Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Raba Wyżna 435 D, Rabka-Zdrój
Specjalistyczny Praktyka Lekarska z pełną refundacją recept !!!

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalista pediatrii (Instytut Pediatrii Akademii Medycznej w Krakowie) i medycyny rodzinnej z wieloletnim doświadczeniem oraz dużym doświadczeniem z...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Choroby wieku dziecięcego
  • Infekcje dróg oddechowych
  • Angina
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Pediatria
  • Medycyna rodzinna

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie

5

Ogólna ocena
8 opinii

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Polecam, bardzo rzeczowy, odpowiedzialny i dokładny lekarz, zbadał i wyjaśnił wszystko, zebrał tez dokładny wywiad i w razie jakichkolwiek wątpliwości lub pogorszenia stanu poprosił o kontakt telefoniczny. Jestem zadowolonona z wizyty napewno skorzystam jeszcze nie raz.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczny Praktyka Lekarska z pełną refundacją recept !!! Inny

Bardzo rzeczowy lekarz. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Dzieci się go nie boją a to ważne. Polecam


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczny Praktyka Lekarska z pełną refundacją recept !!! Inny

Bardzo wszystkim polecam wizytę u Pana Doktora. Okazał się naprawdę jedynym sensownym lekarzem na całym Podhalu, który przyjął nas z dzieckiem z wyjątkową troską, uwagą i zaangażowaniem. Nasza pierwsza wizyta u Pana Doktora była w zeszłym roku i teraz, gdy tylko mamy wątpliwości odnośnie naszej córeczki, umawiamy się na wizyty regularnie. W końcu mam stałą opiekę specjalisty i na pewno nie zmienię na innego.
Wizyty przebiegiają zwasze w miłej i ciepłej atmosferze, Doktor zawsze tłumaczy co będzie robił. Zabawia dziecko i z nim rozmawia. Traktuje dziecko jak by to ono przyszło na wizytę, a nie tak jak zazwyczaj, że to rodzic jest na wizycie. Wszystko tłumaczy i dawkowanie leków rozpisuje w klarowny sposób. Wiemy co podawać, ile i przez jaki czas. Zawsze przyjeżdżamy na kontrole, żeby mieć pewność, że wszystko jest w porządku. Bardzo się cieszę i dziękuję. Wiedza ogromna, doświadczenie również!


M
Użytkownik zweryfikowany

Pan doktor Piotr Sekułowicz to wyjątkowy człowiek i z całą pewnością najlepszy lekarz na podhalu. Zjawiliśmy się u Pana Doktora po wcześniejszych wizytach u 5!!! innych lekarzy (W Rabce, Nowym Targu, Zakopanym i nawet w Suchej Beskidzkiej). Wizyta u tego lekarza wygladała inaczej niz poprzednie: dokladny wywiad, bardzo dokładne badanie, bardzo dużo pytań o przeszlosc zdrowotna naszej corki. Dopiero po zebraniu tak szczegolowych informacji Pan Doktor powiedzial, że wie, o dolega corce i trzeba jak najszybciej wdrozyc leczenie. Opowiedzial ze spotkal sie z podobnym przypadkiem w Danii, gdzie pracowal jako lekarz, wiec jego miedzynarodowe doswiadczenie duzo pomoglo. Zweryfikowal przyjmowane leki i zmienil je calkowicie. Choroba corki jest rzadka i w Polsce ma ja zaledwie kilkanascie dzieci. Gdyby nie szybka interwencja i podjecie leczenia, naszej Julki mogloby juz z nami nie byc. Mialam to szczescie, ze trafilam na osobe: cierpliwa, doswiadczona, uczciwa i z bardzo duza wiedza. Mimo,ze mamy daleko do gabinetu, cokolwiek sie zlego dzieje- jeździmy do Niego zawsze i rowniez polecamy wszystkim znajomym, którzy nie beda ryzykować i jechać do byle pierwszego lekarza. Dziekuje Doktorze! Pozdrawiamy serdecznie wraz z Julka.

lek. Piotr Sekułowicz

Jestem głęboko wzruszony tą opinią.Pragnę zadedykować ją moim dawnym mistrzom: prof. Barbarze Kańskiej, prof. Jackowi Pietrzykowi,oraz prof. Janowi Rudnikowi, którzy pomogli mi zdobyć wiedzę i ukształtowali mój charakter - dziękuję. Droga Pani! Zapewniam, że zawsze może Pani wraz ze swoimi dziećmi liczyć na moją życzliwość i opiekę. Równocześnie mam gorącą prośbę do wszystkich Pacjentów - aby wasze dzieci nie musiały czekać w długich kolejkach, proszę o punktualne zgłaszanie się w umówionych terminach.Pozdrawiam serdecznie !!


R
Użytkownik zweryfikowany

Piotr Sekułowicz jest najlepszym pediatrą z jakim miałam kontakt, jego diagnozy w przypadku mojego dziecka są zawsze trafne - mała szybko staje na nogi. Nie zauważyłam jakiegoś nadużywania antybiotyków. Bardzo cenię doktora za pełne szacunku podejście do małego pacjenta, jest spokojny,uprzejmy.


Użytkownik zweryfikowany

Najlepszy pediatra w całej Małopolsce. Dodatkowym plusem jest możliwość szczepień. Pozdrawiamy całą rodziną.


M
Użytkownik zweryfikowany

Nie szafuje antybiotykami. Naprawdę leczy i bada bardzo dokladnie. To jest nasz lekarz od bardzo dawna i nigdy nas nie zawiódł.
Polecam pana doktora Sekułowicza.

lek. Piotr Sekułowicz

Dziękuję bardzo za słowa uznania i zaufanie z którym spotykam się ze strony Pani oraz jej pociech już od dobrych kilku lat. Zapraszam serdecznie do mojego gabinetu, również w celu uzyskania informacji na temat profilaktyki chorób a także na rozmowę dotyczącą rozwiązywania problemów zdrowotnych i wychowawczych Pani dzieci.Pozdrawiam!


A
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz! Zajął się moim dzieckiem bardzo profesjonalnie: ma podejście do dzieci, tłumaczy co się dzieje i dlaczego powinno się postępować w określony sposób. Dał mojemu synkowi odznakę 'dzielny pacjent" i od tego czasu już nie boi się wizyt u lekarza. dziękuję. Joanna M.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalista pediatrii (Instytut Pediatrii Akademii Medycznej w Krakowie) i medycyny rodzinnej z wieloletnim doświadczeniem oraz dużym doświadczeniem z...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Choroby wieku dziecięcego
  • Infekcje dróg oddechowych
  • Angina
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Pediatria
  • Medycyna rodzinna