Adres

Bocheńska 28a, Niepołomice
Przychodnia Vitalmed

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Maria Foryś - logopeda, neurologopeda, pedagog, neuroterapeuta Biofeedback EEG z blisko 20 letnim stażem pracy. Autorka publikacji i szkoleń logopedyc...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Wady wymowy - problem z głoską r, s, sz, c, cz, oraz inne
 • Afazja ruchowa i czuciowa Dysartria
 • Dwujęzycznosć i problem z mową
Pokaż wszystkie leczone choroby

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Vitalmed

Pani doktor to przesympatyczna osoba.Ma swietne podejscie i kontakt z malym pacjentem. Wszystko dokladnie tlumaczy nie spieszac sie przy tym. Bardzo polecam Pania doktor!!!

Maria Foryś

Cieszę się, że mogłam pomóc. Dziękuję za zaufanie. Pozdrawiam Was serdecznie.


Użytkownik zweryfikowany

Pani Maria Foryś jest świetnym specjalistą, doskonale przygotowanym do swojej profesji. Jestem osobą dorosłą, która pod kierunkiem Pani Marii podjęła terapię niepłynności mówienia. Po bardzo dokładnym wywiadzie rozpoczęły się ćwiczenia praktyczne (metoda mediacji terapii poznawczej IE). Efekty przyszły dosyć szybko, dzięki doskonałemu rozpoznaniu problemu.
Pani Maria Foryś jest osobą bardzo sympatyczną, otwartą i wrażliwą na problemy mówienia. Jest konkretna, rzeczowa oraz motywująca do działania (np. wykonywania ćwiczeń).
Z czystym sumieniem polecam każdemu, kto chce poradzić sobie z problemami logopedycznymi.


K
Użytkownik zweryfikowany

Gorąco polecam Panią Marię Pietrygę Foryś jako logopedę. Pani Maria jest osobą bardzo sympatyczną, mającą bardzo dobre podejście do dzieci. Dzięki jej pracy oraz szczegółowym wskazówką jak pracować z dzieckiem w domu w ciągu roku syn zaczął poprawnie mówić ( miał problemy z wymową K, R, Sz, Cz). Jestem bardzo zadowolona z metod pracy i zestawów ćwiczeń proponowanych przez Panią Marię. Polecam.

Maria Foryś

Pozdrawiam Was ciepło i serdecznie. Cieszę się, ze mogłam pomóc. Dziękuję mamie za współpracę i dopilnowanie codziennych ćwiczeń.
Życzę dalszego powodzenia. Zapraszam na ewentualne porady dotyczące uzdolnień syna w założonym przez mnie I w Polsce Centrum Rozwoju Zdolności i Terapii Mowy "Podwójnie wyjątkowi" /The Polish Centre Of Gifted and Speech Therapy "Twice Exceptional Children and Adults" /
Każdego rodzica gorąco zachęcam, aby rozwijać mocne strony dziecka. Rodzice stanowią pierwotne środowisko stymulujące rozwój zdolności dziecka.


A
Użytkownik zweryfikowany

witam
Bardzo serdecznie polecam Panią Marysię Pietrygę Forys jako logopedę. Chodzę z moim synem juz ponad 2 lata do Pani Marysi i mamy zarówno postępy w mówieniu jak i atmosfera jaką Pani Marysia stwarza na lekcji jest bardzo przyjazna, co z kolei sprawia ze mój syn chętnie uczęszcza na te zajęcia. Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z postępów, zestwówo ćwiczeń jak i metod proponowanych przez logopedę. Serdecznie polecam.
Matka 7-latka


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

5 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Od 12 lat prowadzę Niepubliczne Przedszkole w małej wiejskiej miejscowości. Od kilku lat współpracuję ze świetnym specjalistą z zakresu logopeda balbutolog. Na moje nieszczęście skorzystałam z funduszy unijnych finansujących zajęcia logopedyczne dla uczęszczających dzieci. Pół roku po zakończeniu projektu, osoba kontrolująca zakwestionowała potrzebę specjalności z zakresu balbutolog. Zwracam się o nietypową prośbę do wszystkich specjalistów z tej dziedziny. Proszę o opinię, o ile skuteczniej logopeda posiadający specjalność balbutolog może pomóc dzieciom w wieku przedszkolnym. Niestety moje zapewnienie i przedstawienie konkretnych przypadków ukończenia terapii ze skutkiem pozytywnym u dzieci z niepłynnością mowy, które miały miejsce w mojej placówce nie wystarczyły. Wiem, że mimo gorączkowych przygotowań do Świąt, znajdą się ludzie dobrej woli, którzy pomogą. Z góry składam serdeczne podziękowania oraz życzenia zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku.

  Gratuluję dobrej decyzji i podziwiam, że udało znaleźć się specjalistę balbutologa. Jeśli diagnoza logopedyczna wykazała niepłynność w mówieniu (jąkanie wczesnodziecięce) i w porę pomóc została udzielona i jak pisze Pani z pozytywnym rezultatem to tylko cieszyć się.

  Maria Foryś

 • Chciałabym zostać logopedą, ale nie wiem czy nie mam jakiejś wady wymowy. Co mam zrobić, aby się o tym przekonać? Muszę umówić się na wizytę do jakiegoś specjalnego logopedy? Jakiś logopeda dla dorosłych?

  Szanowna Pani, badanie specjalistyczne - logopedyczne dla przyszłego kandydata na studia logopedyczne wymaga nie tylko weryfikacji wyrazistości artykulacji. Istotna jest także obserwacja cech prozodycznych wypowiedzi oraz emisja głosu. Każdorazowo w takiej sytuacji warto aby logopeda - diagnosta dokonał oceny całościowej aparatu mowy (z uwzględnieniem 3 układów: oddechowego, fonacyjnego i artykulacyjnego). Łączę wyrazy szacunku, Maria Foryś

  Maria Foryś

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Maria Foryś - logopeda, neurologopeda, pedagog, neuroterapeuta Biofeedback EEG z blisko 20 letnim stażem pracy. Autorka publikacji i szkoleń logopedyc...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Wady wymowy - problem z głoską r, s, sz, c, cz, oraz inne
 • Afazja ruchowa i czuciowa Dysartria
 • Dwujęzycznosć i problem z mową
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Neurologopedia