Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta) • 150 zł

Jadłospis 7-dniowy (opis) • 120 zł

Konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta) • 120 zł +1 więcej

Konsultacja online (opis) • 150 zł


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku

Zapraszam do kontaktu mailowego ********************************** w celu ustalenia szczegółów wizyty.* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


150 zł

Konsultacja online

Pozostałe usługi


120 zł

Konsultacja online

Usługa tylko do pierwszej lub kolejnej wizyty. Istnieje także możliwość przeprowadzenia wywiadu w formie samodzielnie wypełnianej ankiety. Proszę wtedy o wiadomość.120 zł

Konsultacja online150 zł

Konsultacja online

Pierwsza wizyta 150 zł, kolejna 120 zł. Jadłospis 7-dniowy 120 zł.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem specjalistą ds. żywienia i psychodietetykiem. Ukończyłam
studia na kierunku Żywienie Człowieka i Ocena Żywności w Szkole
Główne...

Zobacz pełen opis


Certyfikaty ZnanyLekarz


Zakres porad

  • Dietetyk kliniczny
  • Dietetyk sportowy
  • Psychodietetyk
Zobacz więcej

Znajomość języków

  • Angielski

31 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta)

Profesjonalna porada, jeżeli ktoś szuka właściwego dietetyka to Pani Monika nim jest, doskonałe podejście do pacjenta z zastosowaniem nowoczesnych zdobyczy dzisiejszej medycyny.

K
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

Serdecznie polecam! Pani Prześlakowska to osoba bardzo miła i kontaktowa. Jest przyjazna, dowcipna, ale przede wszystkim konkretna. Bardzo szczegółowo i w przystępny sposób wytłumaczono mi wiele zagadnień i rozwiano moje wątpliwości. Podobało mi się indywidualne podejście do moich problemów. W czasie wizyty nie czułam się oceniana ze względu na pewne szkodliwe nawyki żywieniowe, co dla mnie jest bardzo istotne w tego typu sytuacjach. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

S
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Gabinet prywatny konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

Zostałem zrozumiany i wraz z tym otrzymałem wiele pomocnych podpowiedzi, co do diety. Miejsce spotkania również było bardzo przyjazne, co pomagało w rozmowie.
Polecam!


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet prywatny konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

bardzo miła i kontaktowa prowadząca, rzetelnie i konkretnie analizująca bieżącą sytuację oraz wyznaczająca jasne cele, proponująca realne i spersonalizowane rozwiązanie w ramach indywidualnego podejścia do pacjenta


E
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Gabinet prywatny konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

Wizyta przebiegała w bardzo przyjaznej atmosferze. Pani Monika przeprowadziła szczegółowy wywiad na temat mojego funkcjonowania w ciągu dnia. Cieszę się, że trafiłam do takiej kompetentnej osoby i mam nadzieję, że dieta przyniesie oczekiwane efekty :)


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Jestem już 4 miesiące pod opieką Moniki, jak do tej pory -20kg i zejście z wskaźnikiem HOMA o 1 punkt. Nie ma chyba lepszego świadectwa niż wyniki, naprawdę polecam ;)


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet prywatny konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta)

Polecam bardzo Panią Monikę. Rozmowa konkretna i merytoryczna. Efekty wprowadzenia zdrowych nawyków są w postaci poprawy wyników, samopoczucia i utraty kilogramów. Na pewno relacja długofalowa ma sens. Jeżeli chcemy coś zmienić, mamy samodyscyplinę to polecam wizyty u Pani Moniki.


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet prywatny konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta)

Pierwszy miesiąc leczenia i efekty lepsze niż spodziewane. Świetna komunikacja, p. Monika skoncentrowana na pacjencie, potrafi doskonale słuchać pacjenta i znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla problemów z jakimi pacjent się pojawił. Bardzo polecam.


E
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Gabinet prywatny konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta)

Z czystym sumieniem polecam Panią Monikę.
Wizyta przebiegła bardzo jasno i zrozumiale.Pani Monika odpowiedział na wszelkie moje pytania które budziły moje niejasności.Dieta którą zaproponowała przyniosła efekt w krótkim czasie mega poprawa wyników. W razie jakichkolwiek pytań bardzo szybka odpowiedź, super kontakt z pacjentem .
Naprawdę kobieta z powołaniem...


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet prywatny konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

Była to moja pierwsza wizyta. Pani dietetyk bardzo szczegółowo przeprowadziła wywiad, odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Atmosfera bardzo przyjazna.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

19 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Pytanie dotyczące choroby tarczycy

Mam 31 lat staram sie z mezem o dziecko, okazalo sie ze mam podwyzszone tsh 4,1 i prolaktyne powyzej normy. czy dawka 025 Euthyrox jest odpowiednia ?

Dzień dobry, dawkę leku zawsze ustala lekarz na podstawie wyników. Ważne też są inne parametry, takie jak ft4, ATPO, ATG, usg tarczycy. Najczęściej lekarze zaczynają od niższych dawek, ale nie jest to regułą. Jeśli dostała Pani taką dawkę od lekarza, to warto ją zastosować, a po jakimś czasie zbadać krew i na tej podstawie ustalać ewentualną zmianę dawki. W kontekście starań o dziecko, warto aby TSH wynosiło poniżej 2,5, stąd też dostała Pani leki na jego obniżenie. W razie pytań zapraszam do kontaktu.

 Monika Prześlakowska

Pytanie dotyczące choroby tarczycy

Jestem w 4 miesiącu ciąży. Już na samym początku TSH wynosiło 4,9 a FT4 było w normie. Został mi przepisany euthyrox 25. Podczas kolejnego badania po wzięciu euthyroxu TSH spadło do 2,3. Wówczas dawka leku wzrosła do 37,5. Natomiast podczas kolejnego badania bez wzięcia tabletki przed pobraniem krwi TSH wzrosło do 4,3. Ginekolog zwiększył mi dawkę do 50 i podejrzewa hashimoto. Możliwe, że ten wzrost może być spowodowany tą chorobą?

Dzień dobry, w przypadku występowania problemów z tarczycą (np. niedoczynnością tarczycy) lekarze najczęściej przepisują zwiększoną dawkę leków wpływających na obniżenie tsh. Możliwe, że na początku Pani tarczyca na dawce 25 pracowała prawidłowo, ale po pewnym czasie okazała się to niewystarczająca ilość, stąd zwiększenie dawki. Po samym TSH nie ocenia się Hashimoto, potrzebne są jeszcze inne parametry m.in. ATPO, ATG i usg tarczycy. Dopiero przy pełnym pakiecie wyników badań można ocenić czy występuje u Pani Hashimoto, czy jest to niedoczynność tarczycy lub jeszcze inna jednostka chorobowa. Obok leczenie ważna jest także dieta (oparta na niskim IG), w razie pytań zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam serdecznie.

 Monika Prześlakowska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania