Centrum Diagnostyczne HELIMED Opole

Centrum Diagnostyczne HELIMED Opole

Opole 1 adres

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Usługi medyczne stanowią jedno z kluczowych ogniw procesu diagnostyki pacjenta. Do każdego badania, które wykonujemy w Centrach Diagnostycznych HELIMED, podchodzimy z najwyższą starannością, fachowością i zaangażowaniem. Ponadto z należytym szacunkiem traktujemy każdego pacjenta, który się u nas zjawia. To wszystko składa się na wysoką jakość usług, która jest fundamentem naszej działalności.
Zgodnie z naszym motto „Widzimy więcej – dla zdrowia naszych pacjentów”, chcemy dołożyć naszą cegiełkę do poprawy lub utrzymania na wysokim poziomie stanu zdrowia każdej z osób, która nas odwiedzi.
Realizacja misji zobowiązuje nas do ciągłego doskonalenia zarówno naszego zespołu, jak i urządzeń, na których pracujemy. Dlatego HELIMED dysponuje nowoczesnymi urządzeniami do badań Tomografii Komputerowej i Rezonansu Magnetycznego, a swoją bazę sprzętową stale unowocześnia, dorównując standardami do najlepszych światowych ośrodków radiologii.
Dzięki lokalizacji naszej pracowni w jednostce specjalizującej się w leczeniu neurologicznym, zdobyliśmy rozległą wiedzę w zakresie diagnostyki badań neurologicznych.
Współpracujemy ze Szpitalem i przeprowadzamy również wszystkie pozostałe rodzaje badań.
Badania wykonywane w pracowni: Tomografia komputerowa i Rezonans magnetyczny
Dowiedz się więcej

Adres

Centrum Diagnostyczne HELIMED Opole
Wodociągowa 4, 45-221 Opole
Centrum Diagnostyczne HELIMED Opole logo

Specjaliści

Najczęściej zadawane pytania