Lek. dent.

Michał Rokosa verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog, Chirurg szczękowy, Protetyk

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Pan doktor Michał to profesjonalista, jako lekarz jest wyjątkowy, zostałam potraktowana z uwagą, a leczenie choć trudne - zostało zaplanowane zgodnie do moich potrzeb - wiedziałam co jest i bedzie robione na każdej wizycie i jaki efekt końcowy uzyskam - życzliwa atmosfera całego zespołu jest godna polecenia. Dziękuję Monika JB.

 • Szukasz stomatologa? Pacjenci polecają:

  Paweł Krysiak
  Paweł Krysiak
  Stomatolog
  Kościuszki 16/5, Opole
  Serdecznie polecam pana Pawła, ma odpowiednie podejście do pacjenta i w sposób profesjonalny wykonuje swoją pracę. więcej

  Przemysław Rapa
  Przemysław Rapa
  Stomatolog
  Kościuszki 16/5, Opole
  Bardzo dobry specjalista. Profesjonalne podejście do pacjenta. Myślę, że częściej będę korzystał z usług Pana Przemka… więcej

  Wioleta Sekula
  Wioleta Sekula
  Stomatolog
  Kościuszki 16/5, Opole
  Bardzo fachowe podejście do pacjenta. Ząb uratowany. Miła, sympatyczna lekarka. Umówiłam się na kolejną wizytę. więcej

  Sabina Zimon
  Sabina Zimon
  Stomatolog
  Kościuszki 16/5, Opole
  Bardzo profesjonalne leczenie zębów. Miła atmosfera oraz dbałość o komfort pacjenta. Pani Sabina jest bardzo delikatna… więcej

  Aldona Bialic
  Aldona Bialic
  Stomatolog, Stomatolog dziecięcy, Protetyk
  Kościuszki 30/2, Opole
  Bardzo profesjonalne podejście do klienta, przyjemna wizyta. Pani doktor wszystko dokładnie tłumaczy, zabieg został… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Dyplom lekarza medycyny i lekarza dentysty. Tuż po studiach praca i staże w Klinikach: Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, Chirurgii Dzieci i Młodzieży Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie, Szpitalu MSWiA w Łodzi. Roczny staż w Hematology, Oncology and Transplantation Division Minnesota University Medical School w Stanach Zjednoczonych. Po powrocie do Polskie rozpoczął specjalizację w chirurgii szczękowo-twarzowej w Wojewódzkim Centrum Medycznym w Opolu.
   Głównym obszarem moich zainteresowań jest implantologia i chirurgia szczękowo-twarzowa, nieustannie zdobywam umiejętności we wspomnianych dziedzinach na studiach podyplomowych, konferencjach, sympozjach, szkoleniach w USA, Szwajcarii, Korei Południowej, Japonii, Niemczech, Austrii oraz w Polsce i wielu innych całego świata.
   Specjalizuję się są również w periodontologii (leczenie paradontozy) i stomatologii oraz protetyce estetycznej. Cyklicznie uczestniczę w międzynarodowych konferencjach i kursach, w najlepszych ośrodkach na świecie (Basel, Bern, Zurich, Wiedeń, Monachium, Berlin, Seoul, Tokyo, Chicago, Nowy Jork, Warszawa, Poznań, Kraków) gdzie szkolę się pod okiem światowej sławy specjalistów. Jestem członkiem wielu towarzystw chirurgicznych, implantologicznych czy stomatologicznych.
   W Klinice Ambasada Uśmiechu w Opolu wprowadzam wiele najnowocześniejszych technologii oraz metod leczenia, niedostępnych w podobnych placówkach w województwie opolskim i regionie.

  Specjalizacje

  • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
  • Chirurgia stomatologiczna
  • Chirurgia szczękowo-twarzowa
  • Protetyka stomatologiczna
  • Ortodoncja
  • Stomatologia dziecięca
  więcej

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  10 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Pan doktor Michał to profesjonalista, jako lekarz jest wyjątkowy, zostałam potraktowana z uwagą, a leczenie choć trudne - zostało zaplanowane zgodnie do moich potrzeb - wiedziałam co jest i bedzie robione na każdej wizycie i jaki efekt końcowy uzyskam - życzliwa atmosfera całego zespołu jest godna polecenia. Dziękuję Monika JB.

  • J

   Zdecydowanie polecam tego stomatologa. Bardzo kontaktowy i profesjonalny człowiek. Od początku wizyty czułam, że podchodzi do mojego problemu uważnie i tłumaczy wszystko na temat choroby zęba.

  • P

   Bardzo dobry stomatolog i chirurg, którego każdemu polecę. U mnie wyglądało to tak: w wakacje 2012 roku rozpocząłem leczenie w gabinecie doktora. Po 2 miesiącach leczenia miałem założone implanty w szczęce górnej. Leczenie zakończyło się sukcesem po 6 miesiącach od rozpoczęcia. W dolnej szczęce mam wyleczone wszystkie swoje zęby, w tym 3 kanałowe, w górnej szczęce, gdzie wcześniej miałem protezkę i 1 ząb mam teraz piękne ząbki :) oczywiście z implantów i koron, ale wyglądają jak super moje! Jestem po 2 wizytach kontrolnych po 5 i 12 miesiącach od leczenia. W buzi jest wszystko super i jestem zadowolony. Koszty były proporcjonalne do moich potrzeb i musiałem trochę zainwestować ale przynajmniej od początku plan był jasny tzn te zęby leczymy, te usuwamy, tu implanty wszczepiamy. Koszty okazały się niższe niż na początku doktor Rokosa zakładał, co mnie miło zaskoczyło i zostało na narty :) A leczenie szło zgodnie z planem i było zaplanowane na kilka tygodni do przodu. Biorąc pod uwagę moje super ładne zęby, przedstawienie wszelkich kosztów przed leczeniem i operacjami, dokładne wyjaśnienie co mnie czeka, to że nic a nic nie bolało, to oceniam że to prawdziwy profesjonalista! Dziękuję za wspaniałe ząbki :) Piotr S.

  • P

   Rok temu zaczęłam kompleksowe leczenie u Pana Doktora. Z początku było poprawnie, ale jak zaczęły się błędy i problemy, atmosfera pogorszyła się. Implanty bolesne, protetyka wadliwa i trzykrotnie reklamowana no i mimo niedokończonego leczenia Pan Doktor żąda całkowitej zapłaty, zmienia też i zawyża kosztorys leczenia. Nieuprzejme telefony i maile od Pana Doktora pozostawiam bez komentarza. Natomiast ja uważam, że końcowa zapłata winna nastąpić po całkowitym zakończeniu leczenia i tak uczynię. Ja już straciłam zaufanie i jest mi bardzo przykro, że tak zostałam potraktowana.
   pacjentka emerytka

  • W

   Kilkanaście miesięcy temu wykonał u mnie Doktor Rokosa zęby ceramiczne na implantach w szczęce oraz protezę na implantach w dolnej szczęce. Po takim czasie chce pochwalić Doktora za rzetelne poinformowanie mnie o możliwościach jakie daje współczesna stomatologia, wyborze odpowiedniego leczenia które było przeprowadzone wzorowo (z mojego punktu widzenia) - bezstresowo i bezboleśnie, oraz bez przykrych niespodzianek finansowych. Zawsze otrzymałam odpowiedź na swoje pytania a wątpliwości zostały rozwiane. Po ponad roku od zakończenia leczenia wszystko funkcjonuje niezawodnie a ja jestem zadowolona i wysłałem siostrę na leczenie, która po kilku wizytach wyraża swoje zadowolenie.

  • P

   Mam bardzo dobre zdanie. Wyleczył to co było nie do wyleczenia. I nie liczył się dla niego zysk. Szkoda że tak nie wielu jest lekarzy prywatnych.

   Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

  • A

   Miło, bezboleśnie, i co najważniejsze... otrzymałam pomoc w sytuacji gdy wszyscy odsyłali mnie do nie wiadomo jakich specjalistów.... polecam

  • G

   Ja niestety nie polecam tego lekarza. Przez jego pewność siebie i wysokie mniemanie o swoich umiejętnościach straciłem zęba.

   Michał Rokosa2013-02-20

   Szanowny Panie!
   Jestem przekonany, że ani "pewność siebie ani wysokie mniemanie o swoich umiejętnościach" nie mogły być przyczynami utraty zęba przez Pana...
   Nie podpisał się Pan z imienia i nazwiska, więc identyfikacja przyczyny pańskiego problemu nie jest możliwa. Poza tym, odpowiednim ku temu miejscem jest gabinet a nie forum czy ZL. Podejrzewam, że przyczyna była zgoła odmienna, np. heroistyczna próba "ratowania" zęba, który należało usunąć, co, sądząc po komentarzu, stało się faktem.
   Ponadto, w sytuacji gdy pojawia się problem, należy zgłosić się... skontaktować z lekarzem i zostanie problem zażegnany. Niestety nie skorzystał Pan z tej możliwości.
   Mam również nadzieję, że dalsze leczenie przebiegało już bez powikłań i zakończyło się długoterminowym sukcesem.
   Pozdrawiam Michał Rokosa

  • G

   Polecam Dr Michała. Jego profesjonalizm oraz urok osobisty sprawiają, że wizyty nie są traumatycznymi przeżyciami lecz chwilami niezwykle przyjemnymi.

  • M

   Fachowe i profesjonalne podejście do sprawy, a przy tym dużo humoru, bezstresowo i co najważniejsze... bezboleśnie.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG