnie zbadał wszystko szczegółowo wyjasnił i rozwiał moje wątpliwości. Polecam


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Mateusz Jeka chirurgiczne usuwanie zębów

  Szczerze mogę polecić wizyty u Pana Mateusza, patrząc na poziom skomplikowania zabiegu to czas jaki on trwał w połączeniu z brakiem problemów po nim wydawał się wrecz nierealny. Pełen profesjonalizm i dokładne wytłumaczenie każdego zagadnienia. Jeśli ktoś poszukuje ekspera od usuwania zęba to ogromnie polecam.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. dent. Mateusz Jeka chirurgiczne usuwanie zębów

  W tej chwili jestem po zabiegu usunięcia ostatniej zatrzymanej ósemki.
  Pana Doktora znam już od dłuższego czasu i muszę przyznać, że to Mistrz Świata w szybkim, bezbolesnym oraz bezstresowym usuwaniu zębów!
  Poza tym, jest bardzo empatyczny i bezpośredni w kontakcie z pacjentem. Nie brakuje mu również poczucia humoru :)

  Doktor posiada dużą wiedzę i nie boi się skomplikowanych przypadków.
  Bez problemu poradził sobie z usunięciem ósemek, które były u mnie zatrzymane w nietypowych pozycjach. Obecność aparatu ortodontycznego i pierścieni na sąsiednich siódemkach również nie stanowiły dla niego przeszkody. Na jednej z wizyt udało mu się usunąć nawet 2 zęby!

  Po każdym zabiegu Doktor przekazuje szczegółowe zalecenia.
  W razie wątpliwości możliwy jest bardzo szybki kontakt mailowy.

  Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Doktorem Mateuszem.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Mateusz Jeka chirurgiczne usuwanie zębów

  Szczerze polecam Pana Doktora. Miałam usunięte chirurgicznie dwie zatrzymane dolne ósemki, gdzie było dość spore ryzyko uszkodzenia nerwu, który przechodził pomiędzy korzeniami jednego z zębów, jednak dzięki profesjonalizmowi Pana Doktora nic takiego się nie stało.
  Wszystko zostało dokładnie wytłumaczone przed zabiegiem, atmosfera w gabinecie świetna. Naprawdę polecam :)


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Mateusz Jeka Inny

  Usunęła dolny ząb mądrości. To nie był tak lekko, 2 mm od nerwów i żył + na boku, usunięcie nie trwało dłużej 15 minut. Znieczulenie super, nic nie odczuła.
  Gorąco polecam. Doktor jest super profesjonalistą!
  Było pod tym adresem Centrum Medyczne Szczytnicka 11 Enel - Med
  Co nie spodobało mi się w tym miejscu to czas oczekiwania przed wizytą ok 35 min, przy takich niemałych cenach brakuje Enel Med punktualności.

  Удалила нижний зуб мудрости. Он оказался не таким легким, 2мм от нерва и вены + сбоку, удаление заняло не более 15 минут. Хорошая анестезия, ничего не почувствовала. Я очень рекомендую. Врач супер профессионал!
  Медицинский центр Enel - Med Szczytnicka 11 находился по этому адресу. Что мне не понравилось в этом месте, так это время ожидания перед посещением - около 35 минут, при таких высоких ценах Enel Med не хватает пунктуальности.


  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. dent. Mateusz Jeka ekstrakcja zęba

  U doktora byłam na usunięciu korzeni - 15 minut i zero bólu. Wszystko poszło sprawnie, lekarz bardzo miły, tłumaczy każdy krok. Zdecydowanie polecam


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. dent. Mateusz Jeka chirurgia stomatologiczna

  Profesjonalizm, kompetencje, biegłość i zręczność, nienaganność, klasa, kultura osobista - tak opisałabym swój kontakt z Panem Doktorem, a i tak byłby to jedynie opis absolutnie skrócony. Kilka dni temu poddałam się usunięciu korzenia zęba. Zabieg okazał się w efekcie bardzo skomplikowany z powodu moich własnych swoistych nieprawidłowości rozwojowych korzeni zębów w strukturach kości szczęki, co sprawiło, że nie można było go usunąć w tradycyjny sposób. Zabieg trwał niemal godzinę. Bardzo się bałam, ale Pan Doktor szczegółowo wyjaśnił mi co będzie się działo i czego ewentualnie mogę się spodziewać później. Udało się. Z pełną odpowiedzialnością polecam wizytę w gabinecie Pana dr Mateusza Jeki, zwłaszcza tym, którzy boją się dentysty. Cierpliwości, serdeczności i wprawy gratuluję również Asystentce Pana Doktora. Dziękuję za "piłeczkę" ;)


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Mateusz Jeka chirurgiczne usuwanie zębów

  Jestem pod dużym wrażeniem umiejętności i wiedzy Doktora. Chodziłam z bolącą ósemką od kilku tygodni i kilku lekarzy nie chciało się podjąć zabiegu. Trafiłam w końcu do Doktora Mateusza, i ku mojemu dużemu zdziwieniu padło pytanie czy chce zabieg wykonać od razu dzisiaj czy się umawiamy. Oczywiście, że chcę od razu! Usunięcie zęba zajęło 30min i zdecydowanie nie było łatwo ale i tak jestem bardzo wdzięczna, że się udało. Szczerze polecam.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Mateusz Jeka konsultacja chirurga stomatologicznego

  Jako pacjent świeżo po zabiegu jestem bardzo zadowolona chociaż panicznie się bałam. P.dokotr w bardzo klarowny sposób tłumaczy co się dzieje i co się będzie działo. Zabieg usunięcia zeba który odkładałam kilka lat zajął może 15min, cała wizyta przebiegła na najwyższym poziomie, jestem mile zaskoczona, serdecznie polecam


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. dent. Mateusz Jeka konsultacja chirurga stomatologicznego

  Bardzo zaangażowany i profesjonalny specjalista! Świetny kontakt, również poza gabinetem. Polecam z czystym sumieniem


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania