Umów wizytę Zapytaj lekarza
348 odwiedzin w ciągu 30 dni

Pracuję indywidualnie z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi prowadząc terapię indywidualną jak i terapię par i małżeństw towarzysząc im w przezwyciężaniu życiowych trudności w atmosferze… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
82 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PsychoterapeutycznyUsługa: psychoterapia par i małżeństw

  Gorąco polecam Panią Paulinę jako terapeutę par. Pani Paulina jest bardzo miłą, sympatyczną osobą oraz bardzo profesjonalnym psychologiem. Podchodzi do swojego pacjenta z sercem i z dużym zaangażowaniem. Bardzo dziękuję za pomoc i polecam w 100%. Trafna analiza problemów i rzeczowe podejście do zagadnień. Praca z panią Pauliną to sama przyjemność choć tematy poruszane na spotkaniach nie należą do najłatwiejszych. Wysoka kultura osobista, trafna analiza problemów i rzeczowe podejście do zagadnień to największe atuty Pani Pauliny. Jako terapeutę z czystym sumieniem polecam panią Paulinę każdemu, kto chce sięgnąć po pomoc specjalisty. Ponieważ warto rozmawiać. Przyszliśmy z ogromnym problemem małżeńskim. Pani Paulina stworzyła atmosferę życzliwości i akceptacji dla każdej ze stron. Gdy ludzie są na siebie zezłoszczeni, albo mają żal, wtedy bardzo trudno jest rozmawiać, tymczasem tutaj rozmowa szła w kierunku wzajemnego zrozumienia.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PsychoterapeutycznyUsługa: konsultacje psychologiczne

  Chciałabym z całego serca polecić Paulinę. Trafiłam do niej kierując się pozytywnymi opiniami innych pacjentów i jak się okazało, to był idealny wybór. Paulina jest osobą bardzo ciepłą, przyjazną, potrafiącą od razu zbudować atmosferę wzajemnego zaufania, z uwagą słuchającą tego, co pacjent ma do powiedzenia, a co najważniejsze potrafi wszystko dokładnie wytłumaczyć, dzięki czemu często udaje się spojrzeć na wiele spraw z zupełnie innej perspektywy. To co dla mnie było bardzo ważne w trakcie terapii, to poczucie ogromnego wsparcia z jej strony... czułam, że szczerze kibicuje mi w moich wyborach i cieszy się jak coś się udaje. Z perspektywy czasu bardzo cieszę się, że trafiłam akurat do niej :)

 • V
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PsychoterapeutycznyUsługa: psychoterapia dzieci i młodzieży

  Kontakt dostałem z polecenia. Nie przypadkiem trafiłem na Paulinę. Tak po prostu miało być i jestem bardzo wdzięczny za to. Długo szukałem tego jednego specjalisty, który mnie wysłucha, zrozumie i doradzi. Paulina jest bardzo ciepłą osobą i poświecą całą terapie skupiona na tobie i danym problemie. Cały czas rozmawia i szczerze odpowiada na wszystko. Po prostu do mnie trafiła i pomimo odległości nie mam zamiaru jej zmieniać. Świetnie słucha, ale także nie unika bieżących komentarzy. Przyznaję, że niektóre spostrzeżenia docierały do mnie po jakimś czasie. Z całego serca i szczerzę mogę Paulinę polecić każdemu.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PsychoterapeutycznyUsługa: konsultacje psychologiczne

  Pani Paulina to najlepsza terapeutka z jaka pracowałem. Jej zrozumienie i spokój pozwoliły mi wypowiedzieć na głos wszystkie moje lęki. Bywały momenty kiedy myślałem, że nie dam rady dalej rozdrapywać swojego życia. Jednak dzięki trafnym i mądrym wskazówką dotarłem do końca terapii. Duży plus za poczucie humoru :)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PsychoterapeutycznyUsługa: psychoterapia dzieci i młodzieży

  Polecamy z mężem panią Paulinę jako psychologa dziecięcego! zgodziła się na wizyty domowe z uwagi na nasza skomplikowana sytuację domową. Jestesmy zadowoleni z tego jaki kontakt ma z nasza córką. Jest osobą miłą i serdeczną. Pracujemy razem wedlug wspólnego planu na jej zaburzeniami lekowymi, malymi kokami corka robi postepy. Wiemy że sporo jeszcze pracy przed nami natomiast jestesmy w ciaglym kontakcie z nasza terapeutką. Polecamy!!!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PsychoterapeutycznyUsługa: psychoterapia

  Pani Paulina to terapeutka, która zna się na psychoterapii i mogę ją szczerze polecić każdemu kto boryka się z jakimś życiowym problemem. Sam przyszedłem z chęcią gruntownej zmiany swojego życia, ale nie wiedziałem nawet od czego mam zacząć. Pani Paulina pomogła mi się odnaleźć w całej sytuacji. Po każdym spotkaniu czułem jakąś ulgę i że zbliżam się do rozwiązania swoich problemów. Jeszcze mam trochę problemów do rozwiązania, ale wiem już przynajmniej dokąd zmierzam. Jeszcze raz serdecznie polecam i życzę samej Pani Paulinie wszystkiego dobrego!

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PsychoterapeutycznyUsługa: psychoterapia

  Polecam!! Ciepła, miła i serdeczna. W jej towarzystwie można czuć się pewnie i bezpiecznie. Potrafi stworzyć przyjazną atmosferę, pożartować. Podczas rozmowy koncentruje się, umie wysłuchać, zadać odpowiednie pytania. Warto choć raz pójść na spotkanie, by się o tym przekonać osobiście. Szczególnie zapraszam osoby speszone, nieśmiałe lub te, które mają problemy głęboko zakorzenione i wstydzą się o nich opowiadać. Tu spotkacie się Państwo z tolerancją, indywidualnym podejściem, niezwykłym profesjonalizmem, który wypływa z precyzyjnego przygotowania się do rozmowy. Ponadto warto stwierdzić, że jest osobą niezwykle opanowaną i spokojną (siedzi, słucha, potakuje, nie przerywa). Są niezwykle cenne umiejętności, ponieważ jednocześnie potrafi wyłapać najważniejsze i kluczowe elementy wypowiedzi. Beata

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PsychoterapeutycznyUsługa: psychoterapia dzieci i młodzieży

  Serdecznie polecam Panią Paulinę!!!! od kilku miesięcy spotyka się z naszą 9-letnią córeczką. Ma z nia świetny kontakt i super podejście! Ponadto Pani paulina zgodziła się na wizyty domowe co jest niezwykłym dla nas ułatwieniem, co więcej inaczej nasza terapia byłaby niemożliwa. Nasza córeczka cierpi na zaburzenia lękowe i miała ogromne problemy z chodzeniem do szkoły, teraz jest już nieco lepiej. Jesteśmy świadomi, że jest jeszcze mnóstwo pracy przed nami ale nie poddajmy się. Pracujemy z Pania Pauliną według określonego planu co daje ogromne poczucie bezpieczenstwa. Polecamy Panią Paulinę!!

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PsychoterapeutycznyUsługa: psychoterapia dzieci i młodzieży

  Polecam Panią Paulinę każdemu szukającemu doświadczonego specjalisty z otwartym umysłem, świeżym spojrzeniem i bez uprzedzeń. Mnie osobiście pomogła w dotarciu do własnego, nastoletniego, całkowicie zamkniętego w sobie i pogubionego dziecka. Zaskakująca okazała się dla mnie i męża terapia, która nie angażując dzieci, pozwoliła poprzez zmianę naszego własnego podejścia i postaw, zmienić relacje rodzinne. Dzięki terapii u Pani Pauliny mogę dziś inaczej patrzeć na swoje dzieci, a "narzędzia" otrzymane w czasie terapii pozwoliły mi się do dzieci zbliżyć i lepiej je rozumieć. Rzetelna wiedza, cierpliwość i elastyczność w pracy z pacjentem to cechy, które sprawiają że polecam Panią Paulinę jako terapeutę.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PsychoterapeutycznyUsługa: psychoterapia depresji

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Pani psycholog poświęciła mi sporo czasu na rozmowę a także na wstępne przeanalizowanie mojego problemu. Na początku byłem spięty i skrępowany natomiast spokojna rozmowa z panią Pauliną, a także empatia oraz przyjazne podejście pani psycholog sprawiły, że moje zdenerwowanie zniknęło już po paru spotkaniach! Sesje terapeutyczne z panią Pauliną bardzo mi pomogły, umówiłem się już na kolejne. Po wizycie w gabinecie u pani psycholog nasunęła mi myśl, zawsze cierpliwie wysłucha, często nawet dobrze doradzi, ale niestety- nie zawsze znajdzie rozwiązanie dla trapiących nas problemów.... Gorąco polecam panią psycholog!

Pytania pacjentów (20)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Pracuję indywidualnie z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi prowadząc terapię indywidualną jak i terapię par i małżeństw towarzysząc im w przezwyciężaniu życiowych trudności w atmosferze bezpieczeństwa i akceptacji. Obszarem mojej pracy psychoterapeutycznej są między innymi związki i kłopoty z nimi związane: rozstania, kryzysy w małżeństwach i relacjach partnerskich, toksyczne miłości i uzależnienie od kochania, kłopoty w odnalezieniu właściwej relacji, bolesna samotność.
  Specjalizuje się w pracy z osobami cierpiącymi na zaburzenia lękowe, wahania nastroju czy zmagającymi się z trudnościami w obszarze relacji z innymi ludźmi. Wspieram Klientów, którzy znaleźli się w kryzysie, mają trudności adaptacyjne, doświadczają skutków zaniżonego poczucia własnej wartości. Bliska jest mi problematyka nadmiernego obciążenia stresem i zagadnień z zakresu psychosomatyki. Pomagam w przeżywaniu traum i trudnych zdarzeń życiowych.
  Ponadto prowadzę terapię poznawczo-behawioralną dla dzieci i młodzieży, która doświadcza trudności adaptacyjnych w szkole. Pomagam rodzicom w problemach i trudnościach wychowawczych, rodzinom w rozwiązywaniu naturalnych kryzysów wynikających z przejścia w nową fazę cyklu życia rodziny jak np. narodziny dziecka. Zajmuje się również poradnictwem dla rodziców.
  W swojej pracy łączę elementy różnych szkół terapeutycznych dbając o to, by stosowane metody oddziaływań były adekwatne do indywidualnych potrzeb osoby, którą spotykam w gabinecie.


  Wykształcenie
  Jestem absolwentką Psychologii Klinicznej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz kursu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Wiedzę i umiejętności z zakresu psychoterapii zdobyłam również w trakcie szkolenia z terapii Dzieci i Młodzieży organizowanego przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychoanalitycznej oraz w trakcie terapii poznawczo-behawioralnej Dzieci i Młodzieży przy Centrum CBT EDU w Warszawie. Obecnie jestem w trakcie 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS pod kierownictwem dr Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej. Ponadto brałam udział w licznych szkoleniach z zakresu psychologii i rozwoju dziecka.


  Doświadczenie
  Obecnie pracuje w poradni z młodzieżą i dziećmi mającymi całościowe zaburzenia rozwoju jak i inne trudności natury emocjonalnej, gdzie mam możliwość prowadzenia indywidualnych zajęć terapeutycznych.
  Doświadczenie w diagnozie i pomocy psychologicznej zdobyłam pracując w placówkach oświatowych: szkołach podstawowych, gimnazjach, liceach oraz w poradni psychologiczno-pedagogicznej, gdzie na co dzień pomagałam uczniom i ich rodzicom. Jestem praktykiem, który pomaga rodzicom i dzieciom w każdym wieku.
  Swoją wiedzę w obszarze psychoterapii rozszerzyłam o kursy w zakresie uzależnienia od alkoholu i współuzależnienia oraz w zakresie ADHD, Autyzmu i Zespołu Aspergera. Mam praktykę zarówno z młodzieżą jak i z dorosłymi. W Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza zdobyłam doświadczenie kliniczne. Praca w Wojewódzkim Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublińcu oraz w Szpitalu MSWiA w Warszawie na Oddziale Onkologii i Gastrologii to kolejne punkty w mej pracy.


  Psychoterapia osób dorosłych trwa 50 minut.
  Kontrakt terapeutyczny - Terapia ma swoje reguły. Oto niektóre z nich:
  1. Terapeutę obowiązuje zasada poufności. Wyjątek: Jeżeli dowiem się, że dzieje się Pani /
  Panu krzywda, albo Pani / Pana życiu czy zdrowiu coś zagraża będę musiała zadbać o Pani / Pana
  bezpieczeństwo.
  2. W trakcie terapii możemy rozmawiać o różnych, czasem trudnych rzeczach. Jeżeli w trakcie naszych
  rozmów poczuje się Pani / Pan źle, proszę powiedzieć mi o tym. Wspólny kontakt i zaufanie są bardzo
  ważne w terapii.
  3. Wizytę należy odwołać najpóźniej dzień wcześniej. W innym wypadku będę musiała pobrać za
  nią opłatę.
  4. Dwie nieobecności z rzędu bez podania przyczyny i kontaktu oznaczają dla mnie informację o zakończeniu terapii.
  5. Terapeuta ma prawo przekierować pacjenta do innego specjalisty lub placówki.

  Konsultacja psychologiczna trwa 50 minut.

  Spotkania terapeutyczne z dziećmi trwają po 45 min.
  Zasady konsultacji psychoterapeutycznej przed podjęciem psychoterapii z dzieckiem lub nastolatkiem:
  1. Pierwsze trzy spotkania z psychoterapeutą to czas na:
  a. zebranie wszystkich ważnych informacji dotyczących powodu zgłoszenia
  b. ustalenie diagnozy
  c. nawiązanie kontaktu z dzieckiem/nastolatkiem, rozmowę z nim o jego problemach
  d. pomoc w określeniu przez niego celów terapii
  e. wspólne podjęcie decyzji o rozpoczęciu psychoterapii lub zakończeniu spotkań.
  2. Podczas terapii terapeuta wspólnie z Państwa dzieckiem będzie pracował nad realizowaniem
  postawionych przez dziecko/ nastolatka celów, które mają mu pomóc w lepszym radzeniu sobie z
  obecnymi problemami.
  3. Terapeutę obowiązuje zasada poufności.

  Jestem pod stała superwizją.

  Uprzejmie informuje, że w przypadku psychoterapii dzieci i młodzieży na pierwsze spotkanie zapraszam tylko rodzica aby przeprowadzić z nim wywiad psychologiczny dotyczący trudności emocjonalnych dziecka. W razie pytań proszę o kontakt indywidualny.

  Ponadto, jeśli żaden termin jest niesatysfakcjonujący proszę o kontakt telefoniczny
  http://www.psychologdomowy.pl/index.html

  Uprzejmie informuję, że z uwagi na brak czasu nie odpowiadam na pytania pacjentów na profilu znany lekarz.


  Prywatnie
  Prywatnie niepoprawna optymistka, entuzjastka pieszych wędrówek, fanka pomorza i dobrej kawy. W wolnym czasie lubię podróżować, uprawiać sport oraz gotować.

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna

Ukończone szkoły

 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej - Psychologia Kliniczna
 • Szkoła Psychoterapii Poznawczo Behawioralnej Uniwersytetu SWPS
 • Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach przy centrum TSR
 • Terapia Poznawczo-Behawioralna dzieci i młodzieży CBT
 • Szkoła Psychoterapii Psychoanalitycznej Dzieci i Młodzieży
 • Wyższa Szkoła Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych
 • Trening Uważności MBSR - trening nakierowany na redukcje stresu
więcej

Nagrody i wyróżnienia

 • "SPECJALISTA PRZYJAZNY PACJENTOM 2017", certyfikat jakości przyznawany przez portal ZnanyLekarz.pl na podstawie opinii pacjentów

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 8 w Warszawie
 • Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 3 w Warszawie
 • CSK MSWiA ul. Wołowska 127, Warszawa, Klinika Onkologi i Hematologii
 • Wojewódzki Szpital Neuropsychiatryczny w Lublińcu
 • Mazowieckie Specjalistyczne Centrum Zdrowia w Torkach - staż
więcej

Certyfikaty

Choroby

 • niskie poczucie własnej wartości
 • depresja
 • zaburzenia lękowe
 • zaburzenia emocjonalne
 • nerwica
 • zaburzenia psychosomatyczne
 • zaburzenia nastroju
 • zaburzenia okresu dojrzewania
 • fobia społeczna
 • kryzys w związku
 • stres
więcej

Zdjęcia