mgr

Marcin Bańka

verifiedCreated with Sketch.

Psychoterapeuta, Terapeuta, Psycholog

2 opinie +dodaj

Z wykształcenia jestem pedagogiem i socjoterapeutą oraz psychoterapeutą w trakcie certyfikacji oraz specjalistą terapii uzależnień w trakcie certyfikacji, absolwentem szkolenia ABC… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
2 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Brief Gabinet Rozwoju Osobistego i PsychoterapiiUsługa: psychoterapia dzieci i młodzieży

  Pan Marcin to pełen spokoju człowiek. Zaraża nim przebywających wokół siebie. Pomógł mi wyciszyć siebie w dniu wizyty i ukoić zszargane nerwy. Dzięki Jego opanowaniu i wewnętrznemu spokojowi udało się również córkę wprawić w lepszy nastrój.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Brief Gabinet Rozwoju Osobistego i PsychoterapiiUsługa: psychoterapia

  Bardzo miły uprzejmy Pan z rewelacyjnym i super podejściem do sprawy. Pełen profesjonalizm,szczere zaangażowanie w to co robi, gorąco polecam. Wady, mimo starań, nie znalazłam. Raz jeszcze gorąco polecam.

  Marcin Bańka2018-03-18

  Dziękuję bardzo. Pozdrawiam

Pytania pacjentów (7)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Z wykształcenia jestem pedagogiem i socjoterapeutą oraz psychoterapeutą w trakcie certyfikacji oraz specjalistą terapii uzależnień w trakcie certyfikacji, absolwentem szkolenia ABC Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniu. Jestem trenerem "Szkoły dla rodziców" oraz "Treningu zastępowania agresji ART", a także mediatorem rodzinnym wpisanym na listę mediatorów w Sądzie Okręgowym w Koszalinie.
  Należę do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu.
  Pracowałem w Fundacji "Szkoły i Placówki Terapeutyczne Jaś i Małgosia", gdzie byłem dyrektorem Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Szczecinku. Pracowałem także w Terapeutycznym Punkcie Przedszkolnym "Jaś i Małgosia" i tam zajmowałem się wsparciem psychoterapeutycznym rodziców. Mam również doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą z Zespołem Aspergera.
  W prywatnym gabinecie prowadzę psychoterapię grupową i indywidualną dorosłych, dzieci i młodzieży oraz osób uzależnionych w oparciu o metodę BSFT. Udzielam również wsparcia terapeutycznego dla osób LBGT.
  Moja praca psychoterapeutyczna jest superwizowana (konsultowana i nadzorowana przez doświadczonego terapeutę – z zachowaniem poufności).

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Edukacja

 • Wyższa Szkoła Humanistyczno Ekonomiczna w Łodzi
 • Centrum Terapii Krótkoterminowej CTK w Łodzi

Staże

 • Staż w Poradni Uzależnienia od Alkoholu "Patronka" w Szczecinku
 • Staż w Szpitalu Powiatowym w Złotowie Oddział Psychiatryczny
 • Centrum Zdrowia Psychicznego Solution w Szczecinku