Adresy (2)

Gorkiego 21a, Widzew, Łódź
Przychodnia

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych weterynarzy w pobliżu
Kusocińskiego 76 b, Polesie, Łódź
Przychodnia Weterynaryjna

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych weterynarzy w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
37 opinii

J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Weterynaryjna Inny

Przedłużył życie mojego psiaka o dwa wspaniałe miesiące, od razu przepisał odpowiednie leki. Bardzo ciepły człowiek i lekarz z powołania, polecam każdemu


C
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Weterynaryjna choroba

rewelacyna diagnoza i idealnie celowany sposób leczenia polecam!!
wiedza, doświadczenie, skuteczność w leczeniu!! 100 na 100


M
Użytkownik zweryfikowany

Najgorszy lekarz w Łodzi.Leczył moją suczkę od maja do sierpnia bez efektu.Sunia miała problem z przednią łapą kulała więc dr założył gips na 3 tyg.Po zdjęci gipsu było jeszcze gorzej ,pies nadal kulał a właściwie nie chodził bez leku przeciw bólowego.Po rtg pan Zieliński stwierdził,że to prawdopodobnie nowotwór kości.Onkolog do ,którego udałam się na konsultacje wykluczył tą diagnozę.Pies jak póżniej się okazało miał boleriozę wystarczyło zrobić testy na obecność przeciw krętkom boleriozy.Mój pies jest już wyleczony przez innego lekarza ale nie biega bardzo słabo chodzi a była psem aktywnym .Nie leczona bolerioza tak długo powoduje stałe zmiany w stawach. Nie polecam tego lekarza chyba że do przedłużania życia psom w stanie wegetatywnym.


G
Użytkownik zweryfikowany

Świetny lekarz, dobry człowiek, nie zostawi psa w potrzebie, nawet po godzinach pracy. Rzadkość w dzisiejszych czasach. Serdecznie dziękuję i życzę wszystkiego najlepszego :)


U
Użytkownik zweryfikowany

To moj najlepszy przyjaciel. Jego profesjonalizm demonstrowal się zawsze, gdy potrzebowałem pomocy. Mam już 10 lat, wiec bywało tak wielokrotnie. Pan dr Michał jest bardzo dobrym człowiekiem i Judymem weterynarii. Ja nazywam się Nelson S.


P
Użytkownik zweryfikowany

Doskonały specjalista z ogromnym doświadczeniem i fantastycznym podejściem do zwierząt.
Prawdziwy lekarz z powołania.
Opiekuje się troskliwie naszymi psami od 13 lat.
Jesteśmy bardzo wdzięczni Panu Doktorowi za dotychczasową pomoc.


Z
Użytkownik zweryfikowany

Nawet dobremu lekarzowi zdarzy się wpadka. Zabieg dentystyczny u mojego psa, za wczesne wybudzenie z narkozy , wyrwanie kroplówki i ucieczka.Próby złapania i ponownego podłączenia do kroplówki spowodowały urazy kręgosłupa. Taki przebieg zabiegu spowodował niedowład kończyn i konieczność uśpienia po trzech tygodniach. Dlaczego lekarz odsyła właściciela psa do domu uważając, że zapewnia bezpieczeństwo pacjentowi. Oprócz lekarza były do pomocy dwie osoby.Uważam takie postępowanie za niewybaczalny błąd i tłumaczenie niedowładu przemijającym zwiotczeniem mięśni po narkozie jest okłamywaniem właściciela.Właśnie po narkozie psu potrzebny jest brak ruchu a nie gonitwy po lecznicy. Pies do końca nie odzyskał sprawności w kończynach i ostatnie dni był na środkach przeciwbólowych. Nigdy nie wybaczę lekarzowi tego błędu, chociaż poprzednia operacja bez mojej obecności przebiegła bez zarzutu. Jest to brak wyobrażni i beztroskie, rutynowe traktowanie zwierząt. Dokońca życia nie pogodzę się z tą stratą.

Ocena zmieniona przez moderatora na "słaby".


J
Użytkownik zweryfikowany

Pan Michał Zieliński opiekował się moją psinką od 9 lat, a obecnie od 3 lat dwoma kociskami. Przeprowadzał kastrację i wyciągał z tzw "kociego kataru" i całej serii innych nieszczęść, gdy przybyły do mnie wycieńczone i ledwo żywe z gospodarstwa rolnego z okrutnym właścicielem. Nie wyobrażam sobie tego lekarza mówiącego podniesionym głosem czy też "chamsko" traktującego klientów. Jest to osoba cierpliwa i łagodna. Ponadto zawsze wyczerpująco udziela informacji odnośnie schorzenia i jego przyczyn, jak i dalszego postępowania. Jednak nie zawsze pobiera opłatę. Przy drobnych sprawach często przymykał oko. Moim zdaniem to lekarz z powołania, tak samo jak i pozostała dwójka lekarzy z "Fauny"


K
Użytkownik zweryfikowany

Cudowne i niezwykłe podejście do zwierząt.... Spokój, opanowanie i kojąca atmosfera dla zwierzaka oraz pełen profesjonalizm w diagnozie. Dziękuję za pomoc, Kitty:)


J
Użytkownik zweryfikowany

Najgorszy weterynarz jakiego kiedykolwiek spotkałam!
Na początku gra ciepłego dobrodusznego, kochającego swój zawód człowieka. Do czasu!!! Gdy tylko uzyska jak najwięcej kasy potrafi być największym grubianinem!!!! Grubiańskie zachowanie (m in. krzyk, ubliżanie), zero profesjonalizmu, zapominalstwo to tylko wstęp do jego badania. Jest przede wszystkim bezczelny! Szykujcie się na to, ze nie zostaniecie o wszystkim poinformowani, jeśli spytacie się jak przebiegł zabieg to nawet nie pamięta co zrobił! Pamięta natomiast ile za niego wziąć! Jeśli chodzi o przeprowadzenie wizyty to: ważenie pieska na oko i to nawet nie trafne....nie doinformowanie o zabiegu, ale najlepsze jest to że potrafi zgarnąć kasę za samo \\\"ważenie\\\" na oko do operacji (półtora kilo gdzie piesek ważył ponad 3kg), pogadanie o bzdetach i umówienie na dzień operacji. Nie polecam! W głowie mu się przewraca od nadmiaru kasy!!! Swoja wiedzą jakoś nie zdążył się popisać....za to brakiem jak najbardziej...Najbardziej uderzyły mnie jego słowa: Ja nie będę zostawał po godzinach dla każdego! Byłam wtedy w czasie jego pracy o 9 rano, tak więc nie wiem czego to się tyczy! Wniosek jeden: Jak piesek będzie umierający to o 20:05 nie macie na co liczyć. Zdechnie u jego stóp.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania