lek.

Marek Meisinger

verifiedCreated with Sketch.

Psychiatra

23 opinie +dodaj

Po ukończeniu Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie w 2002 roku odbył staż podyplomowy w Szpitalu Miejskim we Wrocławiu. W 2010 roku uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie psychiatrii.… więcej

Adresy i cenniki usług

 • meisinger Specjalistyczna Praktyka Psychiatryczna Marek Meisinger

  Walczaka 12b /13
  66-400 Gorzów Wielkopolski, lubuskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka, Karta płatnicza
  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych

  Usługi

  Wizyta pierwszorazowa
  Konsultacje psychiatryczne w sprawie zezwolenia na posiadanie broni
  Psychoedukacja dla pacjentów i ich rodzin
  Kolejna wizyta
  Psychodermatologia

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
23 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • G
  Lokalizacja: meisinger Specjalistyczna Praktyka Psychiatryczna Marek MeisingerUsługa: wizyta pierwszorazowa

  To moja pierwsza wizyta u pana Marka i druga w ogóle u lekarza psychiatry. Moje pierwsze wrażenie jest bardzo pozytywne. Lekaż zdaje się być cierpliwy i słucha co się do niego mówi.Zadaje wazne pytania by jak najlepiej i najtrafniej zdiagnozować pacjenta. Ogólnie moje odczucia są pozytywne. Polecam

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: meisinger Specjalistyczna Praktyka Psychiatryczna Marek Meisinger

  Lekarz przyjazny pacjentowi, wykazuje dużą wrażliwość i empatię, polecam wizyty u tego specjalisty, na pewno skorzystam zw wszystkich wskazówek

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Dość dokładny wywiad, czas poświęcony pacjentowi, cierpliwość i empatyczne podejście doktora sprawiają, że mogę polecić z czystym sumieniem.

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: meisinger Specjalistyczna Praktyka Psychiatryczna Marek MeisingerUsługa: wizyta pierwszorazowa

  Konsultacja przebiegła pomyślnie. Pan Marek potrafi wysłuchać, wspierać, ten klimat, poczucie bezpieczeństwa na plus co prawda to była moja pierwsza wizyta u tego typu lekarza ale jestem pozytywnie zaskoczony. Wyszedłem zmotywowany i w pełni nadziei że jednak można coś w tym kierunku zrobić. No nic dzialamy.

  Pozdrawiam i polecam :)

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor był bardzo sympatyczny, kontaktowy, kompetentny. Chętnie odpowiadał na wszystkie pytania i wątpliwości. Stworzył atmosferę komfortu psychicznego i bezpieczeństwa. Polecam wszystkim mającym problemy natury psychicznej.

 • M
  Lokalizacja: meisinger Specjalistyczna Praktyka Psychiatryczna Marek MeisingerUsługa: lęki, blokada, lekka depresja

  Super Lekarz :) dobrze ocenił chorobę :) miła atmosfera podczas spotkania, czuję się dużo lepiej . Gorąco Polecam

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: meisinger Specjalistyczna Praktyka Psychiatryczna Marek MeisingerUsługa: kolejna wizyta

  ☺ Sympatyczny,kulturalny,zabawny człowiek.Atmosfera wizyty profesjonalna,rzeczowa.Rozmowa swobodna.Polecam!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: meisinger Specjalistyczna Praktyka Psychiatryczna Marek MeisingerUsługa: kolejna wizyta

  Super lekarz!! Potrafi rozmawiać na każdy trudny temat. Rozmowy przeprowadza z wysoką kulturą. Pomaga rozwiązać problemy. Dzięki niemu zmieniam swoje życie na lepsze. :). Polecam p. Marka. :)

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Z czystym sumieniem mogę polecić lekarza specjalistę Pana Marka, przedewszystkim sympatyczny człowiek, uprzejmy i przyjemny w rozmowie. Profesjonalizm, doświadczenie i wiedza, dla mnie widoczne po pierwszej wizycie. Konkretny, wiedział o co pytać, by nie zamęczyć ani nie drażnić pacjenta,a trafnie ustalić źródło problemu czy w ogóle zdefiniować problem. Mimo wszystko, cały czas Pan doktor dbał o spokojną i miłą atmosferę. Osobiście uważam że jest to lekarz który chce naprawdę pomóc, odczuwałam szczere zrozumienie, przejęcie ze strony Pana Marka.

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Myślę że właśnie takich lekarzy i ludzi brakuje u nas w kraju-Odpowiedni człowiek na swoim stanowisku pracy. U Pana Doktora spotkała mnie -Kompetencja,duża Wiedza oraz ogromną Pomoc, gdyby każdy człowiek umiał wykazać się taką samą ematią mielibyśmy raj na ziemi.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Po ukończeniu Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie w 2002 roku odbył staż podyplomowy w Szpitalu Miejskim we Wrocławiu. W 2010 roku uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie psychiatrii. W trakcie szkolenia specjalizacyjnego odbył 3‑letni staż w University Hospital Limerick (Irlandia) pod patronatem Royal College of Psychiatrists oraz staże w Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp. i Klinice Psychiatrii w Poznaniu. W czasie kilkunastoletniej praktyki zdobył doświadczenie zarówno w pracy ambulatoryjnej, jak i oddziałach psychiatrycznych, a także w Oddziale Psychiatrii Sądowej. Posiada kilkuletnie doświadczenie jako biegły sądowy. Od 2011 roku prowadzi własną praktykę prywatną. Przynależność: Royal College of Psychiatrists (UK) oraz Polskie Towarzystwo Psychiatrii Sądowej.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Choroby

więcej

Zdjęcia