Każdego dnia staramy się łączyć wysoki poziom usług medycznych z profesjonalnym podejściem do problemów zdrowotnych każdego pacjenta. Państwa zadowolenie jest dla nas największym sukcesem! więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Dormed Dorota Piotrowska

Bankowa 1

66-100, Sulechów, lubuskie

Pokaż dane kontaktowe +48 68 ...
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Każdego dnia staramy się łączyć wysoki poziom usług medycznych z profesjonalnym podejściem do problemów zdrowotnych każdego pacjenta. Państwa zadowolenie jest dla nas największym sukcesem!

Nasz sprzęt

 • USG
 • RTG
 • Spirometr
 • Audiometr
 • EKG spczynkowe
 • Holter
więcej

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Mariusz Kossakowski

  Okulista,

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Dormed Dorota PiotrowskaUsługa: badania diagnostyczne

   Bardzo dobry i sympatyczny lekarz.Badanie przebiega w miłej atmosferze,odpowiednie podejście do pacjęta.Godny polecenia.


 • Krzysztof Kamiński

  Kardiolog, dr n. med.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Dormed Dorota PiotrowskaUsługa: konsultacja kardiologiczna (pierwsza wizyta)

   Konsultacja u pana doktora przebiegła fachowo i w bardzo miłej atmosferze .polecam gorąco wizytę u pana doktora

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Nowa Sól - Inżynierska 8Usługa: konsultacja kardiologiczna

   Wizyta u doktora to pełen profesjonalizm bardzo sympatyczny a zarazem lekarz z powołania diagnoza była postawiona po zapoznaniu się z dokumentami polecam tego lekarza z całym sercem.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Marek Lebiotkowski

  Ortopeda,

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Dormed Dorota PiotrowskaUsługa: konsultacja ortopedyczna (pierwsza wizyta)

   Lekarz kontaktowy, miły, dokładnie wytłumaczył i wskazał kierunek dalszego leczenia. Polecam

  • Bardzo dobre podejście do chorego, życzliwość, cierpliwość a co najważniejsze FACHOWOŚĆ. Jestem 3 lata po operacji endoprotezy stawu biodrowego i jestem jak nowa. Dziękuję


 • Jędrzej Przygodzki

  Ortopeda, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne MedykUsługa: konsultacja ortopedyczna + USG

   Bardzo fachowa i rzeczowa diagnoza dotycząca bólu kolana, który nasilał się od dłuższego czasu. Polecam wizytę u Pana Doktora

  • E
   Lokalizacja: Lekarze na DworskiejUsługa: uraz kolana

   Zaangażowany lekarz.Rzeczowa opinia poparta dokładnym badaniem i analizą.Jako sportowiec cenie sobie kokretne zalecenia i takie otrzymałam.Bez diagnozy pt.proszę zrezygnowac ze sportu i się oszczędzać.Szczerze polecam. Konsultacja warta swojej ceny.

  Zobacz wszystkie opinie (41) o tym lekarzu


 • Elżbieta Świgoń-Sadowska

  Internista,

  • Z

   Lekarka będąca wizytówką miasta Sulechowa.
   Związana z Oddziałem Wewnętrznym Szpitala w Sulechowie od momentu ukończenia studiow medycznych.
   Była wieloletnim Ordynatorem interny,co wywarło zdecydowany wpływ na jej kształt i ostateczny obraz jaki zauważamy dzisiaj.
   Pozostawało to w ścisłym związku z jej wysokimi kwalifikacjami diagnostycznymi i umiejętnościami terapeutycznymi.
   Ta długookresowa praktyka klinicystyczna decyduje o jej wartości humanistycznej jako człowieka i lekarza,rozumiejącego stresy i oczekiwania pacjenta.
   Była zasadnicza i pryncypialna w kwestii dbania o właściwe warunki hospitalizacji pacjentów.
   Co z tego wynika,jest ona lekarką w pełni oddaną pacjentowi i procesowi skutecznego leczenia.
   Jest doskonałym diagnostą i terapeutą.
   A jej naturalna życzliwość i opiekuńcza kobiecość przydaje w kontaktch z pacjentami nieocenionego waloru wspierania w tak trudnych dla nich momentach.
   Posiada znakomite rozeznanie możliwości leczniczych lubuskich placówek zdrowia,co dla pacjenta jest bardzo ważnym elementem w często niezwykle uciążliwym procesie rehabilitacji.
   Jest profesjonalistką w każdym calu potrafiącą i chcącą pomóc pacjentowi nie tylko w kwestiach medycznych ale także niekiedy w bardzo złożonych kwestiach życiowych związanych z procesem leczenia.
   Moja cała rodzinka bardzo wiele jej zawdzięcza.
   Stąd dokonuję tego wpisu przepełniony wyrazami wdzięczności i szacunku za tak wszechstronne realizowanie medycznej zasady :"Primum non nocere".
   Słowa te nie stanowią taniego chwytu marketingowego lecz oddanie szacunku człowiekowi,który cały swe życie poświęcił niesieniu pomocy innym.
   To piękne i szlachetne ale jakże jednocześnie bardzo trudne.
   Z życzeniami dalszego uporu, poświęcenia i zdrowia podpisuje się Zygfryd Gdeczyk wraz z całą rodziną.


 • Artur Hurny

  Neurolog,

  • M

   To wyjątkowy człowiek i fachowiec w swojej dziedzinie jako lekarz.Poświęca dużo czasu pacjentowi.Potrafi z pacjentem nawiązać kontakt.Bardzo dużo mi pomógł jako lekarz i wiele Mu zawdzięczam,byłem w ciężkim stanie.Interesuje się bezinteresownie każdym pacjentem,jest wielce oddanym lekarzem.Mało jest takich lekarzy.
   Jestem Jego stałym pacjentem i puki to będzie możliwe chcę pozostać jak najdłużej.
   Życzę dr.Arturowi Hurnemu dużo zdrowia i samych radości. To wspaniały Lekarz.
   Wdzięczny pacjent,...Mirosław Kozłowski
   Świebodzin

  • K

   Mialem mozliwosc leczenia sie pod opieka Artura Hurnego , prywatnie i w szpitalu , jest dobrym fachowcem i myslacym lekarzem , co najwazniejsze slucha pacjenta podczas wywiadu i skrupulatnie notuje . Wysoka kultura i duze rezultaty w leczeniu....


 • Anna Pisarczyk

  Psychiatra,

  • B

   W odbiorze miła, ale to nie o to chodzi, jeszcze potrzebny profesjonalizm. Telefonu nie odbiera, nie wiem po co widnieje w jej danych. Dla mnie to nie do pojęcia, żeby lekarz tej specjalizacji nie odbierał telefonu, jeżeli coś nie pasuje zlekami lub o cokolwiek się spytać, to dostępna za 100 w dormedzie a tam dodzwonić się, też graniczy z cudem. Umawia się na wizytę, a po przyjściu okazuję się że pani "doktor" już wyszła. Jaka przychodnia tacy specjaliści, to ma sens.

  • M

   Świetny lekarz potraktował mnie bardzo poważnie, jestem bardzo zadowolony, pani Ania jest rewelacyjna. Dziękuję ! :)

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Alina Kulińska

  Reumatolog,

  • R

   Podzielam opinie moich przedmówczyń. Rzeczywiście jest to kobieta antypatyczna i obcesowa, wykazująca brak empatii dla pacjenta. Byłam u niej tylko raz na wizycie i nigdy tam nie wrócę ! Szczerze odradzam potencjalnym pacjentom.

  • G

   Witam,też spotkałam się z takim potraktowaniem mnie przez tą Panią.Miałam wrażenie ze praca jest dla tej Pani karą (za dobre pieniądze)!już nigdy tam nie pójdę!Z gabinetu wyszłam roztrzęsiona.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Jolanta Popławska

  Alergolog, Pediatra, Lekarz Rodzinny,

  • A

   Zdecydowanie odradzam. Jeżeli jesteście do niej zapisani, to proponuję zmianę lekarza. Dla pani doktor każdy pacjent wyolbrzymia, wymyśla sobie choroby. Lekarka nigdy nie wysłucha. Będąc u niej w gabinecie człowiek czuje się jak intruz i wychodzi bez udzielonej pomocy. O żadnym skierowaniu nie ma mowy, jest to dla pani doktor wielkim problemem. Obraża pacjenta, potrafi powiedzieć, że ma coś z głową. Poszła na medycynę chyba tylko dla pieniędzy i podziwu. Sądzę, że lekarzem trzeba być z powołania, a pani Popławska zdecydowanie nim nie jest.

  • K

   Do doktor Popławskiej byłam kilka razy, nie lubię tracić czasu w kolejkach więc przychodzę wtedy gdy tylko czuję się naprawdę źle i mam gorączkę. Tym razem nie zdążyłam do końca powiedzieć co mi dolega, a doktor od razu groźnym głosem stwierdziła, że przyszłam z katarkiem po zwolnienie. W trakcie badania powtarzała kilka razy, że cały dzień wszyscy przychodzą po zwolnienie na katar i mi na pewno też o to chodzi. Nie jest to pierwszy raz jak mnie tak potraktowała, wcześniej sądziłam, że miała zły dzień ale widocznie to jej sposób na pozbycie się pacjenta. Tak więc dzięki rozpoznaniu "katarku" ponad dwa tygodnie męczę się z choroba, przerobiłam już wysoką gorączkę, katar, ból gardła oraz kaszel. Więcej tej pani nie odwiedzę.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Mariola Kaczorowska-Weber

  Laryngolog,

  • M

   Bardzo opryskliwy lekarz, po minucie chce się wyjść z gabinetu, żałowałam, że do niej przyszłam. Burczy pod nosem, pracuje jakby ją siłą przyciągnęli. Przyszłam do dr ze skierowaniem od lekarza rodzinnego, ponieważ od miesiąca męczyłam się z katarem. Chciałam się upewnić, czy to nic poważnego, czy to nie jakieś zapalenie zatok bądź coś innego, a zostałam potraktowana powierzchownie, niemal wyśmiana przez lekarkę, że z czymś takim do niej przychodzę. NIE POLECAM!!!!!