mgr Natalia Kot-Karem

Psycholog · Więcej O specjalizacjach

Międzyrzec Podlaski 1 adres

Nr PWZ: 8419 nie dotyczy

6 opinii

Moje doświadczenie

Jestem psychologiem, certyfikowaną mentorką oraz praktykiem TSR (Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach).
Łączę podejście skoncentrowane na rozwiązaniach z praktyczną psychologią motywacji, wspierając osoby w odzyskiwaniu równowagi, sprawczości i kierunku w życiu.
Pracuję w atmosferze akceptacji i bezpieczeństwa, koncentrując się na zasobach, mocnych stronach i małych krokach prowadzących do trwałej zmiany.

więcej O mnie

Zakres porad

  • Poradnictwo psychologiczne
  • Psychologia kryzysu
  • Psychologia dorosłych

Pacjenci których przyjmuję

Dorośli

Usługi i ceny

  • Konsultacja psychologiczna

    200 zł

Adres

Natalia Kot-Karem
Natalia Karem

Rymarska 1a, 1 piętro, 21-560 Międzyrzec Podlaski

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

6 opinii

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

  • M

    Przyjazna atmosfera od początku.W trakcie luźnej rozmowy naprowadza na właściwe tory rozumowania.po wizycie naładowana energią.polecam.

     • Natalia Karem Inny  • 

    mgr Natalia Kot-Karem

    Pani Magdo,
    bardzo dziękuję za zaufanie i pozostawioną opinię. Cieszę się, że spotkanie okazało się pomocne i inspirujące.
    Życzę Pani wielu dobrych zmian i powodzenia.


  • A

    Wnikliwa i pełna ciepła osoba.
    Profesjonalnie otacza opieką, wsłuchuje się w człowieka, daje wskazówki i jednocześnie przestrzeń do własnych spostrzeżeń. Polecam !

     • Natalia Karem Konsultacja psychologiczna  • 

    mgr Natalia Kot-Karem

    Pani Agnieszko, serdecznie dziękuję za te słowa. Bardzo się cieszę, że sposób, w jaki pracuję, okazał się dla Pani wspierający i pomocny. Życzę Pani wielu dobrych doświadczeń i powodzenia w realizacji tego, co dla Pani ważne.


  • A

    Polecam psycholog Natalię za jej empatię,komunikatywność i pozytywną energię,którą emanuje.Właściwy człowiek na właściwym miejscu.Na pewno będę jej częstym gościem

     • Natalia Karem Konsultacja psychologiczna  • 

  • I

    Bardzo ciepła , pełna zrozumienia . Pełen profesjonalizm. Szczerze polecam

     • Natalia Karem Konsultacja psychologiczna  • 

    mgr Natalia Kot-Karem

    Dziękuję za tę opinię. Cieszę się, że nasze spotkania były pomocne. Życzę, aby wypracowane rozwiązania wspierały Panią także w kolejnych krokach


  • A

    Z całego serca polecam Panią Natalię. To osoba, która potrafi stworzyć atmosferę zaufania i bezpieczeństwa, dzięki czemu nawet o trudnych sprawach mówi się łatwiej. Jest bardzo empatyczna, uważna i naprawdę słucha drugiego człowieka. Nie ocenia i nie narzuca gotowych rozwiązań, ale pomaga spojrzeć na sytuację z innej perspektywy i znaleźć własną drogę. Dzięki jej wsparciu można poczuć się wysłuchanym, zrozumianym i zaopiekowanym. Widać, że wykonuje swoją pracę z ogromnym zaangażowaniem i sercem – jest psychologiem z prawdziwego powołania. Dziękuję bardzo.

     • Natalia Karem Konsultacja psychologiczna  • 

    mgr Natalia Kot-Karem

    To był dla mnie zaszczyt towarzyszyć Pani w tej drodze. Cieszę się, że mogłam stworzyć przestrzeń, w której było miejsce na emocje, refleksję i bycie sobą. Życzę Pani dużo spokoju, siły i wszystkiego, co dobre.


  • M

    Pani Natalia to niezwykła kobieta. Już od pierwszej minuty czułam ogrom empatii. Potrafi sluchać całym, daje przestrzeń na każdą emocje i łzy bez oceniania. Polecam każdej kobiecie, która potrzebuje bezpiecznej przystani i zrozumienia.

     • Natalia Karem Konsultacja psychologiczna  • 

    mgr Natalia Kot-Karem

    Dziękuję za tak ciepłe słowa i zaufanie. Bardzo się cieszę, że mogłam stworzyć przestrzeń, w której poczuła się Pani wysłuchana i bezpieczna. Życzę wszystkiego dobrego.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania