Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
66 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Twoje Zdrowie

  polecam bardzo dobry lekarz miły dla dzieci z podejściem do malucha mały choć wystraszony dał się zbadać z powodu infekcji badanie było nie możliwe wiec pan doktor przełożył badanie gdy dziecko wyzdrowieje polecam

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Twoje ZdrowieUsługa: badanie słuchu

  Lekarz konkretny, z powołania. Wytlumaczy, pokieruje. Zleca badania by nie potrzebnie nie faszerowac lekami. Super podejście do dzieci.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Twoje Zdrowie

  Pan doktor jest miły i bardzo konkretny.
  Podczas wizyty odpowiadał na moje pytania, czułam że analizuje mój przypadek w sposób dociekliwy i że stara się znaleźć rozwiązanie mojego problemu. Podpowiedział gdzie wykonać odpowiednie badania uzupełniające i uspokoił mnie. Pan doktor ma też poczucie humoru i od czasu do czasu żartuje, dzięki czemu mocno niweluje stres swojego pacjenta podczas wizyty. Będąc na wizycie czułam, że lekarz skupia na tym co mówię, widać że jest oddany swojej pracy. Serdecznie polecam wizytę u doktora Barańskiego każdemu pacjentowi.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Twoje Zdrowie

  Wspaniałe podejście do dziecka, potrzebne jest dalsze skontrolowanie syna w szpitalu, a lekarz chce pomóc. wspaniały facet

 • A
  Lokalizacja: Twoje Zdrowie

  Wizyta u dr Barańskiego przebiegła sprawnie, fachowo i bardzo sympatycznie. Super podejście do dzieci mój 3 letni synek dał się zbadać bez problemu:-) bardzo polecam!

 • P
  Lokalizacja: Twoje ZdrowieUsługa: nastawienie kości

  Bardzo sympatyczny i kontaktowy lekarz zachowujący swój profesjonalizm przed zabiegiem jak i po...dzięki takim osobom pojawia się uśmiech na twarzy mimo niemiłego zabiegu, który niestety ale już sam z siebie musi być bolący. Dziekuję jeszcze raz za nastawienie nosa :))) Pozdrawiam Piotr Sz.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta była profesjonalna. Doktor znakomicie zajął się moim dzieckiem. Badania przeprowadził dokładnie a co ważne przygotował mojego 5-latka na to co będzie robił i zapewnił że nic nie będzie bolało. Polecam wszystkim mamą. Dziecko miło spedzi czas.

 • U
  Lokalizacja: Twoje Zdrowie

  Ku przestrodze rodziców!!!
  Powodem wizyty był lekki niedosłuch mojego pięcioletniego syna po przebytym zapaleniu ucha. Ogólnie to była druga wizyta u doktora i na pewno ostatnia. Po szybkim obejrzeniu uszu doktor stwierdził, że nadal jest stan zapalny i konieczne jest dalsze leczenie antybiotykiem. Ale najgorsze jest to, że kiedy byliśmy pierwszy raz i teraz usilnie mi Pan wmawiał, że muszę dziecku usunąć trzeci migdałek, bo jeśli będę to odwlekać, to zrobię dziecku krzywdę, że ogłuchnie. Na pierwszej wizycie doktor tylko na podstawie tego, że syn czasem chrapie i może z dwa razy w swoim życiu miał chore ucho, wypisał skierowanie na zabieg usunięcia migdałka. Oczywiście żadnego zabiegu nie było, bo pediatra nam to odradził. Przerażające jest to, że Pan Barański wmawia nieświadomym rodzicom i zastrasza ich wizją kalectwa ich bezbronnych dzieci. Intuicja kazała mi pójść do innego specjalisty i tak trafiliśmy do pani doktor, która ma bardzo dobre opinie. Pani doktor zbadała syna profesjonalnie, powiedziała, że niedosłuch po zapaleniu ucha jest czymś naturalnym i jest spowodowany pozostającą w uchu wydzieliną i że zapisywanie kolejnego antybiotyku jest absurdalne, bo to w niczym nie pomoże. Zmieniła kierunek leczenia, zapisała leki na rozrzedzenie i wchłonięcie wydzieliny. A co najważniejsze stanowczo odradziła usuwanie migdałka, wytłumaczyła, że w tym wieku jest on największy i dotyka do trąbek słuchowych (a nie w nie wrasta tak jak mi wmawiał pan Barański), a niedługo zacznie się już wchłaniać. Powiedziała jeszcze, że nie jestem pierwszą zdezorientowaną matką, która przychodzi od doktora Barańskiego i szuka pomocy.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz ma bardzo fajne podejście do małych dzieci, badanie przeprowadził profesjonalnie i uważnie oraz nakierował nas na drogę dalszej diagnozy dziecka.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor bardzo sympatyczny i bardzo rzeczowy.Wyjaśnił wszystko jak trzeba. Dziecko w czasie badania było spokojne i miło wspomina wizytę... Polecam...

Doświadczenie i kwalifikacje

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia
 • Pediatria