Piotr Czarnecki

verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta, Terapeuta, Specjalista medycyny naturalnej

18 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
16 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem fizjoterapeutą z kilkuletnim stażem. Naukę kontynuuję w poznańskiej Akademii Osteopatii (obecnie jestem studentem V roku medycyny osteopatycznej). Akademia Osteopatii jest przynależna… więcej

Pacjenci cenią mnie za

Przyjazną atmosferę w gabinecie
Skuteczność leczenia
Terapię osteopatyczną

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
18 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIZJOSPORTS Osteopatia Fizjoterapia Piotr Czarnecki OsteopataUsługa: ból lewego barku

  „Zdecydowanie najlepszy fizjoterapeuta w centralnej Polsce. Bez problemu w każdej chwili mogę się z nim skontaktować odnośnie jakiegoś urazu doznanego na treningu. Miła atmosfera, profesionalne i indywidualne podejście do każdego pajcenta. Serdecznie polecam”.

 • E
  Lokalizacja: OSTEOPATIA FIZJOTERAPIA Piotr Czarnecki

  Pan doktor bada mi pomóc w bólach kręgosłupa w neuralgii międzyżebrowej bólach pleców bólach nogi przy rwie kulszowej przy rwie kulszowej bardzo polecam duża wiedza w medycynie naturalnej wysoka kultura i prawidłowe podejście do pacjenta Aby więcej było takich lekarzy jak pan Piotr

 • M
  Lokalizacja: FIZJOSPORTS Osteopatia Fizjoterapia Piotr Czarnecki OsteopataUsługa: skolioza

  Jestem zadowolona z fachowej i skutecznej rehabilitacji.Uważam że czas poświęcony rehabilitaji jet skuteczny.Spełniła moje oczekiwania ,wszystko profesjonalnie

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIZJOSPORTS Osteopatia Fizjoterapia Piotr Czarnecki OsteopataUsługa: ból w stopie

  Bardzo dokładny, sympatyczny specjalista, z zaangażowaniem podchodzi do pacjenta, wysłuchuje z uwagą. Już po pierwszej wizycie ból, który utrzymywał się przez 3 miesiące, zelżał. Oprócz terapii manualnej otrzymałam szczegółowe wskazówki co do ćwiczeń w domu. Zdecydowanie polecam usługi pana Piotra.

 • G
  Lokalizacja: OSTEOPATIA FIZJOTERAPIA Piotr CzarneckiUsługa: bóle mięśniowe i korekta postawy ciała

  Bardzo profesjonalne podejście to pacjenta! Bardzo pomógł w bólach mięśniowych i korekcie postawy. :) 5*****

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: OSTEOPATIA FIZJOTERAPIA Piotr CzarneckiUsługa: wizyta terapeutyczna

  dokucza mi rwa kulszowa,po jednej sesji trudno oczekiwać cudu.nie mniej jednak jestem bardzo zadowolona z terapii.Ból nie ustąpił ale jest słabszy mogę się wyprostować i chodzić bez kijka,Pan Piotr to bardzo sympatyczny a przy tym profesjonalny terapeuta,no i oczywiście polecam osobom którym dokucza kręgosłup oraz polecę swoim znajomym.Anna Kowalska

 • Lokalizacja: FIZJOSPORTS Osteopatia Fizjoterapia Piotr Czarnecki Osteopata

  Do gabinetu Pana Piotra trafiłam z bólem biodra. Po 2 wizytach ból został zażegnany. Pan Piotr wykazał się fachową wiedza. Polecam z czystym sumieniem.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIZJOSPORTS Osteopatia Fizjoterapia Piotr Czarnecki OsteopataUsługa: Wizyta terapeutyczna

  Pełen profesjonalizm ! Do gabinetu trafiłem z kontuzją czysto sportową, już po pierwszej wizycie poczułem poprawę, której nie mogłem odczuć mimo sporej przerwy w aktywności fizycznej po kontuzji. Kolejne spotkania w gabinecie Piotra Czarneckiego, jego doświadczenie, umiejętności praktyczne i wiedza teoretyczna (gdzie zawszy pytałem, co teraz robimy?, po co i dlaczego?:)) spowodowały, że poza pomocą doraźną, zdecydowałem się również no kolejne spotkania, w związku z codzienną pracą siedzącą przy komputerze, co również odczułem bardzo pozytywnie w codziennym życiu zawodowym. Polecam !

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIZJOSPORTS Osteopatia Fizjoterapia Piotr Czarnecki OsteopataUsługa: fizjoterapia

  Do Piotra trafiłem poszukując fizjoterapeuty zajmującego się m.in. kontuzjami sportowymi (w moim przypadku uraz mięśni pleców powstały w wyniku przeciążenia podczas treningu). Już po pierwszej wizycie odczułem bardzo dużą ulgę w bólu i uczuciu nacisku oraz postęp w kierunku przywrócenia właściwej sprawności, teraz jest w pełni ok :) Piotr to fizjoterapeuta z pasją, znający się świetnie na swoim zajęciu z indywidualnym podejściem do pacjenta. Przekazuje również w zrozumiały dla pacjenta sposób co robi i co pacjent sam może zrobić, aby zminimalizować dolegliwości. Zdecydowanie polecam wszystkim!

 • Lokalizacja: FIZJOSPORTS Osteopatia Fizjoterapia Piotr Czarnecki Osteopata

  Serdecznie polecam, profesjonalne podejście. Przy mojej przypadłości bólu kręgosłupa który towarzyszył mi od lat Pan Piotr pomógł mi "stanąć na nogi" i wreszcie mogę funkcjonować normalnie na co dzień :)

Pytania pacjentów (1)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem fizjoterapeutą z kilkuletnim stażem. Naukę kontynuuję w poznańskiej Akademii Osteopatii (obecnie jestem studentem V roku medycyny osteopatycznej). Akademia Osteopatii jest przynależna do Osteopathic European Academic Network – organizacji zrzeszającej najlepsze szkoły osteopatyczne w Europie).

  Podczas swojej nauki odbyłem wiele ponad 40 szkoleń z medycyny osteopatycznej, które nauczyły mnie innego spojrzenia na moich Pacjentów i ich choroby.
  Bogata praktyka i holistyczne podejście do organizmu człowieka pomaga mi w skutecznej terapii Pacjenta, a to daje mi niesamowitą satysfakcję i motywację do dalszej nauki.

Specjalizacje

 • Osteopatia
 • Neurologia
 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • Rehabilitacja medyczna
 • Medycyna sportowa
więcej

Edukacja

 • WSEiT (Poznań, 2011)

Znajomość języków

 • angielski

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl