mgr

Milena Suchowiecka

verifiedCreated with Sketch.

Dietetyk

36 opinii +dodaj

Przykładowy 3-dniowy jadłospis jest do ściągnięcia na http://www.subscribepage.com/magiadiety Szanowni Państwo, obecnie ze względu na dolegliwości ciążowe nie ma możliwości umówienia… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
36 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Pod opieką pani Mileny jestem już od miesiąca. Przez ten czas z wielką przyjemnością zrzuciłam trzy kilogramy. Z wielką przyjemnością, bo pani Milena ułożyła mi dietę bardzo sytą, lekkostrawną, a przede wszystkim niezwykle smaczną. Jako osoba chora na Hashimoto i zespół jelita drażliwego muszę obywać się bez wielu produktów i potraw. Dzięki pani Milenie tych ograniczeń praktycznie nie odczuwam. Jem smacznie, zdrowo, a do tego jeszcze chudnę Do niedawna nie wierzyłam, że to będzie możliwe.

  Milena Suchowiecka2018-04-04

  Jest mi niezmiernie miło, że mogę pomóc dostosować dietę do Pani potrzeb, a przy okazji wesprzeć w redukcji masy ciała. Trzymam za Panią kciuki! Pozdrawiam serdecznie

 • E
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Magia DietyUsługa: nadwaga

  Pierwszy raz przyszłam do Pani Mileny razem z moimi zaprzyjaźnionymi 8 kilogramami. Po trzech miesiącach przyszłam już sama :)
  Przez ten czas nie byłam ani razu głodna, moja rodzina z resztą też, bo jadłospis był dostosowany nie tylko do moich potrzeb, ale do potrzeb całej rodziny.

  Milena Suchowiecka2018-04-04

  Gratuluję osiągnięcia założonego celu, będę bardzo miło wspominać naszą współpracę. Pozdrawiam!

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Magia DietyUsługa: pierwsza wizyta

  Jestem zadowolona że zdecydowałam się na wizytę u Pani Mileny.
  Na razie to 3 tygodnie, a już zgubiłam 6kg bez głodznia się.
  Jadłospis jest ułożony doskonale, dania są smaczne, porcje w sam raz.
  Wizyty są zawsze w miłej atmosferze, widać że Pani Milena chce pomóc.
  Polecam wszystkim niezdecydowanym, można jeść i chudnąć :)

  Milena Suchowiecka2018-04-04

  Bardzo się cieszę, że jest Pani zadowolona z dotychczasowej współpracy. Trzymam kciuki za dalsze sukcesy!

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Magia DietyUsługa: chciałem schudnąć

  Jestem bardzo zadowolony że zdecydowałem się na ten krok i zapisałem się na pierwszą wizytę do pani Mileny, ponieważ już dzisiaj mogą z zadowoleniem pochwalić się , że w tak szybkim czasie i bez większych wyrzeczeń zrzuciłem zbędne kilogramy. Współpraca z tak profesjonalną i kompetentną panią dietetyk to czysta przyjemność. Po wnikliwym wywiadzie Pani Milena opracowała jadłospis z którego jestem bardzo zadowolony a co najważniejsze schudłem prawie 15kg w niecałe trzy miesiące i zgubiłem 14cm w tali. Jadłospisy są bardzo smaczne a co najważniejsze szybkie i łatwe w przygotowaniu. Polecam wszystkim :)

  Milena Suchowiecka2018-04-04

  Przede wszystkim gratuluję efektów, osiągnął Pan ogromny sukces - cieszę się, że mogłam w tym procesie uczestniczyć. Pozdrowienia!

 • V
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Magia DietyUsługa: nadwaga

  Wizyta była przeprowadzona bardzo profesjonalnie, w miłej atmosferze. Pani doktor robiła szereg notatek, była zainteresowana moją osobą i moim problemem. Myślę, że pomoże mi w walce z nadwagą.

  Milena Suchowiecka2018-04-04

  Dziękuję za pozytywną opinię i serdecznie pozdrawiam!

 • K
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Magia Diety

  Bardzo polecam Panią Milene, bez wyrzeczeń zrzuciłam zbędne kilogramy a moja waga wróciła do normy. Pani Milena indywidualnie podchodzi do pacjentek/pacjentów i liczy się z ich zdaniem. Jak najbardziej zasłużona 5

  Milena Suchowiecka2017-09-05

  Pani Karolino, bardzo dziękuję za miłą opinię i trzymam mocno kciuki za dalsze sukcesy. Pozdrowienia!

 • M
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Magia Diety

  Jeszcze trzy miesiące temu czytając wszystkie opinie trudno było mi uwierzyć, że w tak szybkim czasie i bez większych wyrzeczeń można zrzucić zbędne kilogramy. Jestem bardzo zadowolona że zaryzykowałam i zapisałam się na pierwszą wizytę, bo dziś z czystym sumieniem podpisuję się pod każdym napisanym tu słowem. Współpraca z tak profesjonalną i przemiłą panią dietetyk to czysta przyjemność, efekt naszej pracy to -9 kg w 11 tygodni. Jadłospisy ułożone przez panią Milenę są bardzo smaczne a co najważniejsze szybkie i łatwe w przygotowaniu. Polecam wszystkim :)

  Milena Suchowiecka2017-09-05

  Pięknie dziękuję za te miłe słowa. Współpraca z tak zaangażowaną i zmotywowaną osobą to czysta przyjemność! Trzymam kciuki za dalsze sukcesy, do zobaczenia na kolejnej wizycie.

 • P
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Magia DietyUsługa: kuracja odchudzająca

  Polecam z całego serca!
  Dzięki Pani Milenie schudłam 10kg w 2,5 miesiąca. Jestem dumna bo przez problemy z tarczycy myślałam, że to niemożliwe. Wynik tsh też się poprawił!
  Przepisy są smaczne, a porcję ogromne.
  Jem to co lubię, nie chodzę głodna a kilogramy same spadają! Pani Milena jest bardzo miła, potrafi wysłuchać i doradzić, ma bardzo ogromną wiedzę.
  -10kg! To nie koniec. Cały czas będziemy kontynuować współpracę. Polecam każdemu kto chce zdrowo i smacznie zrzucić parę kilo.

  Milena Suchowiecka2017-09-05

  Bardzo dziękuję za tak miłą opinię! Cieszę się, że jest Pani zdeterminowana aby walczyć o lepsze zdrowie i sylwetkę, a ja z ogromną przyjemnością towarzyszę :). Do miłego zobaczenia na wizycie kontrolnej!

 • R
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Magia DietyUsługa: nadwaga

  Dzięki Pani Milenie pozbyłam się 10 kg i jestem z tego bardzo dumna. Taki był mój cel. Uważam, że Pani Milena jest profesjonalistką w tym co robi, układa naprawdę fajny jadłospis - z tego co lubimy. Nie chodzi się głodnym i nie dojada. Pięć pożywnych posiłków naprawdę wystarczy. Na diecie byłam 4 i pół miesiąca, a teraz staram się nadal pić dużo wody i prawidłowo się odżywiać.
  Jeśli chcesz schudnąć naprawdę polecam Panią Milenę.

  Milena Suchowiecka2017-09-05

  Bardzo się cieszę, że udało się osiągnąć Pani cel oraz dodatkowo przeprowadzić stabilizację masy ciała. Będę bardzo miło wspominać naszą współpracę. Serdeczne pozdrowienia!

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Magia DietyUsługa: Wizyta kontrolna

  Wszystkim koleżankom polecam Poradnię Pani Mileny, kolegom również. Spotkają tu osobę bardzo sympatyczną i kompetentną, ze zrozumieniem i empatią podchodzącą do problemów swoich pacjentów. Po wnikliwym wywiadzie, który był miłą rozmową, Pani Milena udzieliła mi bardzo merytorycznych porad i opracowała jadłospis z uwzględnieniem moich upodobań. Potrawy są smaczne, urozmaicone i zbilansowane. No więc chudnę, ale bez "bólu". Jestem syta więc nie dojadam, ustabilizowałam poziom glukozy we krwi i wyzbyłam się złych nawyków żywieniowych. Odzyskałam pozytywną energię i mam jej coraz więcej. Wierzę, że z pomocą Pani Mileny wytrwam w swoich postanowieniach. Pozdrawiam Bogusia

  Milena Suchowiecka2017-08-01

  Pani Bogusiu, gratuluję uzyskanych efektów i niezmiernie się cieszę, że mogłam Pani towarzyszyć w zmianie nawyków żywieniowych. Pozdrawiam!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Przykładowy 3-dniowy jadłospis jest do ściągnięcia na http://www.subscribepage.com/magiadiety

  Szanowni Państwo,
  obecnie ze względu na dolegliwości ciążowe nie ma możliwości umówienia się na wizytę. Jeśli są Państwo zainteresowani usługami Poradni to zachęcam do skorzystania z OFERTY ONLINE
  www.magia-diety.pl/dieta-online
  kontakt biuro@magia-diety.pl

  Jestem dietetykiem klinicznym, absolwentką Wydziału Nauk Medycznych na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Wiedzę żywieniową pogłębiałam na studiach II stopnia Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

  Doświadczenie zawodowe zdobyłam prowadząc edukację żywieniową pacjentów Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. Miałam też przyjemność prowadzić wykłady i wczasy odchudzające w ośrodku SPA, tworzyłam artykuły specjalistyczne dla Polskiego Wydawnictwa Medycznego, realizowałam projekty dla Polskiego Towarzystwa Dietetyki i Banku Żywności.

  Obecnie z ogromną pasją zajmuję się poradnictwem dietetycznym wskazując drogę do racjonalnego odżywiania, redukcji nadmiernej masy ciała oraz leczenia żywieniowego chorób. Pamiętaj, że zdrowie zaczyna się na talerzu!

Edukacja

 • Uniwersytet Warmińsko Mazurski, Wydział Nauk Medycznych, Dietetyka
 • Warszawski Uniwersytet Medyczny, Dietetyka

Publikacje

 • Publikacje dla Polskiego Wydawnictwa Medycznego
 • Artykuły dla Gazety Olsztyńskiej, Fit nie Fat, Sporty Walki

Staże

 • Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy w Olsztynie
 • Polskie Towarzystwo Dietetyki
 • Bank Żywności
 • Poradnia Dietetyczna Mój Dietetyk
 • Art of Nutrition
 • Niepubliczna Podstawowa Szkoła Specjalna
więcej