Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Artmed

Chorkówka 130

38-458 , Chorkówka , podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Alina Kotiuszko

  Ginekolog, lek.

  • R

   Potrafi świetnie diagnozować i leczyć stany zapalne (dlatego nie wybrałem oceny "bardzo słaby"). Przy porodzie jednak już wolałbym aby Żoną zamiast niej zajmował się choćby właściciel kliniki aborcyjnej...

  • P

   Od 20 lat Pani dr Kotiuszko jest moim lekarzem ginekologiem.Rodziłam swoja córkę przy niej,leczyłam się i leczę u niej.Teraz też moja córka jest jej pacjentką.Nie zgadzam się z opiniami,że zależy jej tylko na pieniądzach.Jest naprawdę wspaniałym człowiekiem,ciepłą i troskliwą osobą.Może i są inni lepsi ginekolodzy,ale tej lekarki nie zamieniłabym na żadną inną.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Anna Jasłowska

  Stomatolog, lek. dent.

  • A

   Najlepszy dentysta w Krośnie, pełen profesjonalizm. Podczas wizyty wszystko przebiega bezboleśnie. Super podejście do dzieci. Polecam!!!!


 • Artur Siwiec

  Chirurg,

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Przyjechałam do doktora z ostrym bólem zęba, okazało się że rośnie mi 8 która jest cała zaropiała. Jestem w ciąży więc lekarz stwierdził, że najlepiej jest poczekać do porodu i wtedy myśleć co dalej robić. Buzia już była całą spuchnięta i ból niesamowity a doktor kazał mi wcierać masc dla dzieci na ząbkowanie. Wizytę skwitował lekceważącym zdaniem, że dzieci źle przeżywają ząbkowanie i tak samo źle przeżywają to dorośli. Odesłał mnie bez żadnej pomocy. Na szczęście inna klinika usunęła mi zęba, który był cały w ropie, jeszcze chwila i dostałabym prawdopodobnie ostrego stanu zapalnego. Nie polecam, lepiej trzymać się od tego doktora z daleka. Dodatkowo nie założył rękawiczek jak sprawdzał przyczynę bólu! Zero profesjonalnego podejścia do pacjneta, dodatkowo ten lekceważący ton towarzyszący rozmowie z nim jest bardzo nie na miejscu.

  • G

   Witam!
   Pan doktor wykonuje swoje prace pośpiesznie i niechlujnie. Przeważnie pracuje bez rękawiczek, co skutkuje późniejszymi zakażeniami błon śluzowych po każdej wizycie. Żąda ze leczenie kwot wyższych niż umówione. Pan doktor założył mi koronkę na zęba z zakażonym okalającym dziąsłem. O ile teraz mi wiadomo przed okoronowaniem taki stan zapalny powinien być przeleczony. Dodatkowo podczas dopasowywania i piłowania koronki została ona uszczerbana. Niekomfortowa dla mnie jako pacjenta jest liczba personelu towarzyszącego doktorowi podczas leczenia.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu