lek.

Małgorzata Jabłońska

Psychiatra

51 opinii +dodaj

Umów wizytę 160 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem medycyny z praktyką lekarską w dziedzinie psychiatrii od 1999 r. Egzamin specjalizacyjńy zdałam w 2007 r.Odbyłam staż specjalizacyjny na oddziałach ogólnopsychiatrycznych,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
51 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Diagnoza

  Pani doktor bardzo dobrze dobrała mi leki, poświęciła mi tyle czasu, ile potrzebowałam. Była przyjazna i empatyczna, Polecam.

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DiagnozaUsługa: badanie psychiatryczne-pierwsza wizyta

  Bardzo profesjonalny lekarz, a jednocześnie bardzo miła pani doktor.
  Chętnie słucha, a przy tym bardzo rzeczowa i skrupulatna. Bardzo polecam, korzystam z pomocy pani doktor już prawie dwa lata.

 • J
  Lokalizacja: DiagnozaUsługa: problemy córki ze szkołą

  Pani doktor podeszła do problemu profesjonalnie. Najpierw rozmawiała z rodzicem i dzieckiem a później z samym dzieckiem. Myślę,że jest nie tylko dobrym słuchaczem ale potrafi pomóc. Już po pierwszej wizycie córka nabrała nadziei a na drugą sama chciała jechać. Odnośnie leków mam trochę wątpliwości,bo jak każde mają dużo skutków ubocznych. Ale Pani doktor jest godna polecenia. Polecam wszystkim rodzicom, którzy mają problem dziecka ze szkołą.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DiagnozaUsługa: badanie psychiatryczne

  Gorąco polecam pa.lek.profesionalna, miła ,umie słuchać, zwraca uwagę na szczegóły. Po 7 latach kuracji seratonina która niestety nie przyniosła efektów. Pani dot. Dobrała mi leki które jak narazie pozwalają mi funkcjonować w moim życiu codziennym.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DiagnozaUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Pani psychiatra bardzo ciepła i empatyczna. Uważnie słucha pacjenta.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DiagnozaUsługa: konsultacje psychiatryczne- kolejna wizyta

  Problemy z depresją mam od wczesnej młodości, nasiliły się one po studiach w trakcie problemów w pracy. W mojej ocenie, przeżywałem niekiedy ciężkie depresje, szczególnie w latach dziewięćdziesiątych i później. Zauważyli to już niektórzy lekarze pierwszego kontaktu, którzy przypisywali mi stosowne i w mojej opinii dobre leki poprawiające, ku mojemu ówczesnemu zdumieniu, samopoczucie psychiczne. W końcu zdecydowałem się na wizyty u specjalistów. Panią dr Małgorzatę Jabłońską po wizycie u dwóch psychiatrów wcześniej oceniam bardzo wysoko. Przeprowadza szczegółowe konsultacje, które już same w sobie stanowią swoistą psychoterapię. Zarówno porady jak i leczenie sprzyjają mojemu zdrowiu psychicznemu po ostatnich stanach depresyjnych. Polecam każdemu.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Była to moja pierwsza wizyta, mimo mojego stresu pani doktor była bardzo miła, po chwili czułam się komfortowo. Zobaczymy jak przwbiegnie dalsze leczenie ale jestem jak dotąd zadowolona.

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DiagnozaUsługa: depresja

  Pani doktor faktycznie jest osobą miłą i rzeczową. Widać,że ma rozległą wiedzę,to pierwsza wizyta ale jestem pełna nadziei. Polecam tego lekarza

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DiagnozaUsługa: badanie psychiatryczne-pierwsza wizyta

  Pani doktor przede wszystkim słucha pacjenta, nie szufladkuje, można się dobrze poczuć na i po wizycie. Przerobiłem kilku lekarzy i najlepiej dostosowała leki, także polecam wizytę.

 • J
  Lokalizacja: DiagnozaUsługa: konsultacje psychiatryczne- kolejna wizyta

  sama wizyta sprawia, że poczujemy się dużo lepiej. Pani doktor cierpliwie słucha, dopytuje, podpowiada różne rozwiązania i nagle problem zdaje się jakby bardziej znośny otrafi łatwo postawić diagnozę. Mam nadzieję, że dzięki niej szybko dojdę do zdrowia. Polecam tego lekarza.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem medycyny z praktyką lekarską w dziedzinie psychiatrii od 1999 r. Egzamin specjalizacyjńy zdałam w 2007 r.Odbyłam staż specjalizacyjny na oddziałach ogólnopsychiatrycznych, oddziale nerwic , uzależnień , a także dzieci i młodzieży. Od wielu lat pracuję zarówno w trybie ambulatoryjnym i stacjonarnym .Mam także długoletnią praktykę w leczeniu pacjentów z rozpoznaniem depresji i zaburzeń osobowości , którzy często potrzebują także dodatkowo psychoterapii, dlatego ściśle współpracuję z psychologami. Ponadto zajmuję się leczeniem schizofrenii oraz zaburzeń wieku podeszłego (zaburzeń pamięci, bezsenności , otępienia).
  Proszę o kontakt telefoniczny pod nr.tel w przypadku potrzeby wyznaczenia innego terminu poza kalendarzem wizyt.

Specjalizacje

 • Psychiatria