Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Grunwaldzka 9, Sanok
SensoReh

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Mgr fizjoterapapii, terapeuta manualny, dyplomowany terapeuta PNF, HVLA Nr Prawa wykonywania zawodu 5798, w zawodzie od 2008 roku Odbyte szkolenia z...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Bóle kręgosłupa
 • Wady postawy
 • Rwa kulszowa
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SensoReh Inny

Fizjoterapeuta, który zasługuje na diamentowy medal! Pan Piotr jest nie tylko niekwestionowanym specjalistą w swej dziedzinie, ale również wrażliwym człowiekiem o ogromnym sercu. Posiada niesamowite podejście do pacjentów i w każdym z nich zauważa cuda dla innych niedostrzegalne. Potrafi namalować uśmiech na twarzy każdego malucha i wlać nadzieję w serce każdego chorego. Ciężko znaleźć tak pomocnego i życzliwego profesjonalistę!

Dzięki Panu Piotrowi mogę obecnie cieszyć się prostym kręgosłupem i kolanami - i z tęsknotą wspominać swoje wizyty w gabinecie. Dziękuję za wszystko!


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SensoReh skręcona kostka

Super fizjoterapeuta , rzetelne podejscie do sprawy i pacjenta ,bez sztucznej atmosfery można pogadac jak kolega , polecam pana Piotrka


Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SensoReh

Bardzo dobry fizjoterapeuta.
Posiada ogromną wiedzę i umiejętności.
Ma świetne podejście do swoich pacjentów, zarówno dorosłych jak i dzieci.
Naprawdę bardzo polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SensoReh

Fantastyczny fachowiec, zna się na tym co robi. Wyciągnął mnie z naprawdę poważnego stanu. Warto było przyjechać do Pana Piotra nawet z daleka. Widziałam też jak zajmuje się fizjoterapią chorych dzieci i również polecam. Dla mnie specjalista na medal!


Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały specjalista ,ogromna wiedza, sposób przekazania tej wiedzy w słowach łatwo rozumianych- co jest bardzo dużym plusem (żadne wycięte zdania z książek). Świetne, fachowe i umiejętne podejście do pacjenta. Do tego bardzo koleżeński. Także polecam wszystkim, którzy chcą wrócić do zdrowia oraz swojego ulubionego sportu. Pozdrawiam :)


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SensoReh terapia przeciwbólowa

Zmagam sie z przepuklina miedzykręgowa w odcinku ledźwiowym, w maju tego roku bòl byl tak silny, że nie mogłem normalnie funkcjonować. Przez dwa miesiące dostawałem zastrzyki przeciwbólowe a i tak cierpiałem strasznie. Nikt nie umiał pomóc. W koncu trafilem do Piotra Pastyrzaka i po jednej terapii nastapila prawie całkowita poprawa. Można to zaliczyć do kategorii cudu, ale to niewymodlony cud tylko cudowne ręce Piotra sprawiły, że moje życie wróciło do normy. Ból zniknął.
Piotr jest jednym z najlepszych fizjoterapeutów, specjalistów, fachowców, jakich znam. Trafnie diagnozuje przyczyne bòlu, stosuje bezbolesną terapie a jego celem jest wyleczenie a nie leczenie pacjenta.
Polecam Piotr C

mgr Piotr Pastyrzak

Bardzo dziękuję za miłe słowa. Pozdrawiam serdecznie


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu terapia osób starszych po udarze z ograniczoną zdolnością poruszania się

Znakomity fizjoterapeuta- niezwykle skuteczny, znający się na swojej pracy, ze świetnym podejściem do ludzi starszych. Duża wiedza medyczna w połączeniu z wrażliwością i uważnością na drugiego człowieka sprawiają, że terapia jest nie tylko efektywna ale także przyjemna.
Pan Piotr jest nie tylko świetnym fachowcem ale także miłym i bardzo uczynnym człowiekiem.
Jestem mu ogromnie wdzięczna za pomoc jakiej udziela moim Rodzicom.
Dziękuję i polecam z całego serca.
Beata BŻ

mgr Piotr Pastyrzak

Dziękuję Pani Beato. Staram sie najlepiej jak potrafie. Pozdrawiam


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SensoReh leczenie bólu

Specjalista w każdym aspekcie. Od pierwszego kontaktu czuć że ma się kontakt ze specjalistą. Dodatkowo poczucie humoru i podejście do pacjenta pozwalają w pełni się rozluźnić. Polecam serdecznie


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SensoReh skręcenie stawu skokowego

Świetny specjalista, przeprowadził dokładną, poprawną diagnozę i pomógł mi w szybkim czasie stanąć na nogi. Atmosfera w gabinecie wspaniała, wyposażenie na wysokim poziomie. Pan Piotr nie ma sobie równych najlepszy fachowiec w mieście. Gorąco polecam.

mgr Piotr Pastyrzak

Bardzo dziękuję Pani Marysiu za opinie. Życzę wszystkiego dobrego


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SensoReh ból kręgosłupa

Można goscia polecieć. W czasie urlopu korzystałem z powodu bólu kręgosłupa szyjnego i piersiowego. Jestem po serii zabiegów i jak narazie jest ok

mgr Piotr Pastyrzak

Bardzo dziękuję


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

7 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Rok temu przeszedłem operacje kręgosłupa w odcinku piersiowym ( złamany trzon kręgu Th9). Wkręcono przeznasadowo 8 śrub i założono 2 pręty. Chciałbym dowiedzieć się czy moge wykonywać ćwiczenia podciągania na drążku?

  Można. Zacznij od krótkich serii na początku bo może pojawić się ból który z czasem powinien się zmniejszac

  mgr Piotr Pastyrzak

 • Mam 24 lata
  Od kwietnia mam problemy z kręgosłupem
  Najpierw piersiowym teraz też lędźwiowym.
  Co chwila przesówają mi się kręgi. Wczoraj miałem ustawione dzisiaj znów wypadnięte. To już w tym roku może z 10 raz. Nawet kiedy się oszczędzam w pracy potrafią się przesunąć. Co może być przyczyną?

  Pogłębiona diagnostyka fizjoterapeutyczna jest koniecznie potrzebna. Może trzeba zmienić metodę pracy. Jest wiele dobrych metod. Same manipulacje nie zawsze dają dobre i długotrwałe efekty. Na pewno trzeba wprowadzić ćwiczenia. Znajdź jakiegoś dobrego fizjo który zna się na temacie kręgosłupa

  mgr Piotr Pastyrzak

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Mgr fizjoterapapii, terapeuta manualny, dyplomowany terapeuta PNF, HVLA Nr Prawa wykonywania zawodu 5798, w zawodzie od 2008 roku Odbyte szkolenia z...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Bóle kręgosłupa
 • Wady postawy
 • Rwa kulszowa
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna