Tutaj jesteś: 
Strona Główna
Created with Sketch.
Ortopeda
Created with Sketch.
Created with Sketch.
Paweł Dylewski

Paweł Dylewski

Ortopeda

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 260 osób

 • Specjalizacja

  Lekarz Paweł Dylewski to jeden z 30 lekarzy o specjalizacji ortopeda w miejscowości Płock na ZnanyLekarz.pl

 • Dostępność

  Lekarz Paweł Dylewski przyjmuje w jednym gabinecie

 • Kontakt

  Ten ortopeda nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

10 opinii

 • Jestem po pierwszej operacji kolana, w styczniu będę mieć kolejną z opcją wstawienia specjalnej membrany która wypełni ubytek w chrząstce. Pan Paweł Dylewski pełen profesjonalista zna się na tym co wykonuje, Polecam serdecznie. Marcin

 • Witam,byłem z moim ojcem na wizycie kontrolnej, złamanie miednicy i ręki.Wiek 92 lata stymulator serca oraz inne schorzenia.Prosiłem o zlecenia na wózek .Otrzymałem odpowiedz od pana doktora że w żadnym wypadku pacjent będzie chodził.Moim zdaniem będąc lekarzem bez serca takim okazał się pan doktor Dylewski można wydać taką decyzję.Noszę tatę do ubikacji itp.Czy pacjent w tym wieku nie ma już żadnych praw?Jak tak można postępować.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Pan Doktor postawił dobrą diagnozę na pierwszej wizycie, gdzie inni lekarze twierdzili, że nic mi nie jest. Leczenie przebiegło szybko i rzetelnie. Opieka Pana Doktora również rzetelna. Polecam!! Właściwy człowiek na właściwym miejscu i to wszystko na NFZ. Oczywiście do krytyków- zawsze się znajdzie ktoś komu coś nie będzie odpowiadać.. Pozdrawiam.

 • od razu na pierwszej wizycie zrobił usg stopy i znalazł przyczynę. Przepisal receptę na zastrzyk, która kosztowała mnie ok??6 zł.?? za 2 tyg mialam umówiony zabieg u niego w gabinecie. Ból zniknął po ok 2 dniach bezpowrotnie. Polecam. Leczy tak samo zarówno na fundusz jak i prywatnie.

 • Jestem koleżanką doktora Pawła Dylewskiego i w/g mnie jest bardzo dobrym lekarzem, no i oczywiście mnie również podoba się jako mężczyzna.

 • Specjalista, nic dodać nic ująć.

 • Dr.Paweł Dylewski jest odpowiednim człowiekiem na odpowiednim miejscu , bardzo dobrym fachowcem w swojej dziedzinie troszczącym się o pacjenta BEZINTERESOWNIE, odwiedzał mnie na sali chorych każdego dnia jeszcze przed obchodem pytając o samopoczucie i oglądając operowaną przez siebie nogę , życzę każdemu aby w tak trudnej sytuacji mógł być pod opieką tego wspaniałego lekarza. Z poważaniem wdzięczna pacjentka.

 • Byłem badany przez kilku lekarzy, mnożyli tylko badania diagnostyczne. Pan doktor postawił diagnozę po wnikliwym wywiadzie i badaniu, zrobił artroskopię kolana. Po 2 tygodniach wróciłem do normalnego życia, wkrótce zacząłem uprawić sport. Uważam, że pan doktor jest kompetentny, dokładny, przy tym traktuje człowieka po partnersku.Gorąco polecam.

 • Jestem koleżanką doktora Pawła Dylewskiego z Oddziału Ortopedycznego i w/g mnie jest bardzo dobrym lekarzem, no i oczywiście podoba mi się jako mężczyzna.

 • Pan doktor leczy tylko za kasę ! Poszedłem na wizytę z narodowego funduszu zdrowia, czyli bezpłatną. Doktor stwierdził że trzeba będzie zrobić USG stopy (zrozumiałem że będzie również bezpłatne - na fundusz), doktor jednak wyprowadził mnie z niewiedzy. USG kazał zrobić już sobie prywatnie - odpłatnie u niego !!! Skandal. Jak dla mnie odradzam

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz