Piotr Krawczuk

verifiedCreated with Sketch.

Kardiolog

2 opinie +dodaj

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w 2011 r Obecnie na szóstym roku specjalizacji w dziedzinie kardiologii. Specjalizację… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
2 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Flosmed - sieć przychodni lekarskich w PoznaniuUsługa: konsultacja kardiologiczna, EKG

  Na wizycie byłem z moja babcia - trudno ją było zaciągnąć do Lekarza, ale sposobem przeprowadzenia wizyty pan Doktor przekonał ją do siebie. Zebrał szczegółowo wywiad, zbadał, a co najważniejsze wytłumaczył Babci wszystko w prostych słowach. Oby jak najwiecej takich Lekarzy!

 • M
  Lokalizacja: Flosmed - sieć przychodni lekarskich w PoznaniuUsługa: niewydolność serca

  Bardzo dobra atmosfera w trakcie wizyty - przyszedłem z Mamą z niewydolnością krążenia. Pan Doktor wykonał EKG, echo serca, dokładnie przeprowadził wywiad i przepisał nowe leki. Bardzo polecamy wszystkim!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w 2011 r
  Obecnie na szóstym roku specjalizacji w dziedzinie kardiologii. Specjalizację odbywa na Oddziale Kardiologicznym Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu.
  Członek Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego oraz European Society of Cardiology. Aktywny Członek Sekcji Echokardiografii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Uczestnik licznych sympozjów naukowych oraz kursów doskonalących stale podnoszący swoje kwalifikacje zawodowe.

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, Wydział Lekarski