lek.

Michał Jung

Urolog

59 opinii +dodaj

Umów wizytę 26 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Lek. med. Michał Jung jest urologiem, przyjmującym w ramach Poradni Urologicznej Centrum Zdrowia Lifemedica w Gdańsku. Studia medyczne ukończył na Gdańskiej Akademii Medycznej. Przez… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
60 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Mogę zdecydowanie polecić tego lekarza. Bardzo kompetentna osoba, diagnoza przebiegła sprawnie, a co najważniejsze była trafna. Otrzymałem tez odpowiedzi na wszystkie pytania.

 • N

  Do doktora Junga trafiłam po wykryciu u mnie wady wrodzonej układu moczowego. Wcześniej leczyłam się w innym mieście, ale z racji przeprowadzki musiałam znaleźć innego lekarza i tak oto znalazłam się u dr Junga. Miałam ze sobą wszystkie dotychczasowe wyniki badań, które Pan doktor dokładnie przeczytał i obejrzał, zadawał też konkretne pytania, wysłuchał mnie i poradził co dalej. Jestem zadowolona, ponieważ Pan doktor poświęcił mi tyle czasu ile tego wymagała sytuacja. Nie śpieszył się, nie poganiał, był cierpliwy. Wykonał też badanie USG - w mojej opinii bardzo dokładnie, tłumacząc jednocześnie co widzi i co to znaczy. Myślę, że wrócę do tego lekarza.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam każdemu, wizyta w miłej atmosferze, szczegółowe wyjaśnienia co do choroby i leczenia, wszystko na najwyższym poziomie.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta spełniła całkowicie moje oczekiwania i uzyskałem ważne informacje na temat przyczyn moich dolegliwości , Bardzo dobry kontakt z lekarzem .

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta u dr Michała Junga była bardzo przyjemna rzeczowa i konkretna,
  Dokładnie mi wszystko wyjaśnił. Na moje pytania rzetelnie i zrozumiale udzielił mi potrzebnych porad. Serdecznie wszystkim polecam. Na pewno nie udam się do innego lekarza.
  Jestem bardzo zadowolony z wizyty

 • K
  Lokalizacja: LifemedicaUsługa: nerki

  Z miłą chęcią idę na wizytę bo wiem że ktoś słucha, czyta wyniki i analizuje a nie .... ,,następny proszę,, ???? Gorąco polecam jako fachowca i człowieka. Pozdrawiam Panie dr

  Michał Jung2018-01-17

  Dzień dobry, dziękuję serdecznie za opinię! Życzę zdrowia!

 • J

  Pan doktor Michał Jung to wspaniały lekarz - fachowiec. Profesjonalnie przeprowadził leczenie moich dolegliwości urologicznych a przy tym miły i uprzejmy człowiek. Dziękuję serdecznie i polecam. Jadwiga Stan

  Michał Jung2018-01-17

  Pani Jadwigo, dziękuję serdecznie za opinię! Życzę zdrowia!

 • G
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: podejrzenie raka jąder, stan zapalny jąder

  Witam! Bardzo miły i uprmógłbyPan Doktor Michał Jung. Stara się pomóc pacjentom z dolegliwościami uroligicznymi. Wie na czyn sprawa stoi, jest konkretny, kompetentny i ematyczny. Daje skierowania na doładne badania. Badania w swoim gabinecie robi delikatnie i dokładnie. Odpowiada na karzde zadawane pytania. Popierwszej wizycie mógłbym pójść na kolejną. Podny polecenia. Poleciłbym tego lekarza znajomym. Wznacza też kolejne terminy wizyt. Wizytę u Pana Doktora Michała Junga oceniam bardzo dobrze. Pozdrawiam. Wojciech Pastewski!

  Michał Jung2018-01-17

  Panie Wojciechu, dziękuję serdecznie za opinię! Życzę zdrowia!

 • W
  Lokalizacja: Lifemedica

  Wizytę u Pana doktora oceniam bardzo dobrze.Pan Michał jest bardzo kontaktowy, odpowiada na wszystkie zadawane pytania. Badanie przeprowadza dokładnie i przy tym delikatnie.Jest to moja pierwsza wizyta i napewno nie ostatnia.

  Michał Jung2018-01-17

  Dzień dobry, dziękuję serdecznie za opinię! Życzę zdrowia!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Lifemedica

  Wizytę u Pana doktora oceniam bardzo dobrze.Pan Michał jest bardzo kontaktowy,odpowiada na wszystkie zadawane pytania,jest empatyczny a co najważniejsze dla mnie wzbudza zaufanie.Badanie przeprowadza dokładnie i przy tym delikatnie.Jest to moja pierwsza wizyta i napewno nie ostatnia.Mam nadzieję ze dzięki Panu doktorowi przestaną mnie męczyć infekcje dróg moczowych.

  Michał Jung2018-01-17

  Pani Magdaleno, dziękuję serdecznie za opinię! Życzę zdrowia!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lek. med. Michał Jung jest urologiem, przyjmującym w ramach Poradni Urologicznej Centrum Zdrowia Lifemedica w Gdańsku. Studia medyczne ukończył na Gdańskiej Akademii Medycznej. Przez ponad 2 lata odbywał specjalizację w dziedzinie Chirurgii Ogólnej, a następnie rozpoczął specjalizację w dziedzinie Urologii w Klinice Urologii AMG, uzyskując międzynarodowy tytuł specjalisty (FEBU) w 2014 roku. W zakresie jego specjalizacji leży m.in. leczenie i zapobieganie wszystkim chorobom układu moczowego i schorzeniom urologicznym, w tym leczenie chorób nerek, nadnerczy, moczowodów, nietrzymania moczu, impotencji oraz leczenie nowotworów.
  Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego, a także Fellow of the European Board of Urology (FEBU).

  Poradnia Urologiczna Lifemedica
  Poradnia Urologiczna Centrum Zdrowia Lifemedica zajmuje się diagnostyką, leczeniem oraz zapobieganiem wszystkim chorobom układu moczowo-płciowego. Lek. med. Michał Jung jest członkiem zespołu, który doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że w tej specjalizacji bardzo ważne jest pozyskanie zaufania pacjenta, bo sporą część diagnozy można oprzeć na obserwacji i wywiadzie. Oczywiście ważne są też badania krwi, moczu, wykonane USG, ale istotne są również informacje, jakie można uzyskać wyłącznie od pacjenta.

Specjalizacje

 • Urologia