dr n. med.

Marek Włodarczyk

Weterynarz

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Wykonujemy następujące badania: RTG cyfrowy (zdjęcie w 5 sekund), USG jamy brzusznej, diagnostyka laboratoryjna (badanie krwi), posiewy i antybiogramy, zabiegi wszelkiego rodzaju: sterylizacje,… więcej

Adresy i cenniki usług

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Wykonujemy następujące badania: RTG cyfrowy (zdjęcie w 5 sekund), USG jamy brzusznej, diagnostyka laboratoryjna (badanie krwi), posiewy i antybiogramy, zabiegi wszelkiego rodzaju: sterylizacje, kastracje, usuwanie guzów, biopsje, zabiegi ortopedyczne, kardiologia.

Specjalizacje

 • Choroby zakaźne
 • Chirurgia ogólna

Choroby

więcej

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
25 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Przychodnia Weterynaryjna Doktora Marka Włodarczyka KumakUsługa: Leczenia białaczki u kota

  Bardzo polecam pana doktora. Daje z siebie wszystko, żeby uratować naszego kotka. Nie działa rutynowo - dzięki czemu udało się przedłużyć życie naszego malucha - efekty były spektakularne. Jeśli chcesz mieć pewność, że zrobiono wszystko żeby uratować zwierzaka - to idź do tej przychodni do doktora Włodarczyka.

 • Zawsze pomocny,fachowy i z wielkim sercem.Od lat u Pana Doktora leczymy swoje zwierzaki,nigdy żadnych wątpliwości co do podejścia do zwierząt ,polecamy z całego serca.Córka też tylko u Pana Marka Wlodarczyka leczy swoje koty.Zdecydowanie Polecam.

 • J

  Zdecydowanie nie polecam! Lekarz sprawia wrażenie, jakby mu się śpieszyło, nie jest szczególnie zainteresowany zwierzakiem- podanie kroplówki przez asystentkę przez cienką igłę, by psa nie bolało pan doktor skomentował: "a co taka cienka? to będzie szło przynajmniej 30 minut!" i zmienił na grubą, nakłuwając przy tym psa przynajmniej 3 razy. Ma być szybko i drogo! Po raz kolejny pan doktor sprawił wrażenie, że najbardziej zależy mu na portfelu opiekuna a nie na zwierzaku.
  Gdyby nie dwie fantastyczne dziewczyny, które przyjmują na Głogowskiej w poniedziałki, nigdy bym tam nie wróciła. Po raz ostatni dałam temu Panu szansę, czas na zmianę lekarza.
  P.s. Cieszę się, że czyta Pan komentarze klientów, szkoda, że traktuje je Pan bezrefleksyjnie a nawet wpada na pomysł ukarania klienta- oczywiście zapłaciłam ten podwójny rachunek, którą Pan mi dziś wystawił za podanie kroplówki, bo nie o pieniądze chodzi, ale o zdrowie psa. Proszę przyjąć do wiadomości, że takich klientów jest więcej a marketing szeptany ma swoją moc.
  Pozdrawiam i trzymam kciuki za zmianę podejścia.

  dr n. med. Marek Włodarczyk2017-02-22

  Brakuje Pani empatii. Była Pani przyjęta, aby nie musiała Pani czekać 2 godzin na swoją kolej. W gabinecie czekała już kotka z założonym venflonem, gotowa do cięcia cesarskiego, które trwało 2 godziny.
  Była Pani przyjmowana poza kolejnością i wizyta zajęła przynajmniej 30 minut (a w tym czasie rozmawialiśmy spokojnie, Pani się uśmiechała, nie miała żadnych pretensji, pies nie wykazywał objawów nadmiernego cierpienia z powodu igły o rozmiarze 1, wszystko w tym czasie Pani wytłumaczyłem w sprawie choroby psa). Nie nakłuwałem psa 3 razy, a tylko raz, a nawet gdybym nakłuwał 5 razy to są takie sytuacje, że tak trzeba. Skoro u mnie jest dla Pani tak szybko i drogo, to dlaczego tyle razy nas Pani odwiedzała do tej pory, nie było za drogo? Prowadzę prywatną działalność i nikomu chyba się nie może wydawać, że mam przyjmować klientów za darmo, ale nie jest tak jak Pani sugeruje, że zależy mi tylko "na portfelu klienta". Oskarża Pani mnie bezpodstawnie, stawia w roli prokuratora i sędziego i rani, mimo, że nic Pani tak na prawdę o mnie nie wie. To tak jakbym ja napisał, że jest Pani skąpa, zależy Pani na darmowych wizytach, a jeśli musi Pani zapłacić za leczenie swojego psa to wyżywa się Pani na lekarzu, oczernia go w internecie, troluje. W ogóle nie dba Pani o swojego psa, bo zależy Pani tylko na tym, aby nie wydać na jego leczenie ani grosza, lub prawie nic. Czy to byłoby miłe dla Pani?
  Nie kazałem Pani płacić podwójnie za kroplówkę, ale w związku z tym, że mnie Pani posądziła o to, że tylko mi na pieniądzach zależy postanowiłem pobrać od Pani zapłatę za kroplówkę z poprzedniego dnia, za którą Pani nie zapłaciła, żeby choć trochę uwiarygodnić Pani kalumnie na mnie. Faktycznie te 15 zł. za kroplówkę było sumą, która niejednego by powaliła z nóg :)
  Można mieć refleksję i ja staram się wyciągać wnioski ze swoich błędów. W tym przypadku błędem było przyjęcie Pani poza kolejnością przyjęć. Mogła Pani poczekać 2 godziny na swoją kolej. Wtedy nie byłoby tego problemu. Dzięki Pani nauczyłem się, aby nie popełniać tego błędu nigdy więcej.
  Chciałbym dodać do wiadomości opinii publicznej, że Pani która napisała ten komentarz podała mnie do Dolnośląskiej Izby Lekarsko Weterynaryjnej za straty moralne z powodu użycia przeze mnie zbyt grubej igły i policzenie zapłaty w wysokości 15 zł. za kroplówkę, która została faktycznie wykonana, ale Rzecznik Izby orzekł, że mam prawo pobierać opłaty jakie chcę, ponieważ mamy wolny rynek, a jeśli chodzi o użycie grubej igły nie jest to błąd lekarski. Sprawa była rozpatrywana rok i oprócz tego, że przysporzyła pracy Rzecznikowi Odpowiedzialności Zawodowej i negatywnych emocji osobie skarżącej, nie przyniosła, żadnych konstruktywnych efektów. Czy było warto? Proszę się zastanowić nad słowem empatia i nie wymagać, aby było stosowana tylko w stosunku do Pani, ale również stosować go samemu w stosunku do innych ludzi.

 • Kilka miesięcy temu Doktor Włodarczyk sterylizował moją kotkę.
  Odniosłam wrażenie, że podejście doktora zarówno do kota, jak i właścicieli było rzeczowe i rutynowe. Doktor nie udzielił właścicielom absolutnie żadnych informacji na temat samego zabiegu, nie mówiąc już o tym, co może się dziać po zabiegu i jak postępować z pacjentem (np. po zabiegu kotka dużo wymiotowała, co jest normalne, ale lekarz o tym nie poinformował).
  Na jakiekolwiek pytania doktor odpowiadał zdawkowo, jakby sam nie był pewien swoich odpowiedzi. W poczekalni było kilka osób i myślę, że doktor się po prostu śpieszył.
  Po zabiegu kotka otrzymała kaftan, który na pierwszy rzut oka był o rozmiar za mały, ale doktor stwierdził, że jest akurat. I tym oto sposobem, kotka przez 7 dni męczyła się w za małym kaftanie. Po 7 dniach nadszedł czas kontroli, której dokonała, w gabinecie dr Włodarczyka Pani weterynarz . Kaftanik został zdjęty i miało być wszystko dobrze, ale zaraz po powrocie do domu (!) puścił szef. Pojechaliśmy z kotką do innego weterynarza, który opanował sytuację poprzez założenie nowego szwu i znowu trzeba było założyć kaftanik, tym razem na 10 dni. Dodam, że kotka dostała nowy kaftanik na prośbę właścicieli, a weterynarz jak zobaczył stary to był w szoku.
  Mam świadomość, że w przypadku takich zabiegów, jak sterylizacja, różne komplikacje pooperacyjne mogą się wydarzyć, ale niedopuszczalne jest niepoinformowanie właścicieli zwierzaka o takich komplikacjach czy następstwach przed zabiegiem, nie wspominając o niepoważnym zabezpieczeniu rany pooperacyjnej poprzez założenie kaftanu wżynającego się w ciało zwierzaka i znacznie upośledzającego jego ruchy.
  Osobiście nie skorzystam, więcej z usług p. doktora.

  dr n. med. Marek Włodarczyk2017-02-22

  Dopiero dzisiaj uzyskałem możliwość komentowania wpisów. Dlatego prosiłbym o kontakt tej osoby, która napisała ten komentarz ze mną, chciałbym wiedzieć kto napisał ten komentarz i jeśli faktycznie nie poinformowałem o niczym właściciela kota przed zabiegiem, faktycznie nic nie wytłumaczyłem, faktycznie wydawało się, że się śpieszę, to wtedy osobiście przeproszę tę osobę i będę się starał zadośćuczynić tej osobie. Chciałbym mieć tylko pewność, że opinia ta była w ogóle napisana przez mojego klienta. Na przyszłość polecam, aby jeśli się coś dzieje po zabiegu, nie biec od razu do innego lekarza, ale zwrócić się do tego, któremu zawierzyło się wcześniej, a na pewno będzie się on starał naprawić swój błąd jeśli do takiego doszło. Ja zamieniłbym ten "za ciasny kaftan" na nowy, a jeśli szef puściłby, również bezpłatnie bym założył nowy. Używam opatrunków elastycznych najlepszej firmy na rynku Grande Finale i wydaje się dziwnym, że setki innych kotów nie mają za ciasnych kaftanów, a ten jeden był tak zmasakrowany tym faktem. Proszę o kontakt osobisty tel. 606 532 903

 • Polecam każdemu kto kocha swojego zwierzaka!!! Niekonwencjonalne podejście(oczywiście w dobrym sensie tego znaczenia) do każdego problemu, dwa razy uratował moją Tinę (wielkie dzięki panie doktorze ;) ).

 • Bardzo dobry fachowiec, ma podejście do zwierzaków. Kastrował moją szynszylkę (po 30 minutach dostałam już wybudzającego się zwierzaczka, żadnych komplikacji, po tygodniu nie było śladu po zabiegu) i leczył drugą, zwierzaki nawet nie zdążyły się zorientować, że coś się dzieje. Polecam.

 • Znam dr M.Włodarczyka jak i pozostałych lekarzy pracujących w LEGWANIE. Uważam że dr Włodarczyk to prawdziwy fachowiec z ogromną wiedzą i bardzo dobrym podejściem do zwierząt. Co najważniejsze ma serce dla zwierzaków! Oczywiście pewnie każdy ma prawo do własnych odczuć ale ja z racji tego ze jestem wolontariuszką i korzystam z usług w/w lecznicy mam naprawdę ogromne kilkuletnie doświadczenie w różnych - najczęściej niestety bardzo trudnych przypadkach. W tej lecznicy koty leczy się do końca, szuka się wszelkich możliwych sposobów aby zwierzęta ratować. Dr Włodarczyk nie raz uratował kota którego inni lekarze we Wrocławiu skazywali już na eutanazję! Bardzo polecam dr Włodarczyka i lecznicę LEGWAN! Agnieszka N.

  dr n. med. Marek Włodarczyk2017-02-22

  Już nie przyjmuję w Legwanie. Teraz przyjmuję pacjentów tylko w Przychodni na ul. Głogowskiej 2-4 Wrocław :)

 • Doktor naprawdę godny polecenia. Leczył moją suczkę Shar-pei, która miała mocznicę. Doktor wykonuje wszystkie badania w swojej lecznicy na al. wiśniowej. Skutecznie zdiagnozował mojego psa i wprowadził takie leczenie, że udało się psa utrzymać przy życiu długie miesiące mimo, że nerki były zupełnie uszkodzone. Stosował dializę otrzewnową, której nikt we Wrocławiu nie robi, poza lekarzami z Legwana. Oni tam mają cały sprzęt potrzebny do leczenia psów. Wszystko robią na miejscu. Dziękuję Panie Doktorze. Wdzięczna Ginger.

 • Polecam Pan doktora Włodarczyka baardzo!!!! Młody, inteligentny, kompetentny, wykształcony. Ponad godzinę spędziłam w gabinecie - zrobił szczegółowy wywiad, przez tą godzię dowiezdziałam się wiecej niż przez dwa lata. Doktor zrobił usg jamy brzusznej oraz dokładnie obejrzał pieska. Doktor w swoim gabinecie posiada dobry sprzęt, wykonuje wszystkie badania. Polecam gorąco.

 • Trafiłam poraz pierwszy do Pana dr Włodarcyka z moim terierem szkotem.Ponad rok leczyłam go w innej pzrychodni niestety bez rezultatu. Po dwutygodniowej kuracji zauważyłam bardzo duże zmiany na lepsze. Dzisiaj idziemy znowu do kontroli. Bardzo miła i fachowa obsługa. Napewno pozostaniemy u Pana doktora.