Zobacz lekarzy

Centrum Medyczne ENEL-MED S.A. istnieje od 1993 roku. Jesteśmy największą firmą z branży medycznej z polskim kapitałem, a od 2011 r. spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych. Oferujemy pe... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Enel-Med S.A. Oddział Szczytnicka

Szczytnicka 11, Śródmieście

50-382, Wrocław, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Centrum Medyczne ENEL-MED S.A. istnieje od 1993 roku. Jesteśmy największą firmą z branży medycznej z polskim kapitałem, a od 2011 r. spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Oferujemy pełną obsługę medyczną, prowadzimy Pacjenta od konsultacji, przez stomatologię, diagnostykę, hospitalizację, operacje, aż po rehabilitację – czyli przez zamknięty cykl leczenia. Wysoki standard świadczonych usług wyznaczają uznani specjaliści, najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny, a także nowoczesne rozwiązania technologiczne dla pacjentów – system on-line, aplikacja mobilna, e-wizyty.

Rocznie realizujemy ponad 1,6 mln konsultacji i zabiegów. Zatrudniamy ok. 1800 lekarzy w 60 specjalizacjach, którzy troszczą się o zdrowie 700 000 pacjentów.

Ogólnopolską sieć medyczną ENEL-MED tworzą 32 wieloprofilowe odziały (Warszawa, Sochaczew, Gdańsk, Gdynia, Łódź, Kraków, Poznań, Katowice, Wrocław), w tym 7 przychodni przyzakładowych, prawie 1600 placówek partnerskich, szpitale w Warszawie, a także 3 kliniki ortopedii i rehabilitacji enel -sport, klinika medycyny estetycznej ESTELL i ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny Willa Łucja. W 2018 r. w warszawskiej Galerii Północnej otworzyliśmy pierwszy sklep medyczny.

Wysoką jakość obsługi pacjenta potwierdzają wyniki badań satysfakcji. W 6-stopniowej skali osiągamy wysoki poziom 5,49.

W 2018 r. otrzymaliśmy szereg nagród i wyróżnień:
Najlepszy produkt dla Biznesu 2018 - ranking Gazety Finansowej
Najlepszy Pracodawca 2018 - ranking Gazety Finansowej
Gwiazda Jakości Obsługi 2018 -niezależne badanie konsumentów i Polskiego Programu Jakości Obsługi
Wectory 2018 – nagroda dla założyciela enel-med Adama Rozwadowskiego. Nagroda przyznawana przez Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej wybitnym osobistościom ze świata gospodarki, polityki, kultury i mediów.
Most Attractive Employers 2018 - IV miejsce w rankingu, w kategorii Medycyna i Farmacja
Orły medycyny 2018 dla Estell Kliniki medycyny estetycznej. Ranking sporządzony na podstawie ocen w najpopularniejszych serwisach z opiniami.
Woman star 2018 dla Estell kliniki medycyny estetycznej. Elitarne wyróżnienie przyznawane firmom z grona Laureatów plebiscytu Kobieca Marka Roku.

ENEL-MED w liczbach:
Ponad 25 lat doświadczenia
700 000 pacjentów
35 wieloprofilowych oddziałów (7 przychodni przyzakładowych)
3 kliniki ortopedii i rehabilitacji enel-sport
Klinika medycyny estetycznej ESTELL
Ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny Willa Łucja
Ponad 1600 placówek partnerskich
1800 lekarzy

Oddział Szczytnicka powstał na wrocławskim śródmieściu w 2017 roku.
Mieści się w budynku Green2Day na ulicy Szczytnickiej 11.

Pacjenci w oddziale mogą skorzystać z kompleksowej oferty m.in. konsultacji specjalistycznych, diagnostyki, stomatologii, czy zabiegów ambulatoryjnych.

Nasza oferta

Konsultacje specjalistyczne Diagnostyka podstawowa Diagnostyka laboratoryjna Poradnia laryngologiczna Poradnia ortopedyczna Poradnia Dermatologiczna Poradnia Ginekologiczna Szczepienia Pracownia RTG Strefa Pomocy Doraźnej całodobowo 24h/7 Rozbudowana stomatologia wraz z specjalnością dziecięcą, chirurgią stomatologiczną, implantologią, ortodoncją, protetyką

Nasz sprzęt

 • RTG
 • USG
 • Elektrokardiograf
 • Spirometr
 • Pantomogram
 • Tomografia komputerowa stożkowa CBCT
 • Aparat do wykonywania zdjęć wewnątrzustnych
 • Aparat do wykonywania zabiegów z zakresu piezochirurgii
 • Mikroskop endodontyczny
więcej

Zabiegi

 • Kriochirurgia zmian wirusowych
 • Wycinanie znamion

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Aleksandra Loster-Niewińska

  Neurolog, lek.

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Bardzo sympatyczna i troskliwa Pani Doktor, a jednocześnie bardzo konkretna. Uważnie słucha. Skierowała na odpowiednie badania i zaleciła również inne metody leczenia niż tylko farmakologiczne.

  • W
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-Med S.A. Oddział SzczytnickaUsługa: zawroty głowy,omdlenia

   Pani doktor wnikliwie i z wielkim oddaniem zaangażowała się w pomoc - widząc mój stan.Po wywiadzie i badaniu wezwała pogotowie i wystawiła skierowanie do szpitala.Bardzo energicznie domagała się przyjazdu pogotowia mimo,że jej odmówiono.Pani doktor postawiła jednak na swoim.Wykazywała dużą troskę i zainteresowanie moim samopoczuciem. Dawno nie widziałam u lekarza takiego zaangażowania.Dalszą pomoc otrzymałam w szpitalu.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Jolanta Kula-Lis

  Laryngolog, lek.

  • W
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-Med S.A. Oddział SzczytnickaUsługa: konsultacja laryngologiczna

   Pani Doktor jest bardzo miła. Jasno wyjaśniła przyczynę mojego problemu oraz działanie przepisanych środków. Bardzo polecam!

  • I
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-Med S.A. Oddział SzczytnickaUsługa: konsultacja laryngologiczna

   Bardzo dobry specjalista. Profesjonalne podejście do pacjenta. Wszystko wyjaśnione w sposób prosty i zrozumiały dla pacjenta. Świetny kontakt z pacjentem, polecam panią doktor Jolantę Kulę-Lis.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Krzysztof Urban

  Internista, Lekarz Rodzinny, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-Med S.A. Oddział Arkady WrocławskieUsługa: konsultacja internistyczna

   Polecam lekarza z całego serca! Weszłam do gabinetu punktualnie ,bardzo starannie i z zaangażowaniem została przeprowadzona konsultacja. Na pewno wrócę do tego lekarza.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-Med S.A. Oddział West GateUsługa: konsultacja internistyczna (pierwsza wizyta)

   Miły lekarz, wizyta przebiegła sprawnie, bez opuźnienia. Zostałam poinformowana o wszystkich możliwych efektach ubocznych leku i dawkowaniu.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Katarzyna Beszłej

  Internista, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-Med S.A. Oddział SzczytnickaUsługa: konsultacja internistyczna

   Pani doktor bardzo szczegółowo przeprowadza wywiad z pacjentem i dokładnie objaśnia przebieg leczenia. Dostosujemy metody leczenia pod względem pacjenta. Bardzo miła atmosfera w gabinecie, pani doktor życzliwa i otwarta na sugestie pacjenta. Polecam.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-Med S.A. Oddział Szczytnicka

   Pani lekarka wiedzę podręcznikową ma, nie można tego odmówić, książki jakby kute na blachę, jest również dość miła. Pani Lekarka powiedziała, że mam się leczyć ibupromem po wcześniejszych 6 dniach niewiarygodnego bólu migdałków i węzłów chłonnych. Zła diagnoza, złe leczenie.Dzięki temu, że zgłosiłam się do innego lekarza otrzymałam pomoc a stan zapalny razem z objawami minął bezpowrotnie w niecałe 6 godzin, nie chcę nawet myśleć jak mogło się to skończyć, gdybym się męczyła z ibupromem przez kolejne 6 dni.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Anna Wójcik-Maciejewicz

  Dermatolog, Specjalista Medycyny Estetycznej, lek.

  • I
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Medicus Clinic – Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: konsultacja dermatologiczna

   To moja pierwsza wizyta u pani doktor, zostałam dobrze poinformowana o możliwościach leczenia, otrzymałam fachową pomoc i jestem zadowolona z wizyty. Panuje przyjazna atmosfera, co też jest ważne, gdy chce się nawiązać stałą współpracę. Oceniam wizytę bardzo pozytywnie.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Medicus Clinic – Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: konsultacja dermatologiczna

   Byłam na dwóch wizytach u pani doktor i bardzo polecam. Pani bardzo kompetentna, z ogromną wiedzą i nowoczesnym podejsciem do dwrmatologii. Podchodzi całościowo do problemu zmian skórnych - nie tylko skutecznie leczy, ale też zleca badania, proponuje zmianę diety oraz wdrożenie odpowiedniej pielęgnacji.

  Zobacz wszystkie opinie (30) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania