Marta Żabińska

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt
 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 2400 osób

 • Dostępność

  Lekarz Marta Żabińska przyjmuje w jednym gabinecie

 • Kontakt

  Ten ginekolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Specjalizacja

  Lekarz Marta Żabińska to jeden z 451 lekarzy o specjalizacji ginekolog w miejscowości Kraków na ZnanyLekarz.pl

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

77 opinii

 • Ja za to Pani Doktor nie polecam. Zgłosiłem się do niej w celu konsultacji po poronieniu i długim leczeniu hormonalnym po którym przytulam , na co Pani Doktor stwierdziła że to waga jest moim problemem (jeszcze przed badaniem) i nie słyszała o tym żeby bez objadania się ktoś utył porównując do dzieci z Afryki. Byłam tylko raz,po tej wizycie poszłam do innego lekarza,zmienił mi leczenie hormonalne,w ciągu 8 mcy schudłam prawie 20 kg jedząc ( nie objadając się) tyle samo co wcześniej. Uratował moje zdrowie i godność gdyż po wizycie u Pani Dr czułam się fatalnie. Może specjalistą jest dobrym ale wzbudziła moją niechęć "badając na oko" .

 • Panią doktor znam od dobrych 7 lat jesli nie dłużej prowadziła moja pierwsza ciąże jak i prowadzi druga. Jest fenomenalna osoba świetnym lekarzem. Nie wyobrażam sobie aby m kiedykolwiek musiała wybrać sie do innego ginekologa. Jest fachowcem w każdym calu a do tego ciepłym życzliwym i uśmiechniętym człowiekiem :)

 • Do Pani dr trafiliśmy z Mężem po śmierci dr Homy i po poleceniu przez Panie pracujące w gabinecie. Po 18 miesiącach prób (6 miesięcy pod okiem Pani dr) zaszliśmy w upragnioną ciążę. Pani dr na pierwszej wizycie stwierdziła, że do "takiej ciąży ma podejście amerykańskie tzn jak ma się poronić to szybko". Po dwóch tygodniach poszliśmy znów na wizytę i jeszcze przed badaniem Pani dr stwierdziła, że "do pacjentek takich jak ma ma złe przeczucia". W trakcie USG, które trwało 30 sekund (bo musiała wyjść) stwierdziła, że "nie widzi śladu żywego dziecka" i "można być 13 razy w ciąży a urodzić tylko jedno dziecko". Na drugi dzień zmieniłam lekarza.
  Na moją infekcję bakteryjną, Pani dr zareagowała pytaniem, zadanym w obecności mojego męża "To kiedy był skok w bok" a następnie z detalami wdawała się w opisywanie w jaki sposób siusiają chłopcy i dziewczynki oraz co czym "wycierają" w trakcie siusiania.
  Zdecydowanie odradzam Panią doktor. Na ciąże czekaliśmy długo a możliwe, że gdyby nie "amerykańskie podejście" tego lekarza może dałoby się ją uratować.

 • Do Pani doktor Żabińskiej trafiłam z polecenia. Od kilku lat staraliśmy się z mężem o dziecko. Pani doktor wysłuchała, zleciła badania. Po pół roku byłam w upragnionej ciąży! Całą ciążę byłam pod opieką pani doktor. Regularne wizyty, badania. Fachowa, rzetelna opieka i pomoc w każdej sytuacji. Poród w jej obecności to sama przyjemność oraz poczucie bezpieczeństwa i opieki. Dzisiaj cieszę się ze zdrowej i ślicznej córeczki.
  Polecam z całego serca!

 • Oto moja historia ;) Nie mogłam zajść w ciążę, chodziłam do całkiem innego lekarza który faszerował mnie hormonami i to bez żadnych badań! Stracony rok :( Aż w końcu koleżanka poleciła mi Panią doktor. Dokładny wywiad, mnóstwo badań, kilka leków i po drugiej wizycie (nawet nie zdążyłam odebrać wszystkich wyników badań ! ) już byłam w ciąży. Teraz Pani doktor prowadzi mi ciążę i nie wyobrażam sobie innego lekarza. O wszystkim można porozmawiać, dla Pani doktor nie ma tematów tabu. Nie idzie się jej wstydzić bo to taka ''normalna babka'' :) Zleca dużo badań, na wizytach o wszystko pyta. Można zadzwonić w każdej chwili. Polecam bardzo gorąco, nie tylko w takich problemach które ja mam. Jedyny minus to cena wizyty, ale naprawdę warto.

 • Cudowna ciepła osoba i świetny specjalista. Wieczny tlum Pacjentek nalepiej świadczy o jakości usług.

 • Pani Marta to super lekarz! Na wizytach czułam się niezwykle komfortowo - jak na kawie u znajomej. Pożartowała, zrobiła dokładny wywiad, zbadała, zleciła niezbędne badania. Dzięki Pani doktor schudłam 25 kg, uregulował mi się okres (a miałam przeważnie raz na 3 miesiące) i po raz drugi zaszłam w ciąże. DZIĘKUJE Pani Doktor! Oby więcej takich lekarzy!

 • Ufam tej kobiecie.Jest fantastycznym specjalista.Nie obiecuje gwiazdki z nieba i potrafi pocieszyc.Chodzilam do najlepszych specjalistow w Krakowie przez bardzo dlugi okres czasu ,a Pani Marta po trzech wizytach dala mi nadzieje na bycie matka.Pani Malgosia tez jest fantastyczna a jak ktos nie rozumie na czym polega jej praca to lepiej niech sie nie wypowida.Polecam z calego serca.

 • Bardzo dobry lekarz, wizyta to przyjemność! Tłumaczy do skutku i co ważne nie wstydzisz się pytać gdyż atmosfera jest jak domowa :) Wielokrotnie pisałam do Pani doktor po godzinach pracy czy w weekendy zawsze otrzymywałam odpowiedź. Super Babka, aż chciałoby się mieć więcej takich ludzi wokół siebie. Pozdrawiam

 • Pani Marta to świetny specjalista i do tego życiowa, pogodna kobieta. Polecam ją każdej mojej znajomej, ponieważ nie dość, że zna się na rzeczy i potrafi pomóc najtrudniejszym przypadkom, to jeszcze jest sympatyczna i zawsze uśmiechnięta, co często podnosi na duchu i człowiekowi od razu lepiej mimo problemów.
  Chodzę do pani Marty od kilku lat, prowadziłam u niej również ciążę i urodziłam śliczną córeczkę, której poród zresztą odbierała pani Marta. Nie mam żadnych zastrzeżeń. W czasie ciąży rozwiewała wszystkie moje wątpliwości, szczerze odpowiadała na wszystkie pytania, nie patrząc na zegarek, poświęcała mi dużo czasu, a zawsze miałam ten komfort, że mogłam zadzwonić do niej i się skonsultować. Pani doktor zleca wszystkie badania, nawet takie, o których inni lekarze zapominają. Jest bardzo skrupulatna w analizowaniu wyników - innymi słowy troszczy się o każdą pacjentkę indywidualnie.
  Jeśli będę planować kolejną ciążę, to tylko u pani Marty.
  Jeszcze raz dziękujemy za troskę i tak wspaniałą opiekę!

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online