lek.

Marianna Bondarenko

Urolog

90 opinii +dodaj

Umów wizytę 36 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Marianna Bondarenko, Urolog FEBU INFORMUJEMY, ŻE DR MARIANNA BONDARENKO PRZYJMUJE PACJENTÓW OD 17 - EGO ROKU ŻYCIA Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Doświadczenie zaw... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Marianna Bondarenko, Urolog FEBU

  INFORMUJEMY, ŻE DR MARIANNA BONDARENKO PRZYJMUJE PACJENTÓW OD 17 - EGO ROKU ŻYCIA
  Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Klinikach Akademii Medycznej w Warszawie przy ul. Lindleya oraz Banacha oraz Centrum Onkologii w Warszawie. W ramach specjalizacji z urologii odbyła dwuletni staż chirurgiczny w Klinice Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Transplantacyjnej SPCSK przy ul.Banacha 1 w Warszawie oraz czteroletni staż urologiczny w Klinice Urologii AM Szpitala Dzieciątka Jezus przy ul. Lindleya 4 w Warszawie. W 2008 roku z wynikiem bardzo dobrym uzyskała europejski certyfikat FEBU. Następnie przez wiele lat pracowała w Oddziale Urologii Szpitala Praskiego. Ukończyła wiele kursów i szkoleń podwyższających kwalifikację zawodową.

Specjalizacje

 • Urologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Nagrody i wyróżnienia

 • Uzyskanie Europejskiego Certyfikatu FEBU 07.06.2008r. (z wynikiem bardzo dobrym)

Znajomość języków

 • angielski
 • rosyjski

Staże

 • Klinika Akademii Medycznej w Warszawie
 • Klinika Urologii Akademii Medycznej w Warszawie
 • Klinika Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Transplantacyjnej SPCSK
 • Oddział Urologii Szpitala Praskiego w Warszawie
więcej

Certyfikaty

 • Marianna Bondarenko, urolog w mieście Warszawa - Certyfikaty

Choroby

więcej

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Doskonałe podejście do pacjenta. Pani Doktor nie patrzy na zegarek w trakcie wizyty - wszystko bardzo dokładnie tłumaczy i wyjaśnia. Podczas wizyty czuje się indywidualne podejście do problemu. Szczegółowy i dokładny wywiad + rzeczowa i trafna diagnoza = skuteczne leczenie już od zaleceń i przepisanych leków podczas pierwszej wizyty. Bardzo polecam.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, miła atmosfera, opiekuńcze podejście do pacjenta :) Tata jest bardzo zadowolony z wizyt u Pani Doktor.

 • bardzo dobry

  Bardzo kompetentny lekarz. Miła atmosfera w gabinecie. Zlecone badania w rozsądnej ilości :-) a w dodatku z adresami gdzie można je wykonać.

 • bardzo dobry

  Polecam tego lekarza. Nie spieszył się, wszystko wyjaśnił, przeprowadził dodatkowe badania i zlecił ich wykonanie. Jestem zadowolony z wizyty, umówiłem się ponownie na badanie kontrolne.

 • słaby

  Pani dr przyjeła mnie chłodno. W czasie wizyty powiedziała o rzeczach, które już wiedziałem. Jej odpowiedzi na moje pytania w żaden sposób nie pomogły mi podjąć decyzji. Wizyta była krótka i mało przyjemna.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Marianna Bondarenko ( 16 sierpnia 2016)

  Taka wizyta nie miała miejsca. Po-pierwsze: wszystkie wizyty u mnie trwają min. 20 min i dłużej; po-drugie: wszystkich pacjentów przyjmuję jednakowo grzecznie, przyjaźnie i profesjonalnie, bez chłodu i bez nadmiernej wesołkowatości; po-trzecie: w ciągu ostatnich paru lat w tej poradni, z ramienia której pacjenci piszą swoje komentarze - nie było ani jednego przypadku , który by wymagał podjęcia jakiejś "decyzji", wszystkie przypadki medyczne były klarowne i jednoznaczne. Niestety, pracownicy portalu Znany Lekarz celowo umieszczają takie "dziwne" z nieba wzięte komentarze, żeby dodać sobie wiarygodności i uzasadnić swoje istnienie na rynku! To przykre.

 • bardzo dobry

  Według mojej oceny Pani Marianna to bardzo dobry lekarz. Szeroki wywiad, przeprowadzone badania na wysokim poziomie i szereg skierowań. Wydrukowane i omówione szczegółowo zalecenia. Moje pytania i wątpliwości wyjaśnione zanim zdążyłem zapytać :) Polecam gorąco wizytę u Pani doktor.

 • bardzo dobry

  Lekarka kompleksowo zajmuje się pacjentem, zadaje wiele pytań w celu szczegółowego ustalenia wszystkich objawów i przyczyn schorzenia. Podczas całej wizyty (także badania) pacjent czuje się traktowany podmiotowo, a zalecenia przedstawiane przez lekarkę są kompleksowe i wykraczają poza niezbędne minimum . Lekarka zwraca też uwagę na profilaktykę.

 • bardzo dobry

  Bardzo szczegółowy wywiad, badanie plus skierowania na komplet badań. Pani doktor bardzo kontaktowa.

 • bardzo dobry

  Wizyta dnia 11 maja 2016. Nieco obawiałem się tej wizyty ze względu na opinie dotyczące rzekomego niemiłego podejścia Pani Doktor. Bardzo mile się rozczarowałem :) Ba! Mało tego! Muszę przyznać, że Pani Doktor Marianna Bondarenko bardzo wnikliwie zajęła się moją sprawą łącznie z badaniami. Jak dotąd poprzedni lekarze pytali tylko czy miałem wykonywane wcześniej badania, ale na tym się kończyło. Pani Doktor nie tylko zapytała, ale też skierowała mnie na odpowiednie badania. Poza tym, poświęciła mi dużo czasu wszystko dokładnie tłumacząc. Do tego, żebym nie zapomniał (bo sporo tego było), to dostałem wszystko elegancko wydrukowane punkt po punkcie. Jestem bardzo zadowolony z tej wizyty. Mam nadzieję, że leczenie także okaże się skuteczne. Pozdrawiam Panią Doktor. Piotr

 • bardzo dobry

  Doktor Bondarenko zna się na swojej dziedzinie, przeprowadziła szybki wywiad i od razu wybrała leki, które okazały się skuteczne, a przy tym niekłopotliwe w użyciu.

Najbliższe terminy:

kolejne dni