Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Paulina Pawłowska psycholog
Górna 5, Olsztyn

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dzieci w każdym wieku

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów dziecięcych w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Górna 5, Olsztyn

Od 120 zł

Paulina Pawłowska psychologGórna 5, Olsztyn

250 zł

Paulina Pawłowska psycholog

Pierwsze spotkanie z nastolatkiem i rodzicami.Górna 5, Olsztyn

150 zł

Paulina Pawłowska psycholog

Pozostałe usługi


Górna 5, Olsztyn

150 zł

Paulina Pawłowska psycholog

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem i trenerem TUS. Ukończyłam Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS (specjalność: wspomaganie rozwoju) oraz studia podyplomowe nada...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • psychologia młodzieży
  • psychologia dzieci
  • Psychologia dzieci i młodzieży

13 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Paulina Pawłowska psycholog Konsultacja psychologiczna

Polecam! Corka zachwycona :) mila atmosfera, czuc zaangazowanie ze strony Pani Pauliny

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Bardzo polecam rozmowę z Panią Pauliną. Pełen profesjonalizm. Pani Paulina odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Podpowiedziała jak postępować w różnych kryzysowych sytuacjach. Było to spotkanie on-line. Polecam wszystkim Panią Paulinę.

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Paulina Pawłowska psycholog konsultacja online

Pani Paulina wyczerpująco odpowiedziała na moje pytania i wyjaśniła wszystko w przystępny sposób. Jestem bardzo zadowolona z konsultacji. Szczerze polecam.


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Paulina Pawłowska psycholog konsultacja online

Bardzo bardzo polecam. Pełen profesjonalizm. Pani Paulina pokazała mi dużo nowych rozwiązań, pomogła spojrzeć na problem z innej strony. Super komunikacja, usłyszałam odpowiedź na każde moje pytanie i wątpliwość. Jestem bardzo zadowolona ze spotkania online. Już od rana włączyłam w nasze życie porady Pani Pauliny i zadziałało! Serdecznie polecam.


S
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Rzeczowa pomoc, duża responsywność, konkretne wskazówki, żadne z moich pytań nie pozostało bez odpowiedzi


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Paulina Pawłowska psycholog konsultacja online

Pani Paulina to osoba bardzo sympatyczna, która z wielkim zaangażowaniem podchodzi do pacjenta. Uważnie wysłuchuje problemów, skrupulatnie analizuje sytuacje i udziela cennych wskazówek, aby za wszelką cenę pomóc. Serdecznie polecamy :)


J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Paulina Pawłowska psycholog konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)

Jestem bardzo zadowolona z wizyty, Pani Paulinka bardzo uważnie słuchała o czym mówiłam, proponowala wiele rozwiązań, jest ciepłą osobą, z bardzo dobrym podejściem. Polecam z całego serca!


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Paulina Pawłowska psycholog konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)

Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pani psycholog bardzo ciepła, uśmiechnięta. Pani Paulina posiada aktualną wiedzę dotyczącą rozwoju dziecka. Bardzo bliskościowe podejście, z szacunkiem i zrozumieniem do małego człowieka. Ja jako rodzic również czułam się bardzo zaopiekowana. Bardzo polecam. I jeśli będzie potrzeba na pewno skorzystan ponownie.


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Paulina Pawłowska psycholog konsultacja online

Polecam z całego serca. Widać gołym okiem że pani Paulina to psycholog z powołania. Słucha bardzo uważnie dzięki czemu stawia trafną diagnozę.


N
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Paulina Pawłowska psycholog konsultacja online

Bardzo ciepła i przyjazna atmosfera. Pani psycholog to przemiła osoba, rzeczowo i dokładnie potrafi wyjaśnić wszystkie wątpliwości. Polecam serdecznie.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

W naszym domu zagościł noworodek. Druga córka ktora jest w wieku 7 lat bardzo to przeżywa. Cieszy się i pomaga. Problemem są noce. Dotychczas zasypiala w swoim łóżku ale w razie " złych snow" zdarzało jej się przychodzić do naszego łóżka i spać razem z nami. Teraz z uwagi na maleństwo prosimy albo spała cała noc w swoim pokoju. Od kilku dni budzi się w środku nocy i płacze. Nie chce sama spać. Nie śpimy 3,4 h. Chodzimy do niej z mężem próbując ja uspokoić. Zapewniamy o bezpieczeństwie i naszej miłości. Jednak już nie mamy pomysłu jak zapobiec nocnym płaczom.

Narodziny rodzeństwa są dla dziecka niezwykle znaczącym momentem w życiu. Zmienia się wówczas wiele rzeczy. Odtąd starsza siostra musi niejako dzielić się miłością i uwagą rodziców. Dziecko często traci wówczas poczucie bezpieczeństwa, na skutek zmian, które zachodzą w jego życiu. Potrzebuje czasu, aby przyzwyczaić się do nowej roli i zaakceptować nową sytuację. Jeśli dotąd córka mogła przychodzić do rodziców, a zostało jej to zabronione w momencie pojawienia się młodszego rodzeństwa, wówczas budzi to większy stres u dziecka (niż kiedy takie próby odbywały się jeszcze w trakcie ciąży). Rozumiem Państwa decyzję, jednak nie polecam wprowadzania tak istotnych zmian jak chęć, aby starsza córka przesypiała całe noce u siebie, w momencie kiedy pojawia się młodsza siostra. Jedyne co mogę w tym momencie zaproponować to omówienie ze starszą córką (w ciągu dnia, nie przed samym snem) co mogłaby zrobić, kiedy przyśni jej się coś złego. Jednocześnie zapewniając ją, że w razie, gdyby w nocy sposób nie zadziałał, wówczas są Państwo dla niej dostępni. To bardzo ważne jeśli chodzi o poczucie bezpieczeństwa i budowanie prawidłowej relacji między rodzeństwem.

mgr Paulina Pawłowska

Mam problem z 2latka. Ponieważ, jest bardzo nerwowa, rzuca się, przedmiotami jakie w ręku jak coś nie pojej myśli. Ja z mężem delikatnie podchodzimy do niej, spokojnie prubojemy rozmawiać
. Budzi się z płaczem, kopie w łóżeczko z nie wiem co mam robić?

Dzień dobry. W przypadku małych dzieci często pojawiają się skrajne emocje, ponieważ dopiero uczą się one jak nimi zarządzać. Niepokojącym objawem jest fakt wybudzania się córki w nocy. Sugerowałbym dokładniej przyjrzeć się jej rytmowi dnia. Czasami zbyt duża ilość bodźców jak oglądanie telewizji, poznanie wielu nowych osób jednego dnia ,wyjątkowo atrakcyjnie spędzony dzień czy sytuacja rodzinna, powodują, że ilość wrażeń przewyższa możliwości układu nerwowego dziecka. W takiej sytuacji po za przyjrzeniem się w jakich sytuacjach córka się złości - proponuje umówienie się na konsultację z psychologiem, aby poszukać przyczyn zachowania.

mgr Paulina Pawłowska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania