lek.

Piotr Jakubik

Urolog, Chirurg

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 65 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Piotr Jakubik - urodził się i kształcił w Krakowie. Tu skończył studia w Akademii Medycznej im. Mikołaja Kopernika. Także w Krakowie w III Klinice Chirurgii Ogólnej Collegium Medic... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Piotr Jakubik - urodził się i kształcił w Krakowie. Tu skończył studia w Akademii Medycznej im. Mikołaja Kopernika. Także w Krakowie w III Klinice Chirurgii Ogólnej Collegium Medicum UJ uzyskał dyplom specjalisty pierwszego stopnia. Edukację medyczną kontynuował w Klinice Urologii Collegium Medicum UJ.
  Urolog Kraków
  Rok 2003 to ważny moment w jego karierze. Wtedy właśnie otrzymał tytuł specjalisty drugiego stopnia w dziedzinie urologii oraz członka European Board of Urology. Dr Jakubik słynie z ogromnego zaangażowania w pracę, na bieżąco śledzi najnowsze trendy w medycynie. Wiedzę teoretyczną oraz umiejętności kliniczne rozwijał pracując w Klinice Urologii Collegium Medicum.
  Odbył szkolenie w Klinice Urologii w Rotterdamie.
  Piotr Jakubik wchodzi w skład Europejskiego Towarzystwa Urologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Urologicznego.

Znajomość języków

 • angielski

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor rewelacyjny pełen profesjonalizm,zajął się mną od razu.Pomimo wizyt co 20 minut,moja trwała 40 i Pan Doktor się nie śpieszył tylko mi dokładnie i powoli wszystko wytłumaczył.Jestem Bardzo Zadowolona,a przyznam,że byłam u Doktora pierwszy raz i nikt mi go nie polecił tylko znalazłam go w internecie i jako jeden z nielicznych przyjmował w sobotę a na tym mi właśnie zależało no i się nie zawiodłam.Bardzo Polecam !!!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Piomedic

  Świetny lekarz pełen profesjonalizm
  Mija pierwsza wizyta u urologa dużo stresu ale nie potrzebnie polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia PiomedicUsługa: Zwykła wizyta

  jak narazie jestem zadowolony z wizyt u lekarza (diagnoz) dalsze informacje podczas dalszego leczenia

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia PiomedicUsługa: Zwykła wizyta

  Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, pan doktor potrafi przede wszystkim uważnie słuchać pacjenta. Poczułam się zaopiekowania i wiedziałam, że jestem w dobrych rekach. W cenie wykonano mi USG. Polecam tego doktora.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia PiomedicUsługa: konsultacja

  Miły kompetentny lekarz służący poradą , polecam . NIE bójcie się urologów panowie. Na pewno kiedyś się udam na badanie kontrolne .

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  bardzo fajny gość,jak mi nie przejdzie to znowu go odwiedze. NIE bójcie sie urologów panowie.
  Pozdrawiam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor sprawia bardzo dobre pierwsze wrażenie, jest uprzejmy i kompetentny. Trudno napisać cos więcej po pierwszej wizycie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta z obawami u lekarza tej specjalizacji jest dosyć mocnym przeżyciem. Profesjonalizm, doświadczenie oraz empatia sprawiły jednak, że nie było nawet przez chwilę wstydu w relacji pacjent - lekarz. Można gorąco polecić - szczególnie ważne jest dokładne omówienie problemu oraz wyjaśnienie i zobrazowanie sytuacji zdrowotnej. Pan doktor nie miał problemu, aby na to samo pytanie z mojej strony odpowiedzieć dwa razy, abym wszystko dobrze zrozumiał.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Przez ostatnie 4 lata zmagam sie z bardzo uciążliwym problemem. W tym czasie, regularnie, odbywałem wizyty w klinice urologii. Lekarze bagatelizowali problem mówiąc 'tak już musi byc'. Pan doktor dosc szybko zdiagnozowal problem, zlecił badania i przepisał lekarstwa. Już teraz jest zdecydowanie lepiej a mam nadzieje ze bedzie jeszcze lepiej. Na chwile obecna jestem zadowolony i kontynuuje leczenie u doktora.

 • Lekarz godny polecenia , badanie profilaktyczne przeprowadzone sumiennie i dokładnie. Wykonanie badania USG na miejscu i tłumaczenie na bieżąco wyświetlanego obrazu sprawiały , że wizyta nie była stresująca ani krępująca. Pan Piotr to pogodny człowiek cierpliwy , który z uśmiechem odpowiada na wszystkie pytania. Panowie badamy się akcja Movember trwa !