Marta Żabińska

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
76 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: prowadzenie ciąży

  Pani Doktor jest dość bezpośrednią osobą w kontaktach, mówi prosto z mostu co jest nie tak, więc dla niektórych może to być odpychające ale polecam Panią Doktor w trudnych przypadkach -dzięki niej mamy córeczkę po prawie 3 latach starań, u niej po roku udało się nam zajść w ciąże.

 • D
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Rok temu, jako pacjentka Pani Doktor zgłosiłam się na wizytę po zobaczeniu dwóch kresek na teście ciążowym (Zaznaczę, że jestem/byłam po dwóch wczesnych poronieniach).
  Na wizycie zamiast otrzymać jakiekolwiek wsparcie (farmokologiczne oraz minimum duchowego) usłyszałam, że nic nie dostanę bo nie wiadomo czy nie poronię! Na moje słowa, że nie plamię, jak w poprzednich, Pani Doktor oznajmiła, że jeszcze zdążę się naplamić!!!
  Po tych słowach, jeszcze tego samego dnia udałam się do innej pani doktor z kliniki, która szybko zareagowała, zadbała i dziś mogę cieszyć się swoim ślicznym, 6 miesięcznym zdrowym synkiem!

 • B
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

  Na dzień dobry usłyszałam od lekarki, że powinnam schudnąć bo jestem gruba i w ciąże nigdy nie zajdę, a jak zajdę to poronię w 5 miesiącu ciąży. USG trwało 30 sekund. Co usłyszałam, że powinnam brać przykład z dzieci w Afryce bo tam jest mało jedzenia i dzieci są chude. Trzymałam się dzielnie aby nie popłakać się w gabinecie. Później Pani Doktor stwierdziła, że rozumie iż chciałabym zajść w ciąże, ale mi jej nie życzy bo i tak poronię więc po co. Naprawdę brak mi sił.

 • A

  Ja za to Pani Doktor nie polecam. Zgłosiłem się do niej w celu konsultacji po poronieniu i długim leczeniu hormonalnym po którym przytulam , na co Pani Doktor stwierdziła że to waga jest moim problemem (jeszcze przed badaniem) i nie słyszała o tym żeby bez objadania się ktoś utył porównując do dzieci z Afryki. Byłam tylko raz,po tej wizycie poszłam do innego lekarza,zmienił mi leczenie hormonalne,w ciągu 8 mcy schudłam prawie 20 kg jedząc ( nie objadając się) tyle samo co wcześniej. Uratował moje zdrowie i godność gdyż po wizycie u Pani Dr czułam się fatalnie. Może specjalistą jest dobrym ale wzbudziła moją niechęć "badając na oko" .

 • P

  Panią doktor znam od dobrych 7 lat jesli nie dłużej prowadziła moja pierwsza ciąże jak i prowadzi druga. Jest fenomenalna osoba świetnym lekarzem. Nie wyobrażam sobie aby m kiedykolwiek musiała wybrać sie do innego ginekologa. Jest fachowcem w każdym calu a do tego ciepłym życzliwym i uśmiechniętym człowiekiem :)

 • M

  Do Pani dr trafiliśmy z Mężem po śmierci dr Homy i po poleceniu przez Panie pracujące w gabinecie. Po 18 miesiącach prób (6 miesięcy pod okiem Pani dr) zaszliśmy w upragnioną ciążę. Pani dr na pierwszej wizycie stwierdziła, że do "takiej ciąży ma podejście amerykańskie tzn jak ma się poronić to szybko". Po dwóch tygodniach poszliśmy znów na wizytę i jeszcze przed badaniem Pani dr stwierdziła, że "do pacjentek takich jak ma ma złe przeczucia". W trakcie USG, które trwało 30 sekund (bo musiała wyjść) stwierdziła, że "nie widzi śladu żywego dziecka" i "można być 13 razy w ciąży a urodzić tylko jedno dziecko". Na drugi dzień zmieniłam lekarza.
  Na moją infekcję bakteryjną, Pani dr zareagowała pytaniem, zadanym w obecności mojego męża "To kiedy był skok w bok" a następnie z detalami wdawała się w opisywanie w jaki sposób siusiają chłopcy i dziewczynki oraz co czym "wycierają" w trakcie siusiania.
  Zdecydowanie odradzam Panią doktor. Na ciąże czekaliśmy długo a możliwe, że gdyby nie "amerykańskie podejście" tego lekarza może dałoby się ją uratować.

 • J

  Do Pani doktor Żabińskiej trafiłam z polecenia. Od kilku lat staraliśmy się z mężem o dziecko. Pani doktor wysłuchała, zleciła badania. Po pół roku byłam w upragnionej ciąży! Całą ciążę byłam pod opieką pani doktor. Regularne wizyty, badania. Fachowa, rzetelna opieka i pomoc w każdej sytuacji. Poród w jej obecności to sama przyjemność oraz poczucie bezpieczeństwa i opieki. Dzisiaj cieszę się ze zdrowej i ślicznej córeczki.
  Polecam z całego serca!

 • Oto moja historia ;) Nie mogłam zajść w ciążę, chodziłam do całkiem innego lekarza który faszerował mnie hormonami i to bez żadnych badań! Stracony rok :( Aż w końcu koleżanka poleciła mi Panią doktor. Dokładny wywiad, mnóstwo badań, kilka leków i po drugiej wizycie (nawet nie zdążyłam odebrać wszystkich wyników badań ! ) już byłam w ciąży. Teraz Pani doktor prowadzi mi ciążę i nie wyobrażam sobie innego lekarza. O wszystkim można porozmawiać, dla Pani doktor nie ma tematów tabu. Nie idzie się jej wstydzić bo to taka ''normalna babka'' :) Zleca dużo badań, na wizytach o wszystko pyta. Można zadzwonić w każdej chwili. Polecam bardzo gorąco, nie tylko w takich problemach które ja mam. Jedyny minus to cena wizyty, ale naprawdę warto.

 • Cudowna ciepła osoba i świetny specjalista. Wieczny tlum Pacjentek nalepiej świadczy o jakości usług.

 • Pani Marta to super lekarz! Na wizytach czułam się niezwykle komfortowo - jak na kawie u znajomej. Pożartowała, zrobiła dokładny wywiad, zbadała, zleciła niezbędne badania. Dzięki Pani doktor schudłam 25 kg, uregulował mi się okres (a miałam przeważnie raz na 3 miesiące) i po raz drugi zaszłam w ciąże. DZIĘKUJE Pani Doktor! Oby więcej takich lekarzy!

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online