Marcin Brzeski, weterynarz Police

lek. wet. Marcin Brzeski

Zapisz

Weterynarz więcej

47 opinii

Zapisz

Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Spółdzielców 12a, Police
Gabinet weterynaryjny lek.wet Marcin Brzeski lek.wet Katarzyna Brzeska

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych weterynarzy w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie

5

Ogólna ocena
47 opinii

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet weterynaryjny lek.wet Marcin Brzeski lek.wet Katarzyna Brzeska Inny

Najlepszy gabinet. Wielka empatia oraz zrozumienie. Szczegółowe wyjaśnienie najmniejszego problemu.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet weterynaryjny lek.wet Marcin Brzeski lek.wet Katarzyna Brzeska Inny

Doskonały specjalista z empatią i wielkim sercem do zwierząt. Moja kotka trafiła do gabinetu z kilkoma różnymi, dosyć poważnymi problemami, a po kilku miesiącach leczenia i przebytym zabiegu jest zdrowa jak ryba. Ceny są bardzo przystępne. Zdecydowanie polecam!


H
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet weterynaryjny lek.wet Marcin Brzeski lek.wet Katarzyna Brzeska

Swietni lekarze specjalisci z ogromną wiedzą, doświadczeniem, i co bardzo ważne, empatą do zwierząt!!!


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet weterynaryjny lek.wet Marcin Brzeski lek.wet Katarzyna Brzeska

Najlepsi weterynarze, jakich kiedykolwiek spotkałam. Trafiłam do nich z zapaleniem w psiej łapce, leczonej już przez innych weterynarzy, a tu przy pierwszej wizycie przyczyna rozpoznana, szybkie i skuteczne leczenie. Czas oczekiwania faktycznie długi, miejsca niezbyt dużo, ale fachowy i wesoły personel to zdecydowanie wynagradza. Pacjent zawsze dokładnie przebadany, właściciel rzeczowo poinformowany, ceny niskie. Oby więcej takich lekarzy.


B
Użytkownik zweryfikowany

Dziś byłam z moja rottweilerka u Pana dr. Nigdy wcześniej nie była tak zbadana klinicznie, każda kostka, kończyna.... Byłam w szoku, zaniemówiłam. Odpowiedzi udzielał mi na każde pytanie, wszystko mi jasno i spokojnie przedstawił. Sprawdził psa nawet na zewnątrz gabinetu. Do tego wszystkiego, nie pamiętam kiedy tak mało zapłaciłam za wizytę weterynaryjną. Wszystkie komentarze to szczera prawda!polecam


N
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały weterynarz! Przez 11 lat życia naszego psa odwiedziliśmy wiele klinik i gabinetów, jednak tylko ten możemy polecić z czystym sercem. Ogromna wiedza i pełne serca podejście do zwierząt cechuje nie tylko Pana Marcina Brzeskiego, ale również innych lekarzy u niego pracujących. Lokal jest niepozorny, z małą poczekalnią, jednak proszę się tym nie zrażać. Średnio na wejście do gabinetu czekamy ok godziny lub półtora, ale warto. Weterynarze się nie spieszą, bo dokładnie badają każde zwierzę, przeprowadzają szczegółowy wywiad, biorą pod uwagę różne możliwości i skrupulatnie robią badania. W porównaniu z innymi gabinetami, ceny nie są wygórowane. Wspaniali fachowcy, polecam w 100%! Z resztą, w poczekalni można spotkać ludzi, którzy przyjeżdżają z odległych zakątków szczecina i okolicznych miejscowości. To mówi samo za siebie.


W
Użytkownik zweryfikowany

Takiego specjalistę jak pan Marcin można polecać z czystym sumieniem, doktor zna się na rzeczy, ratował nas z wielu schorzeń. Gabinet w Mierzynie był 5, do którego trafiłam ze swoim buldożkiem i już zostaliśmy. Oczywiście, jeżeli komuś zależy na czasie, a nie na zwierzaku to odradzam. Swoje trzeba odstać, ale można być spokojnym o los swojego pupila. Pracują tu niezwykle ludzcy i serdeczni lekarze. Dwukrotnie zdarzyło mi się, że nie miałam pieniędzy na wizytę, a zostałam przyjęta. Nikt nie robił wyrzutów, czy grymasił - po prostu zaproponowano, abym zapłaciła następnym razem. Dobrzy ludzie i świetni specjaliści!


M
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniali ludzie i wspaniali lekarze, mój piesek (Nemo) jeszcze żyje, już 4 lata walcząc z poważnym schorzeniem nerek i nie tylko, a zawdzięcza to właśnie państwu Brzeskim. To prawdziwe diamenty wśród lekarzy nie tylko weterynarii


Z
Użytkownik zweryfikowany

Świetni weterynarze, zarówno Pan Brzeski jak i jego żona. W pełni zasłużona najwyższa nota. Odpowiednie podejście do zwierzaka, kompleksowa informacja na temat schorzenia i ewentualnego leczenia oraz badań.


E
Użytkownik zweryfikowany

Jeżeli ktokolwiek chce leczyć swojego zwierzaka tylko w gabinecie państwa Brzeskich!!! Ci ludzie poświęcają się absolutnie o czym świadczy stale pełna poczekalnia. Kochani dziękujemy Wam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie