lek. dent.

Marek Mastalerz

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

25 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
31 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Odbywałem staż podyplomowy w Krakowskim ośrodku opieki stomatologicznej NOVA DENT, gdzie pod opieką… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
25 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Wizyta przebiegła szybko i sprawnie. Prawie bezboleśnie. Na podstawie pierwszej wizyty mogę polecić tego dentystę.

 • T
  Lokalizacja: Estetica Beauty Dent

  Trafiłem do Pana Marka przez przypadek.Od drzwi pełen profesjonalizm, poczynając od pani z recepcji.Pan Marek uśmiechnięty,z poczuciem humoru lekarz.Czulem się jakby to była kolejna wizyta.Szybka diagnoza,15min już po wszystkim.Kolejne zaskoczenie przy cenniku.Pozytywne.Polecam.Ja wrócę.

 • K
  Lokalizacja: Estetica Beauty Dent

  Leczyłem u Doktora Mastalerza kanałowo 2 zęby, opanowany i sympatyczny, widać było, że chciał bym odczuwał jak najmniejszy dyskomfort. Zdecydowanie dobrze wykwalifikowany lekarz z dobrym podejściem do pacjenta, szczerze polecam usługi Doktora Marka!!!

 • M
  Lokalizacja: Estetica Beauty Dent

  Znalazłem się u Pana Doktora z bólem jedynki górnej. Mimo że było potrzebne leczenie kanałowe, wszystko potoczyło się sprawnie i co najważniejsze bezbolesnie. Szczerze polecam.

 • W
  Lokalizacja: Estetica Beauty Dent

  Pan doktor rzeczowo odpowiedział na wszystkie moje pytania, był cierpliwy i opanowany. Mimo dużego ubytku w zębie przez który się do niego zgłosiłem, udało się go wypełnić bez potrzeby usuwania. Na pewno będę korzystać z usług Pana doktora, jeżeli będzie to konieczne.

 • I
  Lokalizacja: Estetica Beauty DentUsługa: stomatologia zachowawcza

  Poczytaliśmy opinie i zdecydowaliśmy się na wizytę u Pana Marka. Jesteśmy bardzo nie zadowoleni z usług , bardzo nie profesjonalne wyczyszczenie zębów. Pośpiech i brak profesjonalizmu zmusił nas do kolejnej wizyty w tym gabinecie . Czego bardzo żałujemy nie polecam szkoda czasu i pieniędzy na takiego lekarza. W gabinecie zostały uszkodzone śluzówki w jamie ustnej przez ssak . Za receptę na lek trzeba zapłacić . O niedokładnej usłudze został poinformowany gabinet.Łukasz Lewandowski Arkadiusz zakrzewski .

 • D
  Lokalizacja: Estetica Beauty DentUsługa: leczenie kanałowe

  Znakomite opinie o lekarzu potwierdzaja sie .Po pierwszej wizycie i walce z leczeniem zęba przeznaczonego do usunięcia stwierdzam ,ze caly zabieg czyszczenia kanałow przebiegł bezstresowo . Wyraznie odczulam dbalość o pacjenta , Godna polecania profesjonalność .

 • Ł
  Lokalizacja: Estetica Beauty DentUsługa: ból zęba

  Trafiłem do Pana doktora po raz pierwszy od kilku lat od mojej ostatniej wizyty u stomatologa i jestem zachwycony. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, trafna szybka diagnoza oraz zero bólu podczas zabiegu ściągania kamienia. Polecam wszystkim osobom, które jak ja boją się bólu oraz samej wizyty u stomatologa. Pan Doktor jest bardzo sympatyczny, chętnie rozmawia z pacjentem oraz przy każdorazowym wykonywaniu czynności pyta czy wszystko w porządku. Na pewno tam powrócę jeszcze nie raz.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Estetica Beauty DentUsługa: zapalenie dziąsła

  Bardzo sprawna i fachowa wizyta w miłej atmosferze. Nawet nie zauważyłam, kiedy było po sprawie :) Gabinet schludny, w dobrej lokalizacji. Cena adekwatna. Polecam :)

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Zabieg wypelnienia zeba przebiegl bezproblemowo. 3 dni po wizycie wszystko jest w jak najlepszym porzadku. Jedyne czego mi zabraklo to informacji, jak bedzie przebiegal zabieg ile bedzie trwal oraz komentarza po jego zakonczeniu.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

  Odbywałem staż podyplomowy w Krakowskim ośrodku opieki stomatologicznej NOVA DENT, gdzie pod opieką specjalistów rozwijałem swoje umiejętności w zakresie stomatologii zachowawczej,endodoncji chirurgii i protetyki.Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach ,szczegónie z zakresu endodoncji z użyciem mikroskopu.

  W czasie wolnym uprawiam sport oraz jestem fanem dobrego filmu

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna
 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją

Edukacja

 • Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

Znajomość języków

 • angielski