Małgorzata Brzóska, weterynarz Warszawa

lek. wet. Małgorzata Brzóska

Weterynarz

22 opinie

Zapisz


Adres

ul. Klaudyny 32, Bielany, Warszawa
Gabinet Weterynaryjny

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych weterynarzy w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

t11


Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
22 opinie

O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Weterynaryjny

Najlepsza Pani Doktor na świecie !!!!
Niezwykle sympatyczna, szczerze zaangażowana a przede wszystkim kochająca zwierzęta . Jak czegoś nie jest pewna to pokieruje to innego specjalisty.
Chodziliśmy do Pani doktor z pieskiem, teraz przychodzimy z kotkiem. Nie wyobrażam sobie żebyśmy poszli do innego weterynarza.
Polecam z całego serca.


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Weterynaryjny

Cudowna Pani weterynarz z prawdziwym powołaniem! Przed laty uratowała mi psa, który po sylwestrze wlazl w potluczone szkła ukryte głęboko w śniegu. Z tryskajaca z otwartego naczynia krwią trafiłam do Pani weterynarz przypadkowo, bo było najbliżej. Uratowała mi psa, a groziło mu kalectwo ze względu na pocięte ścięgna i nerwy. Nie dość że łapy nie stracił, to po pół roku przestał kuleć ostatecznie. Z psem chodzilam do Niej kilkanaście lat, ale z równą troska traktowała również przyniesione przeze mnie do gabinetu szczury, myszy, swinki czy szynszyle. W trudnych przypadkach odsylala mnie do specjalistów dentystów od gryzoni i nie była to dla niej ujma na honorze. Nie zdziera kasy! Polecam bo dla Nie każde zwierze jest ważne!


M
Użytkownik zweryfikowany

Sympatyczna, kompetentna, konkretna. Moje koty czuły respekt i bez walki poddały się wszystkim koniecznym zabiegom w gabinecie. Polecam Panią doktor.


Użytkownik zweryfikowany

Przecudowna lekarka. Zajmuje sie moim kotem którego wyleczyła z brzydkich zadrapań po alergii pokarmowej. Do tego niezwykle miły i ciepły człowiek. Pamięta chyba każdego swojego pacjenta i jego dolegliwości. Nie boje się oddawać kota w jej ręce. Jak dla mnie najlepszy weterynarz w calej Warszawie a ja cieszę się ze mam takiego Profesjonaliste dosłownie pod nosem bo dzieki Bogu mieszkam zaraz obok. I zawsze można zadzwonic skonsultować sie. Człowiek z prawdziwym powolaniem.


Użytkownik zweryfikowany

Najlepsza od lat!!!! Wspaniała doktor z sercem dla zwierząt. Zawsze znajdzie czas dla każdego. Zna doskonale wszystkich swoich pacjentów i ich przypadłości. Potrafi celnie zdiagnozować i ustawić leczenie.
Kiedy potrzeba konsultuje przypadek z innym specjalistą.
A wszystko to w ludzkich cenach :)
Uwielbiam doktor, a mój pies nie boi się chodzić do weterzynarza :)
Polecamy z całego serca
Ewa i Eston


K
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor uratowała mi kociaka. W innej klinice wydano na moją pociechę wyrok śmierci. Mimo, że nie zdiagnozowano konkretnie co mu dolegało, lekarka przygotowywała mnie na najgorsze. Przepisane przez nią leczenie ( zastrzyki z antybiotyków i sterydów), nie dość,że bolesne, nie przynosiło rezultatu. Przepłakałam wiele godzin i...w końcu trafiliśmy do dr Brzóski. Dosłownie od razu zdiagnozowała co dolega mojej kotce, pocieszyła, wszystko wyjaśniła, przepisała nowe lekarstwa (zero zastrzyków!) i moje kociątko ozdrowiało dosłownie po jednej dobie. Pani dr dała nam do siebie nr, kazała dzwonić niezależnie od tego czy będzie dobrze czy będzie źle. Zamierzam leczyć mojego kicka już tylko u dr Brzóski :)


Użytkownik zweryfikowany

Chodzę do Pani doktor z pieskiem od ponad 3-lat i ani ja ani pies nie chcemy zamienić Pani Małgosi na żadnego innego weterynarza . Po prostu profesjonalistka podchodząca z wielką powagą do swego zawodu i miłością do zwierząt a także wielką życzliwością do ludzi.


K
Użytkownik zweryfikowany

Najlepszy weterynarz w Warszawie. Mam rocznego shih tzu, z którym od trzech miesięcy był problem. Psisko miało drobną rankę, a dzięki profesjonalizmowi innych weterynarzy zrobiła się z tego ostre zapalenie i zakażenie dróg moczowych. Z psiakiem byliśmy z pilnie w Psychodni na Heroldów, gdzie kazali nam założyć mu majtki(!). Pies następnego dnia z bólu wył i nie mógł chodzić. Swoją drogą - to rzeźnia, mój pies jak tylko przechodzi obok tego budynku, to aż kuli ogon, a liczą sobie jak za zboże. Pani Brzóska perfekcyjnie zajęła się następnego dnia moim psem, po trzech miesiącach obijania się po weterynarzach w ciągu tygodnia mieliśmy wyleczonego psiaka. Jako jedyna również zauważyła zapalenie dróg moczowych. Za kontrolę następnym razem nie policzyła nas wcale. Mój pies za Panią Brzóską szaleje, to pierwszy weterynarz, którego uwielbia. Widać, że lubi to, co robi i robi to niezwykle dobrze. Polecam!


K
Użytkownik zweryfikowany

Najcudowniejsza weterynarz, jaką poznałam. Kompetentna, przemiła, zawsze znajdzie czas, w razie potrzeby doradzi telefonicznie, na badania specjalistyczne (np. USG) skieruje do odpowiedniej osoby. Prowadzi mojego psa i dwa koty. Sama chciałabym mieć takiego lekarza.


M
Użytkownik zweryfikowany

Witam of kilku lat malgosia prowadzi moje pieski 2 York i syberiana a wczesniej uratowala zycie. Moiemu pudelkowi. Nigdy nie zamienie tego wet NA innego wielki szacunek i uznanie dla Malgosi..


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

t11


Powiązane wyszukiwania